Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
save the last dance for... Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
save the last dance for... Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
save the last dance for... Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
save the last dance for... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
save the last dance for... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
save the last dance for... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
save the last dance for... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
save the last dance for... Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
save the last dance for... Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
save the last dance for... I_vote_lcap17%save the last dance for... I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
save the last dance for... I_vote_lcap29%save the last dance for... I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
save the last dance for... I_vote_lcap31%save the last dance for... I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
save the last dance for... I_vote_lcap23%save the last dance for... I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
save the last dance for... I_vote_lcapsave the last dance for... I_voting_barsave the last dance for... I_vote_rcap 
hot_spicy
save the last dance for... I_vote_lcapsave the last dance for... I_voting_barsave the last dance for... I_vote_rcap 
Darkangel
save the last dance for... I_vote_lcapsave the last dance for... I_voting_barsave the last dance for... I_vote_rcap 
angel boy
save the last dance for... I_vote_lcapsave the last dance for... I_voting_barsave the last dance for... I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
save the last dance for... I_vote_lcapsave the last dance for... I_voting_barsave the last dance for... I_vote_rcap 
Child In Time
save the last dance for... I_vote_lcapsave the last dance for... I_voting_barsave the last dance for... I_vote_rcap 
Blue Paradise
save the last dance for... I_vote_lcapsave the last dance for... I_voting_barsave the last dance for... I_vote_rcap 
Child Of Darkness
save the last dance for... I_vote_lcapsave the last dance for... I_voting_barsave the last dance for... I_vote_rcap 
rapper_girl
save the last dance for... I_vote_lcapsave the last dance for... I_voting_barsave the last dance for... I_vote_rcap 
Mars
save the last dance for... I_vote_lcapsave the last dance for... I_voting_barsave the last dance for... I_vote_rcap 
Keywords
fate Njerez shoqeria dashuri
December 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 save the last dance for...

Shko poshtė 
+4
Lacuna_Coil
Nightmare
hot_spicy
vdekja_eshte_mundesia
8 posters
AutoriMesazh
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

save the last dance for... Empty
MesazhTitulli: save the last dance for...   save the last dance for... Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 9:24 pm

per ke do e ruanit kercimin e fundit :D

un per ate qe ka ditlindjen :D te paren dhe te fundit,do jet vetem me te ai kercim :D

po ju
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

save the last dance for... Empty
MesazhTitulli: Re: save the last dance for...   save the last dance for... Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 9:25 pm

kercimin e fundit te kujt????ku???se kuptoj fare temen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Nightmare


Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 27
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

save the last dance for... Empty
MesazhTitulli: Re: save the last dance for...   save the last dance for... Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 9:26 pm

as un se kuptoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

save the last dance for... Empty
MesazhTitulli: Re: save the last dance for...   save the last dance for... Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 9:26 pm

as une hic

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
save the last dance for... Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

save the last dance for... Empty
MesazhTitulli: Re: save the last dance for...   save the last dance for... Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 9:27 pm

ndoshta kercimin e par dhe te fundit te jet :D per tmos ju ngel pishman e kam fjalen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

save the last dance for... Empty
MesazhTitulli: Re: save the last dance for...   save the last dance for... Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 9:31 pm

edhe pse u mundove ste mora vesh prap

_________________
save the last dance for... Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

save the last dance for... Empty
MesazhTitulli: Re: save the last dance for...   save the last dance for... Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 9:33 pm

aha
do e ruaja per personin qe do doja me shum dhe do me donte

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
save the last dance for... Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

save the last dance for... Empty
MesazhTitulli: Re: save the last dance for...   save the last dance for... Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 9:33 pm

e pra me ne fund qe e kapet :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

save the last dance for... Empty
MesazhTitulli: Re: save the last dance for...   save the last dance for... Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 9:34 pm

vetem une mo e kapa Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
save the last dance for... Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

save the last dance for... Empty
MesazhTitulli: Re: save the last dance for...   save the last dance for... Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 9:35 pm

e ku ta di un qe kush do jet i fundit???ndoshta jam mire dhe nje dite te bukur smund te eci dot me...as e maj men me ke e kam ber te fundit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

save the last dance for... Empty
MesazhTitulli: Re: save the last dance for...   save the last dance for... Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 9:36 pm

Evil or Very Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

save the last dance for... Empty
MesazhTitulli: Re: save the last dance for...   save the last dance for... Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 9:41 pm

e mbaj mned ne fakt ja thash vdekjes ne yahoo...or nqs do me thininqe ky esht kercimi yt i fundit normalisht qe do ja dhuroja personit qe dua me shum ne kte bote....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

save the last dance for... Empty
MesazhTitulli: Re: save the last dance for...   save the last dance for... Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 9:43 pm

un e nisa me nje kercim nje her,i kerceva shkallet nga 5 te a.dakli :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
doni
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
doni


Male
Numri i postimeve : 1641
Mosha : 28
Vendndodhja : tirane
Hobi : palester,boks
Koha e lire : internet, kafe
Piket : 197
Data e regjistrimit : 09/08/2008

save the last dance for... Empty
MesazhTitulli: Re: save the last dance for...   save the last dance for... Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 9:55 pm

her
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

save the last dance for... Empty
MesazhTitulli: Re: save the last dance for...   save the last dance for... Icon_minitime1Sun Jul 12, 2009 2:46 pm

.....you must save the last dance forme
and i wlold save it 4 u te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

save the last dance for... Empty
MesazhTitulli: Re: save the last dance for...   save the last dance for... Icon_minitime1Fri Sep 11, 2009 9:26 am

hot spicy shkruajti:
.....you must save the last dance forme
and i wlold save it 4 u te puth

shkruhet would Wink

edhe tek tema sa bukur e keni shkrujt THE jo DHE hahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

save the last dance for... Empty
MesazhTitulli: Re: save the last dance for...   save the last dance for... Icon_minitime1Fri Sep 11, 2009 12:46 pm

nuk mendon se esht shkruar nga shpejtesia ??? dhe sa per kritikimet e tua gramatikore nuk kemi nevoje ok ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

save the last dance for... Empty
MesazhTitulli: Re: save the last dance for...   save the last dance for... Icon_minitime1Fri Sep 11, 2009 3:09 pm

se mos tu drejtua vetem ty re erjon,por do te gerricesh kot
i bi pragut te degjoj dera, ppffff

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
save the last dance for... Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

save the last dance for... Empty
MesazhTitulli: Re: save the last dance for...   save the last dance for... Icon_minitime1Fri Sep 11, 2009 3:11 pm

xhen hoti e ka ber nje gabim te vogel,ka ngaterru nje shkronje ashtu si dhe un kur e kam pah temen,nga shpejtesia gabojm,tani ajo cfar ka sa her qe hyn kte pun ben,redakton shkrime
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

save the last dance for... Empty
MesazhTitulli: Re: save the last dance for...   save the last dance for... Icon_minitime1Fri Sep 11, 2009 6:14 pm

zotesi eshte edhe ajo :D

flm rapper girl,po e modifikoj titullin Laughing

Vazhdoni me temen tani.

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

save the last dance for... Empty
MesazhTitulli: Re: save the last dance for...   save the last dance for... Icon_minitime1Sat Sep 12, 2009 5:46 pm

te parin dhe te fundit gjthm per shpirtin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

save the last dance for... Empty
MesazhTitulli: Re: save the last dance for...   save the last dance for... Icon_minitime1Sat Sep 12, 2009 5:47 pm

anch'io :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

save the last dance for... Empty
MesazhTitulli: Re: save the last dance for...   save the last dance for... Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
save the last dance for...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: