Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Satanizmi - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Satanizmi - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Satanizmi - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Satanizmi - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Satanizmi - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Satanizmi - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Satanizmi - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Satanizmi - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Satanizmi - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Satanizmi - Faqe 2 I_vote_lcap17%Satanizmi - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Satanizmi - Faqe 2 I_vote_lcap29%Satanizmi - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Satanizmi - Faqe 2 I_vote_lcap31%Satanizmi - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Satanizmi - Faqe 2 I_vote_lcap23%Satanizmi - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Satanizmi - Faqe 2 I_vote_lcapSatanizmi - Faqe 2 I_voting_barSatanizmi - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
Satanizmi - Faqe 2 I_vote_lcapSatanizmi - Faqe 2 I_voting_barSatanizmi - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
Satanizmi - Faqe 2 I_vote_lcapSatanizmi - Faqe 2 I_voting_barSatanizmi - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
Satanizmi - Faqe 2 I_vote_lcapSatanizmi - Faqe 2 I_voting_barSatanizmi - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Satanizmi - Faqe 2 I_vote_lcapSatanizmi - Faqe 2 I_voting_barSatanizmi - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
Satanizmi - Faqe 2 I_vote_lcapSatanizmi - Faqe 2 I_voting_barSatanizmi - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Satanizmi - Faqe 2 I_vote_lcapSatanizmi - Faqe 2 I_voting_barSatanizmi - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Satanizmi - Faqe 2 I_vote_lcapSatanizmi - Faqe 2 I_voting_barSatanizmi - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
Satanizmi - Faqe 2 I_vote_lcapSatanizmi - Faqe 2 I_voting_barSatanizmi - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
Satanizmi - Faqe 2 I_vote_lcapSatanizmi - Faqe 2 I_voting_barSatanizmi - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri Njerez shoqeria fate
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Satanizmi

Shko poshtė 
+20
dj jero
dj hacker
asdf
the doctor 2000
LaLuC-I
sweet_girl
123bla returns
Mars
Slash
Scream Bloody Gore
Ernesto_Guevara
fefe_
Soldier Of Fortune
Darkangel
Lacuna_Coil
doni
vdekja_eshte_mundesia
hot_spicy
Child In Time
Burzgoroth
24 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriMesazh
Burzgoroth
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Burzgoroth


Female
Numri i postimeve : 906
Mosha : 29
Vendndodhja : Far away in the dark... Bergen,NORWAY
Hobi : Black metal
Koha e lire : Erblicket die tochter des firmaments
Piket : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2008

Satanizmi - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Satanizmi   Satanizmi - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jan 30, 2009 8:33 pm

po qesh mi sa te duash.kujt po i intereson iher?ke tdrejt tqeshesh sic po qesh edhe un me ty ne kto momente Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Satanizmi - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Satanizmi   Satanizmi - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jan 30, 2009 8:36 pm

huh m`vjen perdit e me shum keq per ty
ciau Smile

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Satanizmi - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Satanizmi   Satanizmi - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jan 30, 2009 8:39 pm

O Ch.I.T pa ofendime po ka ca postime te tuja qe me acarojn... Evil or Very Mad
Pse i flet Burzgoroth ashtu 1her
Ne Satanizem ka qef me besu aty besonn
Pastaj kthen qe kthen temen ne chat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Burzgoroth
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Burzgoroth


Female
Numri i postimeve : 906
Mosha : 29
Vendndodhja : Far away in the dark... Bergen,NORWAY
Hobi : Black metal
Koha e lire : Erblicket die tochter des firmaments
Piket : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2008

Satanizmi - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Satanizmi   Satanizmi - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jan 30, 2009 8:40 pm

uaaa cuditerisht edhe per mu por realisht jeta eshte individuale dhe smjaftojne vetem dy fjalet e ndonje goce qe te ndryshosh komplet mendim kshu qe e mora vesh sa e shqetesuar je per mua po sma ndjen shum tani vazhdojm me temen dhe po pate ndonje kundershtim me mua e zgjidhim live ok?ktu sja vlen tzihemi.klm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Burzgoroth
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Burzgoroth


Female
Numri i postimeve : 906
Mosha : 29
Vendndodhja : Far away in the dark... Bergen,NORWAY
Hobi : Black metal
Koha e lire : Erblicket die tochter des firmaments
Piket : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2008

Satanizmi - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Satanizmi   Satanizmi - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jan 30, 2009 8:40 pm

kjo siper ishte per ch.i.t
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Satanizmi - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Satanizmi   Satanizmi - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jan 30, 2009 8:44 pm

S.A.M shkruajti:
O Ch.I.T pa ofendime po ka ca postime te tuja qe me acarojn... Evil or Very Mad
Pse i flet Burzgoroth ashtu 1her
Ne Satanizem ka qef me besu aty besonn
Pastaj kthen qe kthen temen ne chat

i'ts not your bussines zemer Smile
x iriden, jo mi un spo zihem dhe sesht ky qellimi im, thjesht po jap mendim mbi temen, se po qe per live, flasim ndryshe bashk Wink

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Burzgoroth
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Burzgoroth


Female
Numri i postimeve : 906
Mosha : 29
Vendndodhja : Far away in the dark... Bergen,NORWAY
Hobi : Black metal
Koha e lire : Erblicket die tochter des firmaments
Piket : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2008

Satanizmi - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Satanizmi   Satanizmi - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jan 30, 2009 8:45 pm

live flasim si tdush ti mi ne cdo rrethan mu gati mke dhe ti e di mir.Po te them dhe njeher boll u mundove te hedhesh posht mendimin e te tjereve ok?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Satanizmi - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Satanizmi   Satanizmi - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jan 30, 2009 8:48 pm

hedhje posht e mendimeve, haha cja fut pordhes, deri tani t ekjo tem je ti ajo qe do ti imponosh te tjerve mendimin qe satanai na qenka i mir, un thjesht sjam dakort dhe...u ben gjith kto postime dhe akome sme ke kthy pergjigje

Child In Time shkruajti:
Burzgoroth shkruajti:
un kam arrit ato qe dua me ane te Satanizmit duke i qendruar besnike

dha cfare qenkan kto qe paska arrit

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Satanizmi - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Satanizmi   Satanizmi - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jan 30, 2009 8:51 pm

shum interesante qeka si teme...po spara besoj ne kto gjera... No
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Burzgoroth
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Burzgoroth


Female
Numri i postimeve : 906
Mosha : 29
Vendndodhja : Far away in the dark... Bergen,NORWAY
Hobi : Black metal
Koha e lire : Erblicket die tochter des firmaments
Piket : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2008

Satanizmi - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Satanizmi   Satanizmi - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jan 30, 2009 9:48 pm

Child In Time shkruajti:
hedhje posht e mendimeve, haha cja fut pordhes, deri tani t ekjo tem je ti ajo qe do ti imponosh te tjerve mendimin qe satanai na qenka i mir, un thjesht sjam dakort dhe...u ben gjith kto postime dhe akome sme ke kthy pergjigje

Child In Time shkruajti:
Burzgoroth shkruajti:
un kam arrit ato qe dua me ane te Satanizmit duke i qendruar besnike

dha cfare qenkan kto qe paska arrit

arlinda po ti lexoje mire postimet e mia do te shifje qe kam then ju keni te drejte te besoni ca te doni dhe ky seshte fare imponim por perkundrazi.Saper besnikerine dhe arritjet e mia jane fati,deshirat qe me jane plotesuar e mbi te gjitha siguria ne vetvete dhe mos u mundo me bo shum rolin e tfortes ktu se live te dyja e dim shume mire se si sillesh ti ok?mbyllet ky mhb dhe po u takum neser flasim per ca te duash sme kushton ndoi gje tmadhe.Je ti ajo qe u kruajte kot qe ne fillim pa pik arsyeje.Ok e the mendimin tend po ca dreqin te duhet qe vazhdon e kruhesh kot mi??sdu fare pergjigje se sot e ke tepru lali mos e merr per ofendim.po pate ndoi gje e zgjidhim me pm se skam ndermend tvazhdoj me dal nga tema vetem per tekat e tua ok?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Satanizmi - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Satanizmi   Satanizmi - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jan 30, 2009 10:07 pm

Child In Time shkruajti:
S.A.M shkruajti:
O Ch.I.T pa ofendime po ka ca postime te tuja qe me acarojn... Evil or Very Mad
Pse i flet Burzgoroth ashtu 1her
Ne Satanizem ka qef me besu aty besonn
Pastaj kthen qe kthen temen ne chat

i'ts not your bussines zemer Smile
x iriden, jo mi un spo zihem dhe sesht ky qellimi im, thjesht po jap mendim mbi temen, se po qe per live, flasim ndryshe bashk WinkE dim qe di me fol anglisht e dim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Slash


Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 28
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

Satanizmi - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Satanizmi   Satanizmi - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jan 30, 2009 10:09 pm

S.A.M shkruajti:
Child In Time shkruajti:
S.A.M shkruajti:
O Ch.I.T pa ofendime po ka ca postime te tuja qe me acarojn... Evil or Very Mad
Pse i flet Burzgoroth ashtu 1her
Ne Satanizem ka qef me besu aty besonn
Pastaj kthen qe kthen temen ne chat

i'ts not your bussines zemer Smile
x iriden, jo mi un spo zihem dhe sesht ky qellimi im, thjesht po jap mendim mbi temen, se po qe per live, flasim ndryshe bashk WinkE dim qe di me fol anglisht e dim

gjynah ne qe sdime..por mesojme ktu te forumi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.klisi.it
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Satanizmi - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Satanizmi   Satanizmi - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jan 30, 2009 10:10 pm

Jo chat o njerez
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ernesto_Guevara
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Ernesto_Guevara


Male
Numri i postimeve : 333
Mosha : 31
Vendndodhja : at the world ends
Hobi : cybernetic
Piket : 2
Data e regjistrimit : 26/09/2008

Satanizmi - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Satanizmi   Satanizmi - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jan 30, 2009 11:09 pm

Burzgoroth shkruajti:
lali ktu ska vend per shtirje.cdo gje qe ben qe ka lidhje me shpirtin dhe forcen e mendjes mund te realizohet por megjithate perderisa un kam arrit ato qe dua me ane te Satanizmit duke i qendruar besnike ateher sme hyn ne pune fare fjalet e dikujt qe sja ka idene kesaj fushe megjithate respekte per mendimin e sinqert.

Uuuueee ti je nje hipokrite STRATOSFERIKE !!! Ne rradhe te pare mos me bej mua sikur merr vesh se 1/100 e intelektikit tim te kishe ti do konsideroheshe gjeni...Ne rradhe te dyte mos me bej mua si kompetente,se kompetencat duan argumenta te fuqishem,mos harro qe kam lindur para teje dhe sa kam pare e bere une,s`kane pare e bere gjithe antaret e forumit bashke...Ti je thjesht nje adoleshente qe fluturon me pras ne b*** dhe aq mendjelehte saqe te merr puhiza me vete,sa per arritjet e tua une nuk kam pare ndonje mrekulli,ne shkolle je cope-cope,ne jeten sentimentale akoma s`ke preference seksuale(kur te kam njohur une ke pasur dy lidhje nje me femer nje me mashkull dhe nje tradheti ndaj ketyre te fundit),je e deshtuar totalisht si individ te tjeret s`kane pike konsiderate per ty dhe te gjithe te marrin per nje rrote kurve qe se ke shoqen,abuzon jashtezakonisht me trupin tat dhe mendjen...Nuk dua te te diskriminoj me se nuk ka lezet,se desh harrova ate emrin tend pak veta e dine qe i referohet satanait qe ka dhe emra te tjere(Belzebub,Devil etj...)Mos me thuaj mua qe nuk merr vesh,thuaje ndonje tjetri se une kam kulture enciklopedike dhe universale OKAY Irida?!...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
123bla returns


Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 33
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

Satanizmi - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Satanizmi   Satanizmi - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jan 30, 2009 11:14 pm

Ernesto_Guevara shkruajti:
Burzgoroth shkruajti:
lali ktu ska vend per shtirje.cdo gje qe ben qe ka lidhje me shpirtin dhe forcen e mendjes mund te realizohet por megjithate perderisa un kam arrit ato qe dua me ane te Satanizmit duke i qendruar besnike ateher sme hyn ne pune fare fjalet e dikujt qe sja ka idene kesaj fushe megjithate respekte per mendimin e sinqert.

Uuuueee ti je nje hipokrite STRATOSFERIKE !!! Ne rradhe te pare mos me bej mua sikur merr vesh se 1/100 e intelektikit tim te kishe ti do konsideroheshe gjeni...Ne rradhe te dyte mos me bej mua si kompetente,se kompetencat duan argumenta te fuqishem,mos harro qe kam lindur para teje dhe sa kam pare e bere une,s`kane pare e bere gjithe antaret e forumit bashke...Ti je thjesht nje adoleshente qe fluturon me pras ne b*** dhe aq mendjelehte saqe te merr puhiza me vete,sa per arritjet e tua une nuk kam pare ndonje mrekulli,ne shkolle je cope-cope,ne jeten sentimentale akoma s`ke preference seksuale(kur te kam njohur une ke pasur dy lidhje nje me femer nje me mashkull dhe nje tradheti ndaj ketyre te fundit),je e deshtuar totalisht si individ te tjeret s`kane pike konsiderate per ty dhe te gjithe te marrin per nje rrote kurve qe se ke shoqen,abuzon jashtezakonisht me trupin tat dhe mendjen...Nuk dua te te diskriminoj me se nuk ka lezet,se desh harrova ate emrin tend pak veta e dine qe i referohet satanait qe ka dhe emra te tjere(Belzebub,Devil etj...)Mos me thuaj mua qe nuk merr vesh,thuaje ndonje tjetri se une kam kulture enciklopedike dhe universale OKAY Irida?!...

kujdes ne pergjithesime..cenohet autoriteti im... Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ernesto_Guevara
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Ernesto_Guevara


Male
Numri i postimeve : 333
Mosha : 31
Vendndodhja : at the world ends
Hobi : cybernetic
Piket : 2
Data e regjistrimit : 26/09/2008

Satanizmi - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Satanizmi   Satanizmi - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jan 30, 2009 11:20 pm

ha re llum perdore te tjere per te me fshire postimin??hahaha sa i keq qe je...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
123bla returns


Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 33
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

Satanizmi - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Satanizmi   Satanizmi - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jan 30, 2009 11:22 pm

jo re un se kam iden po luj poker..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Satanizmi - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Satanizmi   Satanizmi - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jan 30, 2009 11:22 pm

Ernesto_Guevara shkruajti:
ha re llum perdore te tjere per te me fshire postimin??hahaha sa i keq qe je...

JO aspak,postimin e fshiva une se ashtu mu duk e arsyeshme Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ernesto_Guevara
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Ernesto_Guevara


Male
Numri i postimeve : 333
Mosha : 31
Vendndodhja : at the world ends
Hobi : cybernetic
Piket : 2
Data e regjistrimit : 26/09/2008

Satanizmi - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Satanizmi   Satanizmi - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jan 30, 2009 11:28 pm

E arsyeshme e perse njehere s`kam te drejte ti them 3bles llum kshu?? Cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Satanizmi - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Satanizmi   Satanizmi - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jan 30, 2009 11:31 pm

Ernesto_Guevara shkruajti:
ha re llum perdore te tjere per te me fshire postimin??hahaha sa i keq qe je...

Tishte per llumin kisha fshi dhe ket une,po e fshiva me shume per ate qe kishe thene per Iriden,este ofendim ndaj nje anetari Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ernesto_Guevara
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Ernesto_Guevara


Male
Numri i postimeve : 333
Mosha : 31
Vendndodhja : at the world ends
Hobi : cybernetic
Piket : 2
Data e regjistrimit : 26/09/2008

Satanizmi - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Satanizmi   Satanizmi - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jan 30, 2009 11:33 pm

haha si e kapke ironine ne ajer pa rene akoma ne toke,ate punen e llumit e mora vesh edhe punen e ofendimit ndaj irides se ajo qe eshte CERR eshte s`ka si ta mohoje...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Satanizmi - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Satanizmi   Satanizmi - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jan 30, 2009 11:41 pm

Slash shkruajti:
S.A.M shkruajti:
Child In Time shkruajti:
S.A.M shkruajti:
O Ch.I.T pa ofendime po ka ca postime te tuja qe me acarojn... Evil or Very Mad
Pse i flet Burzgoroth ashtu 1her
Ne Satanizem ka qef me besu aty besonn
Pastaj kthen qe kthen temen ne chat

i'ts not your bussines zemer Smile
x iriden, jo mi un spo zihem dhe sesht ky qellimi im, thjesht po jap mendim mbi temen, se po qe per live, flasim ndryshe bashk WinkE dim qe di me fol anglisht e dim

gjynah ne qe sdime..por mesojme ktu te forumi

haha ca kalamajsh, me shkrini fare Smile

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ernesto_Guevara
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Ernesto_Guevara


Male
Numri i postimeve : 333
Mosha : 31
Vendndodhja : at the world ends
Hobi : cybernetic
Piket : 2
Data e regjistrimit : 26/09/2008

Satanizmi - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Satanizmi   Satanizmi - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jan 30, 2009 11:43 pm

arly any problem ?!... Cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Satanizmi - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Satanizmi   Satanizmi - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jan 30, 2009 11:44 pm

Burzgoroth shkruajti:
Child In Time shkruajti:
hedhje posht e mendimeve, haha cja fut pordhes, deri tani t ekjo tem je ti ajo qe do ti imponosh te tjerve mendimin qe satanai na qenka i mir, un thjesht sjam dakort dhe...u ben gjith kto postime dhe akome sme ke kthy pergjigje

Child In Time shkruajti:
Burzgoroth shkruajti:
un kam arrit ato qe dua me ane te Satanizmit duke i qendruar besnike

dha cfare qenkan kto qe paska arrit

arlinda po ti lexoje mire postimet e mia do te shifje qe kam then ju keni te drejte te besoni ca te doni dhe ky seshte fare imponim por perkundrazi.Saper besnikerine dhe arritjet e mia jane fati,deshirat qe me jane plotesuar e mbi te gjitha siguria ne vetvete dhe mos u mundo me bo shum rolin e tfortes ktu se live te dyja e dim shume mire se si sillesh ti ok?mbyllet ky mhb dhe po u takum neser flasim per ca te duash sme kushton ndoi gje tmadhe.Je ti ajo qe u kruajte kot qe ne fillim pa pik arsyeje.Ok e the mendimin tend po ca dreqin te duhet qe vazhdon e kruhesh kot mi??sdu fare pergjigje se sot e ke tepru lali mos e merr per ofendim.po pate ndoi gje e zgjidhim me pm se skam ndermend tvazhdoj me dal nga tema vetem per tekat e tua ok?

sa mosmirnjohse qe je...kaq me shum skam ca t them, te dalin e te teprojn ato postimet qe jan ber para meje
kalo bukur

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ernesto_Guevara
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Ernesto_Guevara


Male
Numri i postimeve : 333
Mosha : 31
Vendndodhja : at the world ends
Hobi : cybernetic
Piket : 2
Data e regjistrimit : 26/09/2008

Satanizmi - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Satanizmi   Satanizmi - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jan 30, 2009 11:46 pm

mund ta di pse vendodhja jote eshte ne britanine e madhe??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Satanizmi - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Satanizmi   Satanizmi - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Satanizmi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 6Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: