Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
fotodiskutim Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
fotodiskutim Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
fotodiskutim Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
fotodiskutim Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
fotodiskutim Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
fotodiskutim Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
fotodiskutim Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
fotodiskutim Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
fotodiskutim Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
fotodiskutim I_vote_lcap17%fotodiskutim I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
fotodiskutim I_vote_lcap29%fotodiskutim I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
fotodiskutim I_vote_lcap31%fotodiskutim I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
fotodiskutim I_vote_lcap23%fotodiskutim I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
fotodiskutim I_vote_lcapfotodiskutim I_voting_barfotodiskutim I_vote_rcap 
hot_spicy
fotodiskutim I_vote_lcapfotodiskutim I_voting_barfotodiskutim I_vote_rcap 
Darkangel
fotodiskutim I_vote_lcapfotodiskutim I_voting_barfotodiskutim I_vote_rcap 
angel boy
fotodiskutim I_vote_lcapfotodiskutim I_voting_barfotodiskutim I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
fotodiskutim I_vote_lcapfotodiskutim I_voting_barfotodiskutim I_vote_rcap 
Child In Time
fotodiskutim I_vote_lcapfotodiskutim I_voting_barfotodiskutim I_vote_rcap 
Blue Paradise
fotodiskutim I_vote_lcapfotodiskutim I_voting_barfotodiskutim I_vote_rcap 
Child Of Darkness
fotodiskutim I_vote_lcapfotodiskutim I_voting_barfotodiskutim I_vote_rcap 
rapper_girl
fotodiskutim I_vote_lcapfotodiskutim I_voting_barfotodiskutim I_vote_rcap 
Mars
fotodiskutim I_vote_lcapfotodiskutim I_voting_barfotodiskutim I_vote_rcap 
Keywords
Njerez fate shoqeria dashuri
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 fotodiskutim

Shko poshtė 
+4
hot_spicy
Lacuna_Coil
*...BE YOURSELF...*
angel boy
8 posters
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 31
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

fotodiskutim Empty
MesazhTitulli: fotodiskutim   fotodiskutim Icon_minitime1Sat Mar 28, 2009 2:25 pm

po e hap kte temen se mendoj se eshte nje nga temat me te bukura dhe me me shum vlere pasai ndermejt saj mund te shprehesh boten tende permes nje fotografie...
cdo antar mund te postoje foto qe atij i pelqejne..porrrrr qe te jen me shum kuptim ...jo foto kot me kot ..merr ne google dhe veri ketu...
dhe ne te tjeret do te komendojme se cfare shohim ne ate foto..dmth tip deja'vu....
ju mund te komentoni cilen foto te doni jo domosdoshmerisht ate qe eshte siper jush...pra komentoni cilen te pelqeni...
porr ju lutem jo foto kot...te postohen foto me sa me shum kuptim..qe dhe ne te kemi munci ti komentojme sa me mire ate cka shpreh ajo foto...flm per mirkuptimin...
po e nis une i pari me nje foto
wererwe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 32
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

fotodiskutim Empty
MesazhTitulli: Re: fotodiskutim   fotodiskutim Icon_minitime1Sat Mar 28, 2009 2:30 pm

une e kuptoj kshu kete foto:nje vend i larget,pa njerez,edhe pse ne fakt duhet te kishte sh se eshte me shkalle.nje vogelushe qe ka nevoj te rrije vetem,ose kshu e ndjen..edhe po ta shohesh me kujdes do shohesh se vetem aty ku ajo eshte ulur ka drite,perreth saj gjerat jane te zymta...ngjyra roze e embel eshte simbol i nje risie...
clidhje ka me ergysin???ndoshta ai do te donte te ishte prane asaj vajze aty
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

fotodiskutim Empty
MesazhTitulli: Re: fotodiskutim   fotodiskutim Icon_minitime1Sat Mar 28, 2009 2:31 pm

uuaaa sa e bukur kjo foto,sinqerisht esht fantastike
ej ergys,cne ti me kte???? scratch Razz
po ti ku e ke komentin tend?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 31
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

fotodiskutim Empty
MesazhTitulli: Re: fotodiskutim   fotodiskutim Icon_minitime1Sat Mar 28, 2009 2:38 pm

meqe doni dhe nje mendimin tim per ate foto ..ok po e jap dhe une nje...
ne ate foto une shikoj pak trishtim...pak meriztje..pak ankth per dicka..
shikoj njeriun ne udhekryq per nje vendim qe duhet te marri....ndoshta nuk ka guximin e duhur per dicka..dhe po mendohet thelle per ate hap...dhe ajo drita qe ka mbuluar vajzen tregon se duhet hedhur ai hap..duhet guxim sa me shum guxim..se edhe pse ka aq shum shkall per te kaluar me guxim dhe personalitet dhe krenari arrihet gjithcka..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 32
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

fotodiskutim Empty
MesazhTitulli: Re: fotodiskutim   fotodiskutim Icon_minitime1Sat Mar 28, 2009 2:40 pm

vetem dicka do i shtoj komentit,,,ajo ka nevoj ta marr vetem ate vendim ndaj eshte vetem me veten Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

fotodiskutim Empty
MesazhTitulli: Re: fotodiskutim   fotodiskutim Icon_minitime1Sat Mar 28, 2009 2:41 pm

angel boy shkruajti:
meqe doni dhe nje mendimin tim per ate foto ..ok po e jap dhe une nje...
ne ate foto une shikoj pak trishtim...pak meriztje..pak ankth per dicka..
shikoj njeriun ne udhekryq per nje vendim qe duhet te marri....ndoshta nuk ka guximin e duhur per dicka..dhe po mendohet thelle per ate hap...dhe ajo drita qe ka mbuluar vajzen tregon se duhet hedhur ai hap..duhet guxim sa me shum guxim..se edhe pse ka aq shum shkall per te kaluar me guxim dhe personalitet dhe krenari arrihet gjithcka..


Shocked Shocked sa e thell paska qen kjo pun,ajo vajz e vogel,qendrimi i saj i tregoka tgjitha kto???? Shocked

per mendimin tim ajo foto tregon vetmi,melankoni dhe ajo goca duhet tjet icik si tip emo... Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 32
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

fotodiskutim Empty
MesazhTitulli: Re: fotodiskutim   fotodiskutim Icon_minitime1Sat Mar 28, 2009 2:42 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
angel boy shkruajti:
meqe doni dhe nje mendimin tim per ate foto ..ok po e jap dhe une nje...
ne ate foto une shikoj pak trishtim...pak meriztje..pak ankth per dicka..
shikoj njeriun ne udhekryq per nje vendim qe duhet te marri....ndoshta nuk ka guximin e duhur per dicka..dhe po mendohet thelle per ate hap...dhe ajo drita qe ka mbuluar vajzen tregon se duhet hedhur ai hap..duhet guxim sa me shum guxim..se edhe pse ka aq shum shkall per te kaluar me guxim dhe personalitet dhe krenari arrihet gjithcka..


Shocked Shocked sa e thell paska qen kjo pun,ajo vajz e vogel,qendrimi i saj i tregoka tgjitha kto???? Shocked

per mendimin tim ajo foto tregon vetmi,melankoni dhe ajo goca duhet tjet icik si tip emo... Razz
hahah edhe une keshtu e kuptova pak a shume
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 31
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

fotodiskutim Empty
MesazhTitulli: Re: fotodiskutim   fotodiskutim Icon_minitime1Sat Mar 28, 2009 2:44 pm

ju lutem vendosni dhe ju ndonje foto te bukur..qe ta komentojme..
Photobucket
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

fotodiskutim Empty
MesazhTitulli: Re: fotodiskutim   fotodiskutim Icon_minitime1Sat Mar 28, 2009 2:47 pm

skam kohe, kismet me von Razz


dhe kjo lart,qeka fantastike,jan kaq misterioze,sinqerisht
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 32
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

fotodiskutim Empty
MesazhTitulli: Re: fotodiskutim   fotodiskutim Icon_minitime1Sat Mar 28, 2009 2:47 pm

Photobucket
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

fotodiskutim Empty
MesazhTitulli: Re: fotodiskutim   fotodiskutim Icon_minitime1Sat Mar 28, 2009 2:51 pm

*...BE YOURSELF...* shkruajti:
Photobucket

asgje me pak e asgje me shum,kjo foto esht pasqyrim i dashuris.
dy te dashuruar qe shijojn muzgun dhe posht tyre gjendet nje bot e ter,por per to nuk ekziston,tpakten jo ne ato caste.per to ekziston vetem dashuria e tyre dhe ai diell qe po perendon sot per te dal prap neser...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 31
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

fotodiskutim Empty
MesazhTitulli: Re: fotodiskutim   fotodiskutim Icon_minitime1Sat Mar 28, 2009 2:53 pm

*...BE YOURSELF...* shkruajti:
Photobucket

kjo qenka shum e bukur..te lutem rezarta heres tjeter beje ne photobucket foton me te madhe.. :D
kjo eshte nje foto me shum bot kuptim..perendimi i diellit shpreh gjithcka..
eshte simboli i dashurise reale....perpara shfaqet nje bote e madhe...dhe ne nje cep te saj ndodhen dhe keta dy te dashuruar qe duket se e shijojne ne max kete relax qe te ofron kjo pamje..
dhe nje e vecante tjeter,,pernedimin e diellit ne e simbolizojne me detin por ketu mesa duket nuk ka det..ndoshta eshte nje liqen para tyre...ose dicka e tille...nje foto mrekulli...pasi dhe ai dielli duket tama si zjarr ne horizont..si zjarri qe po ndjejne brenda vetes ai cift...pra ajo cka shikohet eshte nje nga pamejt me romantike dhe me te bukura qe mund te enderroje nje cift te ket ne jeten e tyre..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

fotodiskutim Empty
MesazhTitulli: Re: fotodiskutim   fotodiskutim Icon_minitime1Sat Mar 28, 2009 3:12 pm

hmmm bukur bukur zoti Ergys, kalojm ne foton tjeter Razz


fotodiskutim Rich_poor


kush e kapish bravo!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 31
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

fotodiskutim Empty
MesazhTitulli: Re: fotodiskutim   fotodiskutim Icon_minitime1Sat Mar 28, 2009 3:19 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
hmmm bukur bukur zoti Ergys, kalojm ne foton tjeter Razz


fotodiskutim Rich_poor


kush e kapish bravo!

ate une e kuptoj ne kete menyre ket foto..ndoshta dhe jam gabim
nga njera ane kemi njerezit e pasur..njerezit mendjemedhenj..njerezit qe nuk perkulen per asgje dhe para asgjeje..madje dhe pleherat i hedhin gjith "pordh"gjith mendjemadhesi...jo ashtu sic duhen hedhur..ktu mu kujtuan njerezit qe i hedhin mbeturniat nga kati i 5i pallatit..hahah thjesht te paedukat
pra kernaria pasuria dhe mendjemadhesia e tyre nuk i lejon te perkulen para asgjeje...
ndersa nga ana tjeter kemi njerezit normal..ose deri diku njerezit e varfer dhe te vuajtur nga jeta...njerezit qe do te benin gjithcka per te mbijetuar..njerezit e thjesht qe e ulin hunden atere kur duhet dhe e ngereje po atere kur duhet...
pra ktu krahasohet me pak fjal mendjemadhesia dhe pasuria...me varferine dhe ulesine dhe edukaten njerezore
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

fotodiskutim Empty
MesazhTitulli: Re: fotodiskutim   fotodiskutim Icon_minitime1Sat Mar 28, 2009 3:40 pm

po tamam kshu esht,vetem dicka do shtoja se ndoshta ndoshta nuk duket mire, individi i dyt,po i merr plehrat nga koshi,dmth po i mbledh se ka nevoj per to (esht pak e ekzagjeruar ndoshta por lypsat kte bejn)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

fotodiskutim Empty
MesazhTitulli: Re: fotodiskutim   fotodiskutim Icon_minitime1Sat Mar 28, 2009 3:41 pm

kjo fotoja mua me ngjan me nje situate qe secili prej nesh e ka kaluar...nje person qe hedh dicka ne kosh dhe qe eshte i pasur..dhe nga ana tjeter dikush qe e merr ate qe hidhet sepse ka nevoje per te.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
fotodiskutim Empty
MesazhTitulli: Re: fotodiskutim   fotodiskutim Icon_minitime1Sat Mar 28, 2009 3:42 pm

Hahahhaa sa jam shkri me foton e Lacunen
N'fakt s'kam terezi x ket tem ... :/
Her tj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

fotodiskutim Empty
MesazhTitulli: Re: fotodiskutim   fotodiskutim Icon_minitime1Sat Mar 28, 2009 4:00 pm

angel boy shkruajti:
po e hap kte temen se mendoj se eshte nje nga temat me te bukura dhe me me shum vlere pasai ndermejt saj mund te shprehesh boten tende permes nje fotografie...
cdo antar mund te postoje foto qe atij i pelqejne..porrrrr qe te jen me shum kuptim ...jo foto kot me kot ..merr ne google dhe veri ketu...
dhe ne te tjeret do te komendojme se cfare shohim ne ate foto..dmth tip deja'vu....
ju mund te komentoni cilen foto te doni jo domosdoshmerisht ate qe eshte siper jush...pra komentoni cilen te pelqeni...
porr ju lutem jo foto kot...te postohen foto me sa me shum kuptim..qe dhe ne te kemi munci ti komentojme sa me mire ate cka shpreh ajo foto...flm per mirkuptimin...
po e nis une i pari me nje foto
wererwe

Si fillim pergezimet e mija per temen..eshte nder te paktat tema te bukura ne forum thnx gys SmileSmile
tashi sa per kte foton..se kuptoj pse tgjith shifni nota pesimizmi aty..perkundrazi mua po m`pelqen shum per faktin qe all around asaj goces esht grey dhe ajo vet esht me ngjyra, duket sikur do teshprehi botes e saj shpirterore qe esht plot me colors..me pak fjale dikush qe e gjenlumturine te vetja, te ndjenjat, emocionet..se di kshu mendoj un
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 31
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

fotodiskutim Empty
MesazhTitulli: Re: fotodiskutim   fotodiskutim Icon_minitime1Sat Mar 28, 2009 4:41 pm

shum flm arlinda qe e vlereson temen qe kam hapur une..se dhe mua mu duk shum interesante prandaj dhe e hapa..je e mirepritur te vendosesh fotot e tua ..se e di qe ke idera fantastike ne foto..dhe po ashtu je e mirepritur te komendosh ato foto qety te duken interesante.. :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

fotodiskutim Empty
MesazhTitulli: Re: fotodiskutim   fotodiskutim Icon_minitime1Sat Mar 28, 2009 5:25 pm

si ben ergysi,si interestorant,i duket vetja zot i temes dhe po na ben nder duke na ftuar te marrim pjes Razz lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

fotodiskutim Empty
MesazhTitulli: Re: fotodiskutim   fotodiskutim Icon_minitime1Sat Mar 28, 2009 5:26 pm

flm ergys....do marrim pjese ja sa te gjej i foto unaaaaa Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 31
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

fotodiskutim Empty
MesazhTitulli: Re: fotodiskutim   fotodiskutim Icon_minitime1Sat Mar 28, 2009 7:01 pm

ja dhe nje foto tjeter interesante qe gjeta ....
Photobucket
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

fotodiskutim Empty
MesazhTitulli: Re: fotodiskutim   fotodiskutim Icon_minitime1Sat Mar 28, 2009 7:34 pm

njera dor kathonj njera jo
shif sa thell shkon shikimi im Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 31
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

fotodiskutim Empty
MesazhTitulli: Re: fotodiskutim   fotodiskutim Icon_minitime1Sat Mar 28, 2009 7:38 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
njera dor kathonj njera jo
shif sa thell shkon shikimi im Razz

do te thot dicka dhe kjo qe pe di xhen.. :D :D
do te thot se njera dor eshte cuni dhe tjetra goce Wink Wink
ec komento sakt tani..mos u tall Smile Smile Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
doni
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
doni


Male
Numri i postimeve : 1641
Mosha : 29
Vendndodhja : tirane
Hobi : palester,boks
Koha e lire : internet, kafe
Piket : 197
Data e regjistrimit : 09/08/2008

fotodiskutim Empty
MesazhTitulli: Re: fotodiskutim   fotodiskutim Icon_minitime1Sat Mar 28, 2009 7:40 pm

ME KET KUPTOJ QE
dashuria ndricon kudo si dhe nen det
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

fotodiskutim Empty
MesazhTitulli: Re: fotodiskutim   fotodiskutim Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
fotodiskutim
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: