Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Satanizmi - Faqe 5 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Satanizmi - Faqe 5 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Satanizmi - Faqe 5 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Satanizmi - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Satanizmi - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Satanizmi - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Satanizmi - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Satanizmi - Faqe 5 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Satanizmi - Faqe 5 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Satanizmi - Faqe 5 I_vote_lcap17%Satanizmi - Faqe 5 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Satanizmi - Faqe 5 I_vote_lcap29%Satanizmi - Faqe 5 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Satanizmi - Faqe 5 I_vote_lcap31%Satanizmi - Faqe 5 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Satanizmi - Faqe 5 I_vote_lcap23%Satanizmi - Faqe 5 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Satanizmi - Faqe 5 I_vote_lcapSatanizmi - Faqe 5 I_voting_barSatanizmi - Faqe 5 I_vote_rcap 
hot_spicy
Satanizmi - Faqe 5 I_vote_lcapSatanizmi - Faqe 5 I_voting_barSatanizmi - Faqe 5 I_vote_rcap 
Darkangel
Satanizmi - Faqe 5 I_vote_lcapSatanizmi - Faqe 5 I_voting_barSatanizmi - Faqe 5 I_vote_rcap 
angel boy
Satanizmi - Faqe 5 I_vote_lcapSatanizmi - Faqe 5 I_voting_barSatanizmi - Faqe 5 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Satanizmi - Faqe 5 I_vote_lcapSatanizmi - Faqe 5 I_voting_barSatanizmi - Faqe 5 I_vote_rcap 
Child In Time
Satanizmi - Faqe 5 I_vote_lcapSatanizmi - Faqe 5 I_voting_barSatanizmi - Faqe 5 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Satanizmi - Faqe 5 I_vote_lcapSatanizmi - Faqe 5 I_voting_barSatanizmi - Faqe 5 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Satanizmi - Faqe 5 I_vote_lcapSatanizmi - Faqe 5 I_voting_barSatanizmi - Faqe 5 I_vote_rcap 
rapper_girl
Satanizmi - Faqe 5 I_vote_lcapSatanizmi - Faqe 5 I_voting_barSatanizmi - Faqe 5 I_vote_rcap 
Mars
Satanizmi - Faqe 5 I_vote_lcapSatanizmi - Faqe 5 I_voting_barSatanizmi - Faqe 5 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri Njerez fate shoqeria
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Satanizmi

Shko poshtė 
+20
dj jero
dj hacker
asdf
the doctor 2000
LaLuC-I
sweet_girl
123bla returns
Mars
Slash
Scream Bloody Gore
Ernesto_Guevara
fefe_
Soldier Of Fortune
Darkangel
Lacuna_Coil
doni
vdekja_eshte_mundesia
hot_spicy
Child In Time
Burzgoroth
24 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriMesazh
Burzgoroth
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Burzgoroth


Female
Numri i postimeve : 906
Mosha : 29
Vendndodhja : Far away in the dark... Bergen,NORWAY
Hobi : Black metal
Koha e lire : Erblicket die tochter des firmaments
Piket : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2008

Satanizmi - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Satanizmi   Satanizmi - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Jan 31, 2009 11:23 pm

per tu treguar cool jan ata qe bejn sikur din edhe sdin as krye Demonin lale po vk
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
the doctor 2000
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
the doctor 2000


Male
Numri i postimeve : 519
Mosha : 29
Vendndodhja : elbasan
Hobi : gjumi,basketball
Koha e lire : dal me shoket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 03/08/2008

Satanizmi - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Satanizmi   Satanizmi - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Jan 31, 2009 11:26 pm

o lal e kam lexu un biblen satanike sa per te nxjerre tipat si ty bllof keshtu qe mos ja fut kot.dhe gjije ca!?jan te gjitha budallalliqe.thjesht budallalliqe.jane tipat si ti qe sdine asgje mbi djallin dhe flasin kot.pffffffffffffffffffffffffff
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Satanizmi - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Satanizmi   Satanizmi - Faqe 5 Icon_minitime1Sun Feb 01, 2009 12:38 am

poshte satanizmi i inatosur Mohim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
123bla returns


Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 33
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

Satanizmi - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Satanizmi   Satanizmi - Faqe 5 Icon_minitime1Sun Feb 01, 2009 12:40 am

EroldCeka shkruajti:
poshte satanizmi i inatosur Mohim

hahahahahahahahaha....... :gaga: :gaga: :gaga: nqef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Satanizmi - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Satanizmi   Satanizmi - Faqe 5 Icon_minitime1Sun Feb 01, 2009 12:42 am

ku ma ke kap isin re sa e bukur paska dale nuk po e njihja gjithsesi ti permbahem temes tani besoj te nje zot keshtu qe fuck satanizmit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ernesto_Guevara
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Ernesto_Guevara


Male
Numri i postimeve : 333
Mosha : 31
Vendndodhja : at the world ends
Hobi : cybernetic
Piket : 2
Data e regjistrimit : 26/09/2008

Satanizmi - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Satanizmi   Satanizmi - Faqe 5 Icon_minitime1Mon Feb 02, 2009 12:58 am

Burzgoroth shkruajti:
Ernesto_Guevara shkruajti:
une per vete besoj ne Zot dhe keto idiotelluqe me oke dhe supersticionet gjithashtu i shumezoj me nr kompleks(me keq se shumezimi me 0),per ata qe e kuptojne... Cool

hahaha sa palidhje qe flet.ktej thot besoj ne zot e anej thot si besoj kto supersticione.po besove se zoti ekziston ateher beson se edhe Satani ekziston dhe saper ate CERR as me rruhet fare se edhe un edhe shum te tjer e din qe sjam.

Me trute e tuaja mbytesh ke Lana...Sa per iformacionin tat supersticionet jane ato idiotelluqet si p.sh:macja zeze,te thyesh pasqyra,kenga kukuvajkes ndjell ters e k**lluqe te tjera si keto OK,sa pr ato tjerat mos na bej si eksperte e fushes se je nje gdhe qe se ke shoqen,Meqe ra fjal te tera ato qe kam shkruajt per ty jane te verteta si derri kam dhe deshmitare sa te duash degjo mua mos ja bej vetes kete te pabere,mbetsh me shendet Cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ernesto_Guevara
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Ernesto_Guevara


Male
Numri i postimeve : 333
Mosha : 31
Vendndodhja : at the world ends
Hobi : cybernetic
Piket : 2
Data e regjistrimit : 26/09/2008

Satanizmi - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Satanizmi   Satanizmi - Faqe 5 Icon_minitime1Mon Feb 02, 2009 1:05 am

EDHE DICKA PER POSTIMET QE PASHE KESHTU NE PERGJITHESI...
KETU RROTULL VERTITEN CA FEMIJE NE KUPTIMIN E PLOTE TE FJALES QE SIC KAM THENE ME PARE SE MBAJ MEND SE KU FLUTUROJNE PAK ME PRAS NE BYTHE,JO PER GJE PO KAM PA DIELLIN PARA ATYRE QE BEJNE SIKUR DINE EDHE PO QE NDONJE ME I MADH PRAPE IA GARANTOJ UNE QE KAM DYFISHIN NJOHURIVE TE TIJ DHE KAM PER TE DREJTE TA NXJERR BERRYL NE C`DO LLOJ TEME QE DESHIRON,SHENT E PARE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
123bla returns


Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 33
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

Satanizmi - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Satanizmi   Satanizmi - Faqe 5 Icon_minitime1Mon Feb 02, 2009 2:15 am

Ernesto_Guevara shkruajti:
EDHE DICKA PER POSTIMET QE PASHE KESHTU NE PERGJITHESI...
KETU RROTULL VERTITEN CA FEMIJE NE KUPTIMIN E PLOTE TE FJALES QE SIC KAM THENE ME PARE SE MBAJ MEND SE KU FLUTUROJNE PAK ME PRAS NE BYTHE,JO PER GJE PO KAM PA DIELLIN PARA ATYRE QE BEJNE SIKUR DINE EDHE PO QE NDONJE ME I MADH PRAPE IA GARANTOJ UNE QE KAM DYFISHIN NJOHURIVE TE TIJ DHE KAM PER TE DREJTE TA NXJERR BERRYL NE C`DO LLOJ TEME QE DESHIRON,SHENT E PARE

i falet se kalamaj jan e burr po he... Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Burzgoroth
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Burzgoroth


Female
Numri i postimeve : 906
Mosha : 29
Vendndodhja : Far away in the dark... Bergen,NORWAY
Hobi : Black metal
Koha e lire : Erblicket die tochter des firmaments
Piket : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2008

Satanizmi - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Satanizmi   Satanizmi - Faqe 5 Icon_minitime1Mon Feb 02, 2009 10:03 am

Ernesto_Guevara shkruajti:
EDHE DICKA PER POSTIMET QE PASHE KESHTU NE PERGJITHESI...
KETU RROTULL VERTITEN CA FEMIJE NE KUPTIMIN E PLOTE TE FJALES QE SIC KAM THENE ME PARE SE MBAJ MEND SE KU FLUTUROJNE PAK ME PRAS NE BYTHE,JO PER GJE PO KAM PA DIELLIN PARA ATYRE QE BEJNE SIKUR DINE EDHE PO QE NDONJE ME I MADH PRAPE IA GARANTOJ UNE QE KAM DYFISHIN NJOHURIVE TE TIJ DHE KAM PER TE DREJTE TA NXJERR BERRYL NE C`DO LLOJ TEME QE DESHIRON,SHENT E PARE

po ik mer idiot se vetem dy vjet me i madh se un je dhe te genjen menja se di me shum nga te tjeret.ai qe thot di kte e di ate ne te vertet sdi asgje lale.ti fluturon me pras ne bythe qe mendon se je me i mir se ne po nje IDIOT je ja se cje ti.dhe saper ato qe kishe shkrujt per mu sjan fare te verteta dhe ske fare deshmitare sepse sa e njof un veten time,veprimet e mia apo ndjenjat e mia si njef njeri OK?i ke shkrujt tgjitha per te me nxjerr mu si ordinere po vec te me dalesh iher para se ta tregoj un.surrat mut dhe saper superstiocionet,supersticione quhet cdo gje qe ka te bej me te mbinatyrshmen dhe ktu nuk eshte tema per macen e zeze apo ca budalliqesh shkrun ti.hajt shnet cdo gje tjeter qe do shkruash sdo e ve re fare se behem edhe un idiote duke u marr me ty.shkruj ca te duash per mua.perderisa sjan te verteta sme rref fort.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
asdf
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestarMale
Numri i postimeve : 1
Mosha : 31
Vendndodhja : tirane
Piket : 0
Data e regjistrimit : 02/02/2009

Satanizmi - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Satanizmi   Satanizmi - Faqe 5 Icon_minitime1Mon Feb 02, 2009 10:20 pm

me vjen keq qe kjo bote po mbeshtillet me mendime te ketij lloji
un di se cdo njeri e ka logjiken dhe ate duhet ta vere ne pune me fal por duhet te them se disa prej jush nuk po e vene ne pune sic duhet
atehere si ka mundesi qe ferri dhe parajsa qenkan e njejta gj por vetem emri ndryshon pse ato kane dy emra krejtesisht te kundert me njeri tjetrin dhe qenkan njelloj
me fal ti qe ke hapur temen besoj dhe jam i sigurt per te qe ti nuk e njef zotin ai te ka krijuar ty dhe truri jot nuk munt ta imagjinoje zotin dhe jo te jete i gatshem te dije qellimet e nje truri hyjnor sepse ty zoti te ka krijuar dhe ai e di sa jane kufijte e trurit tat
PSH si munt te dije nje program dhe si munt te dije ai se cfare ka pasur ne mendje programusi i ketij programi . programi po te ishte nje qenje do ta imagjinonte programusin si dicka e ngjashme me programin sepse aq kapacitet ka truri i ketij dhe programusi e di mire se si funksionon ky program dhe ai i di te gjitha reth ketij programi
me falni si eshte e mundur qe te kritikosh ose te arsyetosh ti qellimet ose ato qe do zoti ose krijusi .
me falni po cili eshte ky absurditet qe te thuhet se feri dhe parajsa eshte e njejta gje
me fal po ne nje shoqeri te denje ku i shikon ti te mirat e nje satanisti dhe ku i shikon te mirat e nje qe beson ne zot ;
satanisti : me tatuazhe , me budallalliqe . pa respekt per njeri tjetrin ,teme absurde etj
ai qe beson ne zot : i drejte , i respektushem , njeri normal ,do qe ti beje te mira te tjerve , i dashur ,me respekt xxx
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
123bla returns


Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 33
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

Satanizmi - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Satanizmi   Satanizmi - Faqe 5 Icon_minitime1Mon Feb 02, 2009 10:29 pm

o vlla ke fol shume bukur, por nuk ia vlen te krijosh nje debat ketu sepse te jesh shume i sigurt qe debati nuk do jete aspak konstruktiv sepse kto kalamajt qe shkrujn ke kjo tema kujtojn se kan pa bot me sy dhe se i din te gjitha.. nuk mbeshteten diku per te mbrojtur argumentat e tyre por perdorin ca teorira pa vertetime te cilat ngelen thjesht hipoteza,bien ne kontradikte me fjalet e veta(lexo me siper postimet e S.A.M) ose fillojne te shajne dhe bejne si killera sikur do te heqin qafe dita-dites(pa marr parasysh qe ngelen vetem ca kaĒula qe mund ti kapesh ti rrafesh vetem me shpulla)
respekte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Satanizmi - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Satanizmi   Satanizmi - Faqe 5 Icon_minitime1Tue Feb 03, 2009 3:39 pm

asdf shkruajti:
me vjen keq qe kjo bote po mbeshtillet me mendime te ketij lloji
un di se cdo njeri e ka logjiken dhe ate duhet ta vere ne pune me fal por duhet te them se disa prej jush nuk po e vene ne pune sic duhet
atehere si ka mundesi qe ferri dhe parajsa qenkan e njejta gj por vetem emri ndryshon pse ato kane dy emra krejtesisht te kundert me njeri tjetrin dhe qenkan njelloj
me fal ti qe ke hapur temen besoj dhe jam i sigurt per te qe ti nuk e njef zotin ai te ka krijuar ty dhe truri jot nuk munt ta imagjinoje zotin dhe jo te jete i gatshem te dije qellimet e nje truri hyjnor sepse ty zoti te ka krijuar dhe ai e di sa jane kufijte e trurit tat
PSH si munt te dije nje program dhe si munt te dije ai se cfare ka pasur ne mendje programusi i ketij programi . programi po te ishte nje qenje do ta imagjinonte programusin si dicka e ngjashme me programin sepse aq kapacitet ka truri i ketij dhe programusi e di mire se si funksionon ky program dhe ai i di te gjitha reth ketij programi
me falni si eshte e mundur qe te kritikosh ose te arsyetosh ti qellimet ose ato qe do zoti ose krijusi .
me falni po cili eshte ky absurditet qe te thuhet se feri dhe parajsa eshte e njejta gje
me fal po ne nje shoqeri te denje ku i shikon ti te mirat e nje satanisti dhe ku i shikon te mirat e nje qe beson ne zot ;
satanisti : me tatuazhe , me budallalliqe . pa respekt per njeri tjetrin ,teme absurde etj
ai qe beson ne zot : i drejte , i respektushem , njeri normal ,do qe ti beje te mira te tjerve , i dashur ,me respekt xxx

respekte plako Smile

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj hacker
Adoleshent
AdoleshentMale
Numri i postimeve : 15
Mosha : 32
Vendndodhja : vlore
Piket : 0
Data e regjistrimit : 11/08/2008

Satanizmi - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Satanizmi   Satanizmi - Faqe 5 Icon_minitime1Thu Feb 05, 2009 8:39 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
nuk besoj fareeeeee
ti shkruan pa kuptim lidhi mire fjalite qe te dali se ca horizonti ke vlersohesh shume dobet nga internetistat dh kthe pergjigje o i pandergjegjshem shkruaj mire dhe reflekto mire kthe pergjigje.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Satanizmi - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Satanizmi   Satanizmi - Faqe 5 Icon_minitime1Thu Feb 05, 2009 8:53 pm

dj hacker shkruajti:
vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
nuk besoj fareeeeee
ti shkruan pa kuptim lidhi mire fjalite qe te dali se ca horizonti ke vlersohesh shume dobet nga internetistat dh kthe pergjigje o i pandergjegjshem shkruaj mire dhe reflekto mire kthe pergjigje.
sjane te gjithe si vlonjatet lale Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ernesto_Guevara
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Ernesto_Guevara


Male
Numri i postimeve : 333
Mosha : 31
Vendndodhja : at the world ends
Hobi : cybernetic
Piket : 2
Data e regjistrimit : 26/09/2008

Satanizmi - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Satanizmi   Satanizmi - Faqe 5 Icon_minitime1Fri Mar 27, 2009 10:35 pm

Burzgoroth shkruajti:
Ernesto_Guevara shkruajti:
EDHE DICKA PER POSTIMET QE PASHE KESHTU NE PERGJITHESI...
KETU RROTULL VERTITEN CA FEMIJE NE KUPTIMIN E PLOTE TE FJALES QE SIC KAM THENE ME PARE SE MBAJ MEND SE KU FLUTUROJNE PAK ME PRAS NE BYTHE,JO PER GJE PO KAM PA DIELLIN PARA ATYRE QE BEJNE SIKUR DINE EDHE PO QE NDONJE ME I MADH PRAPE IA GARANTOJ UNE QE KAM DYFISHIN NJOHURIVE TE TIJ DHE KAM PER TE DREJTE TA NXJERR BERRYL NE C`DO LLOJ TEME QE DESHIRON,SHENT E PARE

po ik mer idiot se vetem dy vjet me i madh se un je dhe te genjen menja se di me shum nga te tjeret.ai qe thot di kte e di ate ne te vertet sdi asgje lale.ti fluturon me pras ne bythe qe mendon se je me i mir se ne po nje IDIOT je ja se cje ti.dhe saper ato qe kishe shkrujt per mu sjan fare te verteta dhe ske fare deshmitare sepse sa e njof un veten time,veprimet e mia apo ndjenjat e mia si njef njeri OK?i ke shkrujt tgjitha per te me nxjerr mu si ordinere po vec te me dalesh iher para se ta tregoj un.surrat mut dhe saper superstiocionet,supersticione quhet cdo gje qe ka te bej me te mbinatyrshmen dhe ktu nuk eshte tema per macen e zeze apo ca budalliqesh shkrun ti.hajt shnet cdo gje tjeter qe do shkruash sdo e ve re fare se behem edhe un idiote duke u marr me ty.shkruj ca te duash per mua.perderisa sjan te verteta sme rref fort.

Ta kam dhane pergjigjen me lart...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rebel-for-sixtem
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestarMale
Numri i postimeve : 4
Mosha : 31
Vendndodhja : milan
Piket : 12
Data e regjistrimit : 14/06/2009

Satanizmi - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Satanizmi   Satanizmi - Faqe 5 Icon_minitime1Thu Jun 18, 2009 9:24 pm

shqiptaret jane te fundit qe perballen me satanizmin
pashe qe dini shume gjera rreth satanizmit por nuk dini kush jane baballaret e kesaj feje se fe eshte mos e diskutoni, po ju shpjegoj disa gjera;
satanai sic e dime(shumica) eshte e keqja, ky ishte engjelli i pare qe rebeloi ne kuptimin qe deshte te ishte zot ose te pakten te ishte njelloj me zotin krijues dhe arriti te mashtroi 1/3 e engjejve(sic e thote edhe bibla) dhe te gjithe kta engjej ndodhen ne toke por si ghithmone nen komanden e satanait. dmth. ka shume engjej te rene. qe ne lashtesi kta engjej filluan te mashtronin njerzit me shpikjen e disa feve qe atehere quhesh paganizem
ktyre satanisteve u pelqen shume qe njerezit tu sherbejne sidomos flijimi i njerezve, deri ne diten e sotme kjo dukuri vazhdon nepermjet nje satanizmi te fshehur. satanistet ndahen ne shume shkalle. vetem ata qe ndodhen ne krye te piramides arrijne te kene cte duan
ktu arrijme te sektet segrete. sektet segrete sot per sot komandojne boten nga mbrapa kuintave. kane arritur te korruptojne politikanet me te mdhenj te botes dhe tani kontollojne ghithcka sidomos nepermjet sistemit bankar
disa hebrenj ose me mire famiglia Rothschid jane shpikesit e bankave dhe te sektit me te fshehte dhe me te fuqishem ne bote qe quhen masoneria Illuminati. mund te kontrolloni ne web per kte sekt dhe qellimi perfundimtar eshte markimi me vule e djallit qe eshte fshehur ne mikrocip per njerezit shikoni nje video ne anglisht dhe nje ne italisht e
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Satanizmi - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Satanizmi   Satanizmi - Faqe 5 Icon_minitime1Thu Jun 18, 2009 10:07 pm

Per mendimin tim kjo siper nuk ka lidhje fare me satanizmin.
Un njof shume po shume persona sataniste dhe nuk kane te bejne me kto dhe jo me te kene ndonje mikrocip ne dore (apo nen dore sic thote vidjo).
Mund te kete sekte sekrete sepse edhe miqte e mi kane krijuar nje sekt te vetin natyrisht sekret i cili ka te beje me shpirtat edhe jo me mikrocipa.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
baks
Adoleshent
Adoleshent
baks


Male
Numri i postimeve : 48
Mosha : 32
Vendndodhja : aty ku vendos seperioriteti
Koha e lire : amazo il tempo
Piket : 33
Data e regjistrimit : 24/07/2008

Satanizmi - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Satanizmi   Satanizmi - Faqe 5 Icon_minitime1Thu Jun 25, 2009 6:01 pm

satanizimi sipas meje eshte nje besim,kushdo do beson kush nuk do mos besoj,por them qe ky lloj besimi nuk ndikon mire....
Il capolavoro dell diavolo e aver convinto gli umani della sua ineseztenca
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Satanizmi - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Satanizmi   Satanizmi - Faqe 5 Icon_minitime1Thu Jun 25, 2009 6:40 pm

per mendimin tim nuk duhet te ekzistonte fare kjo lloj rryme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rebel-for-sixtem
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestarMale
Numri i postimeve : 4
Mosha : 31
Vendndodhja : milan
Piket : 12
Data e regjistrimit : 14/06/2009

Satanizmi - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Satanizmi   Satanizmi - Faqe 5 Icon_minitime1Thu Jun 25, 2009 7:42 pm

te dashur vendas! nuk e kuptuat per cka flasin ato videot e mesiperme mesaduket!
desha tju lajmeroj se po perhapet mikrocipi per njerez(sic duket edhe ne video). deri tani perdoret ne amerike, angli, gjermani, hollande etj. mikrocipi ne fillim do te jete si mode, pastaj do ta bejne te detyrueshme.
keshtu qe pas pak njerezit, te pakten ne vendet e industrializuara nuk do te blejne apo te shesin pa ate
sekti segret Illuminati ka dhjetra vjet qe po punon per kete; te mikrocipoje njerezit
dhe sic thote bibla ne apokalips; "antikrishti detyroi te ghithe, te medhej e te vegjel, te lire e skllever qe te marin nje vule, dhe asnjeri nuk blen e nuk shet pa ate vule"
brenda ne mikrocip ndodhet numri i djallit(videot lart)
ja dhe nje video tjeter, ku njeri perdor mikrocipin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Satanizmi - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Satanizmi   Satanizmi - Faqe 5 Icon_minitime1Thu Jun 25, 2009 7:43 pm

plako,na hapet barkun me kto..

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Satanizmi - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Satanizmi   Satanizmi - Faqe 5 Icon_minitime1Thu Jun 25, 2009 7:44 pm

dj jero shkruajti:
per mendimin tim nuk duhet te ekzistonte fare kjo lloj rryme


Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Satanizmi - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Satanizmi   Satanizmi - Faqe 5 Icon_minitime1Thu Jun 25, 2009 7:45 pm

jam dakort me postimin e childit pak me lart
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Satanizmi - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Satanizmi   Satanizmi - Faqe 5 Icon_minitime1Thu Jun 25, 2009 7:53 pm

S.A.M shkruajti:
dj jero shkruajti:
per mendimin tim nuk duhet te ekzistonte fare kjo lloj rryme


Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

po pra rryme..ashtu quhet..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Satanizmi - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Satanizmi   Satanizmi - Faqe 5 Icon_minitime1Thu Jun 25, 2009 7:55 pm

Mund te quhej BESIM...
Ca e quan ISLAMIN ti? Rrym ?!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Satanizmi - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Satanizmi   Satanizmi - Faqe 5 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Satanizmi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 5 e 6Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: