Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Shkaku qe merzitem me shume eshte.......... - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Shkaku qe merzitem me shume eshte.......... - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Shkaku qe merzitem me shume eshte.......... - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Shkaku qe merzitem me shume eshte.......... - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Shkaku qe merzitem me shume eshte.......... - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Shkaku qe merzitem me shume eshte.......... - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Shkaku qe merzitem me shume eshte.......... - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Shkaku qe merzitem me shume eshte.......... - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Shkaku qe merzitem me shume eshte.......... - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Shkaku qe merzitem me shume eshte.......... - Faqe 2 I_vote_lcap17%Shkaku qe merzitem me shume eshte.......... - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Shkaku qe merzitem me shume eshte.......... - Faqe 2 I_vote_lcap29%Shkaku qe merzitem me shume eshte.......... - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Shkaku qe merzitem me shume eshte.......... - Faqe 2 I_vote_lcap31%Shkaku qe merzitem me shume eshte.......... - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Shkaku qe merzitem me shume eshte.......... - Faqe 2 I_vote_lcap23%Shkaku qe merzitem me shume eshte.......... - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Shkaku qe merzitem me shume eshte.......... - Faqe 2 I_vote_lcapShkaku qe merzitem me shume eshte.......... - Faqe 2 I_voting_barShkaku qe merzitem me shume eshte.......... - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
Shkaku qe merzitem me shume eshte.......... - Faqe 2 I_vote_lcapShkaku qe merzitem me shume eshte.......... - Faqe 2 I_voting_barShkaku qe merzitem me shume eshte.......... - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
Shkaku qe merzitem me shume eshte.......... - Faqe 2 I_vote_lcapShkaku qe merzitem me shume eshte.......... - Faqe 2 I_voting_barShkaku qe merzitem me shume eshte.......... - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
Shkaku qe merzitem me shume eshte.......... - Faqe 2 I_vote_lcapShkaku qe merzitem me shume eshte.......... - Faqe 2 I_voting_barShkaku qe merzitem me shume eshte.......... - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Shkaku qe merzitem me shume eshte.......... - Faqe 2 I_vote_lcapShkaku qe merzitem me shume eshte.......... - Faqe 2 I_voting_barShkaku qe merzitem me shume eshte.......... - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
Shkaku qe merzitem me shume eshte.......... - Faqe 2 I_vote_lcapShkaku qe merzitem me shume eshte.......... - Faqe 2 I_voting_barShkaku qe merzitem me shume eshte.......... - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Shkaku qe merzitem me shume eshte.......... - Faqe 2 I_vote_lcapShkaku qe merzitem me shume eshte.......... - Faqe 2 I_voting_barShkaku qe merzitem me shume eshte.......... - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Shkaku qe merzitem me shume eshte.......... - Faqe 2 I_vote_lcapShkaku qe merzitem me shume eshte.......... - Faqe 2 I_voting_barShkaku qe merzitem me shume eshte.......... - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
Shkaku qe merzitem me shume eshte.......... - Faqe 2 I_vote_lcapShkaku qe merzitem me shume eshte.......... - Faqe 2 I_voting_barShkaku qe merzitem me shume eshte.......... - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
Shkaku qe merzitem me shume eshte.......... - Faqe 2 I_vote_lcapShkaku qe merzitem me shume eshte.......... - Faqe 2 I_voting_barShkaku qe merzitem me shume eshte.......... - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri fate Njerez
December 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Shkaku qe merzitem me shume eshte..........

Shko poshtė 
+9
anisa
vdekja_eshte_mundesia
Burzgoroth
sweet_girl
Child In Time
angel boy
doni
Lacuna_Coil
Soldier Of Fortune
13 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Shkaku qe merzitem me shume eshte.......... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Shkaku qe merzitem me shume eshte..........   Shkaku qe merzitem me shume eshte.......... - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Aug 15, 2009 9:03 pm

ufff ka kaq shume
kur nuk mundem tflas ncel me amoren
kur nuk kma leje ta takoj
kur mami eshte me nerva
kur sme ze gjumi
kur jam semure
kur me vdes nje njeri i dashur
kur bisedoj per shkollen
kur kam per tmsu etj etj etj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Shkaku qe merzitem me shume eshte.......... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Shkaku qe merzitem me shume eshte..........   Shkaku qe merzitem me shume eshte.......... - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Aug 26, 2009 3:56 pm

skam me kohe te merzitem Laughing

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Shkaku qe merzitem me shume eshte.......... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Shkaku qe merzitem me shume eshte..........   Shkaku qe merzitem me shume eshte.......... - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Aug 26, 2009 3:58 pm

KA CA SHKAQE PO VL SE VRAS MENDJEN ME

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Shkaku qe merzitem me shume eshte.......... - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Shkaku qe merzitem me shume eshte.......... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Shkaku qe merzitem me shume eshte..........   Shkaku qe merzitem me shume eshte.......... - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Aug 26, 2009 8:58 pm

te gjej shkakun
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Shkaku qe merzitem me shume eshte.......... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Shkaku qe merzitem me shume eshte..........   Shkaku qe merzitem me shume eshte.......... - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Aug 26, 2009 8:59 pm

kur ropt shtiren
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Shkaku qe merzitem me shume eshte.......... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Shkaku qe merzitem me shume eshte..........   Shkaku qe merzitem me shume eshte.......... - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Aug 26, 2009 9:02 pm

sot, mkishin pa ca tnjof me motorr,ca sme than
pppfffff Laughing

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Shkaku qe merzitem me shume eshte.......... - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Shkaku qe merzitem me shume eshte.......... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Shkaku qe merzitem me shume eshte..........   Shkaku qe merzitem me shume eshte.......... - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Shkaku qe merzitem me shume eshte..........
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: