Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
fotodiskutim - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
fotodiskutim - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
fotodiskutim - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
fotodiskutim - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
fotodiskutim - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
fotodiskutim - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
fotodiskutim - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
fotodiskutim - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
fotodiskutim - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
fotodiskutim - Faqe 2 I_vote_lcap17%fotodiskutim - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
fotodiskutim - Faqe 2 I_vote_lcap29%fotodiskutim - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
fotodiskutim - Faqe 2 I_vote_lcap31%fotodiskutim - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
fotodiskutim - Faqe 2 I_vote_lcap23%fotodiskutim - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
fotodiskutim - Faqe 2 I_vote_lcapfotodiskutim - Faqe 2 I_voting_barfotodiskutim - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
fotodiskutim - Faqe 2 I_vote_lcapfotodiskutim - Faqe 2 I_voting_barfotodiskutim - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
fotodiskutim - Faqe 2 I_vote_lcapfotodiskutim - Faqe 2 I_voting_barfotodiskutim - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
fotodiskutim - Faqe 2 I_vote_lcapfotodiskutim - Faqe 2 I_voting_barfotodiskutim - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
fotodiskutim - Faqe 2 I_vote_lcapfotodiskutim - Faqe 2 I_voting_barfotodiskutim - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
fotodiskutim - Faqe 2 I_vote_lcapfotodiskutim - Faqe 2 I_voting_barfotodiskutim - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
fotodiskutim - Faqe 2 I_vote_lcapfotodiskutim - Faqe 2 I_voting_barfotodiskutim - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
fotodiskutim - Faqe 2 I_vote_lcapfotodiskutim - Faqe 2 I_voting_barfotodiskutim - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
fotodiskutim - Faqe 2 I_vote_lcapfotodiskutim - Faqe 2 I_voting_barfotodiskutim - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
fotodiskutim - Faqe 2 I_vote_lcapfotodiskutim - Faqe 2 I_voting_barfotodiskutim - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria Njerez fate
December 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 fotodiskutim

Shko poshtė 
+4
hot_spicy
Lacuna_Coil
*...BE YOURSELF...*
angel boy
8 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

fotodiskutim - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: fotodiskutim   fotodiskutim - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 28, 2009 8:33 pm

dashuria simbolizohet nga zemra qe kane krijuar dy njerez ose me sakte dy duar njerezish,nje dore femre dhe nje dore mashkulli.nga ana tjeter kjo dashuri eshte aq e madhe dhe aq e ndritshme sa dielli...madje ajo mund te shkoje edhe aq arg sa ai..por ashtu sic lind ashtu edhe perendon nje dite qofte me nje ndarje te padeshiruar ose me nje vdekje....kshu mendoj une
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

fotodiskutim - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: fotodiskutim   fotodiskutim - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 28, 2009 10:44 pm

vetem dashuria e lindur ndermejt dy njerezve mund ti japi ngjyre ksaj bote. vetem dy njerez te dashuruar din te shijojn lindjen dhe perendimin e diellit

kaq,tjeter pertoj!!

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
fotodiskutim - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

fotodiskutim - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: fotodiskutim   fotodiskutim - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Apr 01, 2009 9:06 pm

Photobucket
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

fotodiskutim - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: fotodiskutim   fotodiskutim - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Apr 01, 2009 10:00 pm

kjo fotoja e paska vet shpjegimin posht..nqs dini anglisht sigurisht:)

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

fotodiskutim - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: fotodiskutim   fotodiskutim - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Apr 02, 2009 3:12 pm

pikerisht ai shenimi sherben si objekt diskutimi....po kjo tema sikur po anashkalohet ick tashi..nejse.. :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

fotodiskutim - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: fotodiskutim   fotodiskutim - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Apr 02, 2009 4:12 pm

vallaj e mel,pertoj te shkruaj Razz
ajo foto me pelq shum

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
fotodiskutim - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

fotodiskutim - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: fotodiskutim   fotodiskutim - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Apr 02, 2009 10:10 pm

fotodiskutim - Faqe 2 5945
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

fotodiskutim - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: fotodiskutim   fotodiskutim - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jun 25, 2009 7:20 pm

Zhvendoset dhe kjo te Fotografia..


o gys,po mir qe ke kopju temen nga andej, po edhe foto isoj me burr,cpaske qen Razz

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
doni
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
doni


Male
Numri i postimeve : 1641
Mosha : 28
Vendndodhja : tirane
Hobi : palester,boks
Koha e lire : internet, kafe
Piket : 197
Data e regjistrimit : 09/08/2008

fotodiskutim - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: fotodiskutim   fotodiskutim - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jun 25, 2009 7:21 pm

plako ma shpjego ti ket se un snuk gje ktu
Shocked Rolling Eyes Wink Exclamation Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

fotodiskutim - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: fotodiskutim   fotodiskutim - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jun 25, 2009 7:21 pm

plako lexo temen qe nga fillimi dhe do e kuptosh Smile

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
doni
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
doni


Male
Numri i postimeve : 1641
Mosha : 28
Vendndodhja : tirane
Hobi : palester,boks
Koha e lire : internet, kafe
Piket : 197
Data e regjistrimit : 09/08/2008

fotodiskutim - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: fotodiskutim   fotodiskutim - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jun 25, 2009 7:22 pm

po qe u ntrashem Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

fotodiskutim - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: fotodiskutim   fotodiskutim - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jun 25, 2009 7:23 pm

po ca t them un pra..sdo sqarojm 100 her temen..nqs sdo mos posto, nqs do permbaju asaj Smile

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 29
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

fotodiskutim - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: fotodiskutim   fotodiskutim - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jun 25, 2009 7:29 pm

kam ne sygjerim ketu...mos te vihet fotografi tjeter pa u bere 15 komente se ashtu do te bej nje lemsh i madh..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
fotodiskutim - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: fotodiskutim   fotodiskutim - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jun 25, 2009 7:30 pm

Na

Photobucket


Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

fotodiskutim - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: fotodiskutim   fotodiskutim - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jun 25, 2009 7:31 pm

milka qe sdo me na tregu surratin se ka qen tu qajt dhe osh skuq...ca imagjinate hahahaha lol!

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
fotodiskutim - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: fotodiskutim   fotodiskutim - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jun 25, 2009 7:32 pm

Hahhaahhaahah !

Se kam pas me ate kuptim Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
doni
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
doni


Male
Numri i postimeve : 1641
Mosha : 28
Vendndodhja : tirane
Hobi : palester,boks
Koha e lire : internet, kafe
Piket : 197
Data e regjistrimit : 09/08/2008

fotodiskutim - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: fotodiskutim   fotodiskutim - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jun 25, 2009 7:34 pm

this is a miracle of freedom
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

fotodiskutim - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: fotodiskutim   fotodiskutim - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jun 25, 2009 7:35 pm

milka vajze e perkedhelur qe kur i thone me jep pak faqen mbulon fytyren
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

fotodiskutim - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: fotodiskutim   fotodiskutim - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jun 25, 2009 7:36 pm

crendsi ka,ktu ste thot njeri gjej kuptimin, cdo rob komenton si tdo heh:P

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
fotodiskutim - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: fotodiskutim   fotodiskutim - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jun 25, 2009 7:38 pm

hot spicy shkruajti:
milka vajze e perkedhelur qe kur i thone me jep pak faqen mbulon fytyren


Rolling Eyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
fotodiskutim - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: fotodiskutim   fotodiskutim - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jun 25, 2009 7:39 pm

doni shkruajti:
this is a miracle of freedom

M`plqq...M`plqqq !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

fotodiskutim - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: fotodiskutim   fotodiskutim - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jun 25, 2009 7:45 pm

vetem fridom qe nuk shpreh ajo foto.. Rolling Eyes

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
fotodiskutim - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: fotodiskutim   fotodiskutim - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jun 25, 2009 7:46 pm

Yeap xderisa jam vetem Razz
DHe me duar ne surrat duke "QAJT" nga gezimi
IM FREEE (A)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

fotodiskutim - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: fotodiskutim   fotodiskutim - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Aug 07, 2009 9:38 pm

Photobucket

mendoj qe kjo eshte endrra e cdo femre
tpakten une e kma te theksuar
ju si mendoni????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

fotodiskutim - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: fotodiskutim   fotodiskutim - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jan 28, 2010 5:32 pm

fotodiskutim - Faqe 2 Octavio-11464-Funny-images-music-Entertainment-ppt-powerpoint-118_88


????????????????????

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Sponsored content

fotodiskutim - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: fotodiskutim   fotodiskutim - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
fotodiskutim
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: