Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 6 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 6 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 6 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 6 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 6 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 6 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 6 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 6 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 6 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 6 I_vote_lcap17%Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 6 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 6 I_vote_lcap29%Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 6 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 6 I_vote_lcap31%Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 6 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 6 I_vote_lcap23%Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 6 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 6 I_vote_lcapPershendesni antaret me nje kenge - Faqe 6 I_voting_barPershendesni antaret me nje kenge - Faqe 6 I_vote_rcap 
hot_spicy
Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 6 I_vote_lcapPershendesni antaret me nje kenge - Faqe 6 I_voting_barPershendesni antaret me nje kenge - Faqe 6 I_vote_rcap 
Darkangel
Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 6 I_vote_lcapPershendesni antaret me nje kenge - Faqe 6 I_voting_barPershendesni antaret me nje kenge - Faqe 6 I_vote_rcap 
angel boy
Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 6 I_vote_lcapPershendesni antaret me nje kenge - Faqe 6 I_voting_barPershendesni antaret me nje kenge - Faqe 6 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 6 I_vote_lcapPershendesni antaret me nje kenge - Faqe 6 I_voting_barPershendesni antaret me nje kenge - Faqe 6 I_vote_rcap 
Child In Time
Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 6 I_vote_lcapPershendesni antaret me nje kenge - Faqe 6 I_voting_barPershendesni antaret me nje kenge - Faqe 6 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 6 I_vote_lcapPershendesni antaret me nje kenge - Faqe 6 I_voting_barPershendesni antaret me nje kenge - Faqe 6 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 6 I_vote_lcapPershendesni antaret me nje kenge - Faqe 6 I_voting_barPershendesni antaret me nje kenge - Faqe 6 I_vote_rcap 
rapper_girl
Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 6 I_vote_lcapPershendesni antaret me nje kenge - Faqe 6 I_voting_barPershendesni antaret me nje kenge - Faqe 6 I_vote_rcap 
Mars
Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 6 I_vote_lcapPershendesni antaret me nje kenge - Faqe 6 I_voting_barPershendesni antaret me nje kenge - Faqe 6 I_vote_rcap 
Keywords
Njerez fate dashuri shoqeria
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Pershendesni antaret me nje kenge

Shko poshtė 
+45
from_sweet_fire
the space
vajza trendy
honey_girl
NOTAMERS
The_snake
jona
all-star-girl
Dhuri
James Blunt
Smack-u El
odise
love_albania
H_boy354
GoLdEn BoY
rapper_girl
SupergirL
Darkangel
Blue Paradise
sweet_girl
Mrs.perfect
dj jero
anisa
G.I.T
Iron Snake
dead angel
total overdose1
E*G*I
Slash
Big_Boss
Child Of Darkness
Perfect Dad
Enny-Art
doni
vdekja_eshte_mundesia
Nightmare
*...BE YOURSELF...*
Soldier Of Fortune
don corleone
hot_spicy
Glamours' Master
Lacuna_Coil
LaLuC-I
Child In Time
angel boy
49 posters
Shko tek faqja : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 21 ... 37  Next
AutoriMesazh
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni antaret me nje kenge   Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 6 Icon_minitime1Wed Apr 08, 2009 11:28 pm

Child In Time shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
tgjith me SOMEBODY TOLD ME--THE KILLERS

o Arl e ke ngju textin? Laughing

haha jo me cneee, mu mpelqejn shum the killers :D
kjo kenga u be legjend i periudhe qe me pershendete fefja Razz

cne qe te pershendeste fefe me kte ty?? Razz

sa vdes per kte pjes

Well somebody told me
You had a boyfriend
Who looked like a girlfriend

Razz Razz Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni antaret me nje kenge   Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 6 Icon_minitime1Wed Apr 08, 2009 11:30 pm

muahahauahuahauahuahauhauahuhahahaha

ehh juxhen ka kalu 1 vit nga ajo periudhe Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni antaret me nje kenge   Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 6 Icon_minitime1Wed Apr 08, 2009 11:31 pm

Child In Time shkruajti:
muahahauahuahauahuahauhauahuhahahaha

ehh juxhen ka kalu 1 vit nga ajo periudhe Wink


i know hon' Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni antaret me nje kenge   Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 6 Icon_minitime1Thu Apr 09, 2009 10:44 pm

ju pershendes me Sex Laws - Beck
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Slash


Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 29
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni antaret me nje kenge   Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 6 Icon_minitime1Thu Apr 09, 2009 10:51 pmte tere
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.klisi.it
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni antaret me nje kenge   Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 6 Icon_minitime1Fri Apr 10, 2009 1:41 am

Llokumen me textin e kenges DISCIPLE - SLAYER Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Slash


Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 29
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni antaret me nje kenge   Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 6 Icon_minitime1Fri Apr 10, 2009 1:50 am

prsh kete lart me dont cry
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.klisi.it
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni antaret me nje kenge   Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 6 Icon_minitime1Fri Apr 10, 2009 1:52 am

thnx man
t`pershendes ty me November Rain Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni antaret me nje kenge   Pershendesni antaret me nje kenge - Faqe 6 Icon_minitime1Sat Apr 11, 2009 3:41 pm