Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
KRYQI I KUQ Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
KRYQI I KUQ Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
KRYQI I KUQ Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
KRYQI I KUQ Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
KRYQI I KUQ Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
KRYQI I KUQ Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
KRYQI I KUQ Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
KRYQI I KUQ Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
KRYQI I KUQ Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
KRYQI I KUQ I_vote_lcap17%KRYQI I KUQ I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
KRYQI I KUQ I_vote_lcap29%KRYQI I KUQ I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
KRYQI I KUQ I_vote_lcap31%KRYQI I KUQ I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
KRYQI I KUQ I_vote_lcap23%KRYQI I KUQ I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
KRYQI I KUQ I_vote_lcapKRYQI I KUQ I_voting_barKRYQI I KUQ I_vote_rcap 
hot_spicy
KRYQI I KUQ I_vote_lcapKRYQI I KUQ I_voting_barKRYQI I KUQ I_vote_rcap 
Darkangel
KRYQI I KUQ I_vote_lcapKRYQI I KUQ I_voting_barKRYQI I KUQ I_vote_rcap 
angel boy
KRYQI I KUQ I_vote_lcapKRYQI I KUQ I_voting_barKRYQI I KUQ I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
KRYQI I KUQ I_vote_lcapKRYQI I KUQ I_voting_barKRYQI I KUQ I_vote_rcap 
Child In Time
KRYQI I KUQ I_vote_lcapKRYQI I KUQ I_voting_barKRYQI I KUQ I_vote_rcap 
Blue Paradise
KRYQI I KUQ I_vote_lcapKRYQI I KUQ I_voting_barKRYQI I KUQ I_vote_rcap 
Child Of Darkness
KRYQI I KUQ I_vote_lcapKRYQI I KUQ I_voting_barKRYQI I KUQ I_vote_rcap 
rapper_girl
KRYQI I KUQ I_vote_lcapKRYQI I KUQ I_voting_barKRYQI I KUQ I_vote_rcap 
Mars
KRYQI I KUQ I_vote_lcapKRYQI I KUQ I_voting_barKRYQI I KUQ I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria Njerez fate dashuri
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 KRYQI I KUQ

Shko poshtė 
+10
don corleone
fefe_
Nightmare
Mars
alex_anto
Lacuna_Coil
Soldier Of Fortune
Child In Time
vdekja_eshte_mundesia
hot_spicy
14 posters
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

KRYQI I KUQ Empty
MesazhTitulli: KRYQI I KUQ   KRYQI I KUQ Icon_minitime1Fri Apr 10, 2009 8:51 pm

sa informacione keni mbi kryqin e kuq ne te gjithe boten,edhe ne shqiperi??a keni qene ndonjeher vullnetare te tij???cmendim keni per te??
Photobucket
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

KRYQI I KUQ Empty
MesazhTitulli: Re: KRYQI I KUQ   KRYQI I KUQ Icon_minitime1Fri Apr 10, 2009 8:54 pm

mbaj mend kur kam qen ne 8-vjecare vinin dhe na jepnin kryqa te vegjel dhe i vinin te bluzet,na merrnin 500lek (te vjetre) imagjino se sa lek i fusin ato Razz
skam shum informacion per kte,dhe skam qen nai her vullnetar Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
KRYQI I KUQ Empty
MesazhTitulli: Re: KRYQI I KUQ   KRYQI I KUQ Icon_minitime1Fri Apr 10, 2009 8:54 pm

Pfff t'them te t'drejten se di ca esh...sdu ta msoj ca esh...skam per ta msu ca esh :D...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

KRYQI I KUQ Empty
MesazhTitulli: Re: KRYQI I KUQ   KRYQI I KUQ Icon_minitime1Fri Apr 10, 2009 8:57 pm

neve na moren ne shkolle ME "DESHIRE" per tna trajnuar sesi jepet ndihma e shpejte...pastaj cdo vit na sjellin neper klasa kuti me leke mrena qe ne te japin te tjera..ose ndihma ushqimore...them se eshte goxha e mire per te varferit edhe te semuret por mungojne vullnetaret
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

KRYQI I KUQ Empty
MesazhTitulli: Re: KRYQI I KUQ   KRYQI I KUQ Icon_minitime1Fri Apr 10, 2009 8:58 pm

kryqi i kuq esht vetem per te semuret di un, jo per te varferit
njs, zakonisht studentat e mjeksise shkojn vullnetare se i duhet edhe per tu praktiku per profesionin e te ardhmes

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

KRYQI I KUQ Empty
MesazhTitulli: Re: KRYQI I KUQ   KRYQI I KUQ Icon_minitime1Fri Apr 10, 2009 9:00 pm

Kryqi i Kuq Shqiptar ėshtė shoqata mė e vjetėr humanitare nė Shqipėri. Ai ėshtė themeluar nė vitin 1921 dhe ėshtė njohur zyrtarisht nga Komiteti Ndėrkombėtar i Kryqit tė Kuq mė 1923. Qė nga ai vit ėshtė anėtar i Federatės (nė atė kohė Ligės) sė Shoqatave tė Kryqit tė Kuq dhe Gjysmėhėnės sė Kuqe, duke qenė kėshtu shoqata e 38-tė e themeluar deri atėhere. Nė kėtė mėnyrė Kryqi i Kuq Shqiptar ėshtė pjesė e Lėvizjes Ndėrkombėtare tė Kryqit tė Kuq dhe Gjysmėhėnės sė Kuqe.
VIZIONI & MISIONI
Kryqi i Kuq Shqiptar synon tė jetė njė shoqatė humanitare e zhvilluar, qė punon pėr pėrmirėsimin e jetės dhe dinjitetit tė njerėzve nė nevojė, nė pėrputhje me parimet themelore tė Lėvizjes.Kryqi i Kuq Shqiptar ndihmon, nėpėrmjet veprimtarisė sė vet humanitare, njerėzit mė nė nevojė duke mobilizuar forcėn e humanizmit tė shoqėrisė shqiptare...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

KRYQI I KUQ Empty
MesazhTitulli: Re: KRYQI I KUQ   KRYQI I KUQ Icon_minitime1Fri Apr 10, 2009 9:50 pm

je tek kryqi i kuq ti melisa?

_________________
KRYQI I KUQ Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

KRYQI I KUQ Empty
MesazhTitulli: Re: KRYQI I KUQ   KRYQI I KUQ Icon_minitime1Fri Apr 10, 2009 9:57 pm

jam une me cuan vullnetarisht me detyrim dhe sigurisht nuk shkoj kurr se skam kohe dhe per kuqin e kryq

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
KRYQI I KUQ Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
alex_anto
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
alex_anto


Female
Numri i postimeve : 468
Mosha : 26
Vendndodhja : elbasan
Hobi : kercimi, interneti, kalerimi
Piket : 54
Data e regjistrimit : 05/08/2008

KRYQI I KUQ Empty
MesazhTitulli: Re: KRYQI I KUQ   KRYQI I KUQ Icon_minitime1Sat Apr 11, 2009 5:44 pm

erdhi pardje te klasa ne oren e edukates nje nepunese e kryqit te kuq dhe na tregoi shume gjera mbi kryqin e kuq..... do me pelqente te behesha vullnetare dhe besoj se do behem se shpejti .... besoj se jam e informuar mire pasi e degjova me vemendje sepse ishte shume interesante.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

KRYQI I KUQ Empty
MesazhTitulli: Re: KRYQI I KUQ   KRYQI I KUQ Icon_minitime1Sun Apr 12, 2009 11:28 pm

Jam dhe une sivjet ketu me nje gruup nga shkolla per te mesu rreth ndihmes se pare,teori e praktike do mesojme ca gjera!Seshte qe e kam me sh qejf po ka te mirat e veta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

KRYQI I KUQ Empty
MesazhTitulli: Re: KRYQI I KUQ   KRYQI I KUQ Icon_minitime1Mon Apr 13, 2009 3:09 pm

po po jam pjese e vullnetareve te shoqates...do trajnohemi per ndihmen e shpejte :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Nightmare


Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 27
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

KRYQI I KUQ Empty
MesazhTitulli: Re: KRYQI I KUQ   KRYQI I KUQ Icon_minitime1Mon Apr 13, 2009 3:10 pm

hot spicy shkruajti:
po po jam pjese e vullnetareve te shoqates...do trajnohemi per ndihmen e shpejte :D
edhe motra ime kshu si ti eshte vullnetare e shoqate
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

KRYQI I KUQ Empty
MesazhTitulli: Re: KRYQI I KUQ   KRYQI I KUQ Icon_minitime1Mon Apr 13, 2009 3:29 pm

di iki dhe une ktu me nje shok, dmth ai eshte vullnetar po do shkoj dhe une nje here, te marten a te merkuren ishte se mbaj mend mire

_________________
KRYQI I KUQ Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

KRYQI I KUQ Empty
MesazhTitulli: Re: KRYQI I KUQ   KRYQI I KUQ Icon_minitime1Mon Apr 13, 2009 7:18 pm

Nightmare shkruajti:
hot spicy shkruajti:
po po jam pjese e vullnetareve te shoqates...do trajnohemi per ndihmen e shpejte :D
edhe motra ime kshu si ti eshte vullnetare e shoqate
ishim me nje grup me greten me duket :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

KRYQI I KUQ Empty
MesazhTitulli: Re: KRYQI I KUQ   KRYQI I KUQ Icon_minitime1Mon Apr 13, 2009 9:20 pm

hot spicy shkruajti:
Nightmare shkruajti:
hot spicy shkruajti:
po po jam pjese e vullnetareve te shoqates...do trajnohemi per ndihmen e shpejte :D
edhe motra ime kshu si ti eshte vullnetare e shoqate
ishim me nje grup me greten me duket :D

ehe me nje grup jemi Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

KRYQI I KUQ Empty
MesazhTitulli: Re: KRYQI I KUQ   KRYQI I KUQ Icon_minitime1Sat Apr 18, 2009 4:55 pm

do e bej se duhet ne patent
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

KRYQI I KUQ Empty
MesazhTitulli: Re: KRYQI I KUQ   KRYQI I KUQ Icon_minitime1Tue Apr 21, 2009 10:20 pm

uuuuuu kryqi kuq duhet me ik nese rme ahmet daklin .hihihi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

KRYQI I KUQ Empty
MesazhTitulli: Re: KRYQI I KUQ   KRYQI I KUQ Icon_minitime1Tue Apr 21, 2009 10:37 pm

don corleone shkruajti:
uuuuuu kryqi kuq duhet me ik nese rme ahmet daklin .hihihi

oiii mos ma kujto se mua sme vihet hic pale po ti cne prape me ne?sikur do vije me te shkolles tende apo jam gabim? Rolling Eyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

KRYQI I KUQ Empty
MesazhTitulli: Re: KRYQI I KUQ   KRYQI I KUQ Icon_minitime1Tue Apr 21, 2009 10:43 pm

po un vi per qejf me ti iken per te mesuar. :D.po nuk vi me se kam hall se mos me kap mat pale
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

KRYQI I KUQ Empty
MesazhTitulli: Re: KRYQI I KUQ   KRYQI I KUQ Icon_minitime1Tue Apr 21, 2009 10:45 pm

don corleone shkruajti:
po un vi per qejf me ti iken per te mesuar. :D.po nuk vi me se kam hall se mos me kap mat pale

mesimi madh se shef!Une po iki se me caktoi zysha plus e qejfi per te ik ne konkurs mes qyteteve Razz (se mos spiunon Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

KRYQI I KUQ Empty
MesazhTitulli: Re: KRYQI I KUQ   KRYQI I KUQ Icon_minitime1Tue Apr 21, 2009 10:50 pm

nuk spiunoj jo.hihihi.ik ti baj qejf
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

KRYQI I KUQ Empty
MesazhTitulli: Re: KRYQI I KUQ   KRYQI I KUQ Icon_minitime1Tue Apr 21, 2009 11:36 pm

sa kaaam pa shkuar,asnje nga shoqet e mia se ben,ja kemi var ksaj pune se ne fund te fundit nuk ikem me qef

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
KRYQI I KUQ Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

KRYQI I KUQ Empty
MesazhTitulli: Re: KRYQI I KUQ   KRYQI I KUQ Icon_minitime1Fri Apr 24, 2009 4:45 pm

heren e fundit grupi ku isha une kishte praktikuar frymemarrjen artificiale por tek nje kukull ama..... Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

KRYQI I KUQ Empty
MesazhTitulli: Re: KRYQI I KUQ   KRYQI I KUQ Icon_minitime1Fri Apr 24, 2009 5:54 pm

me ka then zemra ime qe te behem dhe un antar :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Iron Snake
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Iron Snake


Male
Numri i postimeve : 283
Mosha : 34
Vendndodhja : Pėrballė McLaren-it
Piket : 100
Data e regjistrimit : 01/11/2008

KRYQI I KUQ Empty
MesazhTitulli: Re: KRYQI I KUQ   KRYQI I KUQ Icon_minitime1Fri Apr 24, 2009 5:58 pm

Vetem nqs do kete infermiere te reja dhe joshese....ku une te behem viktima Twisted Evil Ndeshkim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://rockalbania.forumotion.com
Sponsored content

KRYQI I KUQ Empty
MesazhTitulli: Re: KRYQI I KUQ   KRYQI I KUQ Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
KRYQI I KUQ
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: