Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Si mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Si mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Si mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Si mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Si mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Si mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Si mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Si mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Si mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Si mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge? I_vote_lcap17%Si mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Si mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge? I_vote_lcap29%Si mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Si mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge? I_vote_lcap31%Si mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Si mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge? I_vote_lcap23%Si mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Si mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge? I_vote_lcapSi mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge? I_voting_barSi mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge? I_vote_rcap 
hot_spicy
Si mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge? I_vote_lcapSi mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge? I_voting_barSi mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge? I_vote_rcap 
Darkangel
Si mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge? I_vote_lcapSi mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge? I_voting_barSi mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge? I_vote_rcap 
angel boy
Si mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge? I_vote_lcapSi mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge? I_voting_barSi mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Si mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge? I_vote_lcapSi mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge? I_voting_barSi mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge? I_vote_rcap 
Child In Time
Si mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge? I_vote_lcapSi mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge? I_voting_barSi mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge? I_vote_rcap 
Blue Paradise
Si mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge? I_vote_lcapSi mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge? I_voting_barSi mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Si mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge? I_vote_lcapSi mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge? I_voting_barSi mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge? I_vote_rcap 
rapper_girl
Si mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge? I_vote_lcapSi mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge? I_voting_barSi mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge? I_vote_rcap 
Mars
Si mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge? I_vote_lcapSi mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge? I_voting_barSi mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge? I_vote_rcap 
Keywords
fate Njerez dashuri shoqeria
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Si mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge?

Shko poshtė 
+5
fefe_
Child In Time
hot_spicy
3bla
vdekja_eshte_mundesia
9 posters
AutoriMesazh
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Si mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge? Empty
MesazhTitulli: Si mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge?   Si mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge? Icon_minitime1Mon Dec 15, 2008 1:50 pm

Do doja te dija se si mund ta ndihmoni ju nje shok tuajin qe merr DROGE dhe cdo benit ju per te.....qe ai te mos Drogohet me...?!!! mendimet e mija do ti jap me von
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Si mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge? Empty
MesazhTitulli: Re: Si mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge?   Si mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge? Icon_minitime1Mon Dec 15, 2008 3:40 pm

do ta coja ne nje qender reabilitimi.(e vetmja gje qe me vjen tani ndemend)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Si mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge? Empty
MesazhTitulli: Re: Si mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge?   Si mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge? Icon_minitime1Mon Dec 15, 2008 3:47 pm

nuk e di
ndoshta ne nje qender rehabilitimi ose ne nje vend ke eshte i izoluar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
3bla
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
3bla


Male
Numri i postimeve : 665
Mosha : 34
Vendndodhja : ne itali
Hobi : ska.....
Koha e lire : ska kohe te lire per asgje pervec internetit
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/09/2008

Si mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge? Empty
MesazhTitulli: Re: Si mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge?   Si mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge? Icon_minitime1Mon Dec 15, 2008 3:48 pm

i japim nje doze falas!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Si mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge? Empty
MesazhTitulli: Re: Si mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge?   Si mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge? Icon_minitime1Mon Dec 15, 2008 3:49 pm

there with out me shkruajti:
nuk e di
ndoshta ne nje qender rehabilitimi ose ne nje vend ke eshte i izoluar
se harrova
dozen qe ai do pije e pime ne qe te mos e pije ai Razz Razz Razz
(shaka)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Si mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge? Empty
MesazhTitulli: Re: Si mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge?   Si mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge? Icon_minitime1Mon Dec 15, 2008 4:30 pm

UN PER VETE DO KISHA FRIKE TI AFROHESHA..E DI QE NUK ESHT MIR PO NUK KAM PSE I OFROJ NJE NDIHME QE NUK E REALIZOJ DOT
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Si mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge? Empty
MesazhTitulli: Re: Si mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge?   Si mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge? Icon_minitime1Thu Dec 18, 2008 7:06 pm

3bla shkruajti:
i japim nje doze falas!!!

cheers Cool Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 32
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Si mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge? Empty
MesazhTitulli: Re: Si mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge?   Si mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge? Icon_minitime1Thu Dec 18, 2008 7:36 pm

vetem duke e rraf
dhe ato qe jan kunder kesaj mos ta bejn qoute , se sdin shume gjera
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bituku85
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
bituku85


Male
Numri i postimeve : 311
Mosha : 31
Vendndodhja : elbasan
Piket : -33
Data e regjistrimit : 23/11/2008

Si mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge? Empty
MesazhTitulli: Re: Si mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge?   Si mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge? Icon_minitime1Fri Dec 19, 2008 10:06 pm

Ta mbajme larg drogave
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ernesto_Guevara
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Ernesto_Guevara


Male
Numri i postimeve : 333
Mosha : 32
Vendndodhja : at the world ends
Hobi : cybernetic
Piket : 2
Data e regjistrimit : 26/09/2008

Si mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge? Empty
MesazhTitulli: Re: Si mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge?   Si mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge? Icon_minitime1Sat Dec 20, 2008 1:00 am

E kuptoj qe doni te dukeni sikur merrni ere nga keto gjera por me sa shikoj nuk ia paskeni idene aspak,njani thote ta rrafesh(fefe)pse re kujton ti se do pushoje ai,aman mos baj sikur s`ke lane gja pa pa me sy,tjetri thote ne qender rehabilitimi(odeta me duket),e di ti cfare bejne ne qender rehabilitimi?Ta them une,i japin droge duke e zvogeluar vazhdimisht dozen derisa t`ia shkepusin,kur te dali nga qendra narkomani sikur edhe nje doze te beje rikthet perseri me ritmet e mepareshme...Ndersa ky bituku85 thote ta mbajme larg drogave,kjo ishte me absurdja,pse mer shoku kujton ti se nuk do e gjeje dot,ne rradhe te pare ato qe ia japin mund t`ia japin free,edhe po ia dhane me leke do beje si do beje do gjeje leke ta garantoj,ne rastin me te keq mund edhe ta marri veresi ose ne kembim te ndonje favori,me pak fjal te behet shperndares ordiner per te perfituar dozen e vet...
Morali i fabules po i hyre asaj rruge zor se i del i gjalle,vetem nqs ke ndonje karakter te hekurt dhe te vendosur(dhe per kete te fundit prape dyshoj se ai sport te degradon edhe karakterin...)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Si mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge? Empty
MesazhTitulli: Re: Si mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge?   Si mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge? Icon_minitime1Sat Dec 20, 2008 1:03 am

kush tha qe e ndihmojme Razz
boll ime se kjo tem po mer permasa mjaft banale
per mendimin tim mund tia heqesh menjden nga droga vetem duk e bere mjaft te lumtur(qe eshte e pamundur) qe te mos kete me nevoje per drogen.pra per mendimin tim personat qe filloje drogen rregullisht nuk mund ta lene me
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Si mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge? Empty
MesazhTitulli: Re: Si mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge?   Si mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge? Icon_minitime1Sat Dec 20, 2008 1:05 am

ernesto guevara mke pelqy !
perfundimisht po iu fute rruges se droges i ke vu shqelmin jetes Cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 32
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

Si mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge? Empty
MesazhTitulli: Re: Si mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge?   Si mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge? Icon_minitime1Sat Dec 20, 2008 1:05 am

Ernesto_Guevara shkruajti:
E kuptoj qe doni te dukeni sikur merrni ere nga keto gjera por me sa shikoj nuk ia paskeni idene aspak,njani thote ta rrafesh(fefe)pse re kujton ti se do pushoje ai,aman mos baj sikur s`ke lane gja pa pa me sy,tjetri thote ne qender rehabilitimi(odeta me duket),e di ti cfare bejne ne qender rehabilitimi?Ta them une,i japin droge duke e zvogeluar vazhdimisht dozen derisa t`ia shkepusin,kur te dali nga qendra narkomani sikur edhe nje doze te beje rikthet perseri me ritmet e mepareshme...Ndersa ky bituku85 thote ta mbajme larg drogave,kjo ishte me absurdja,pse mer shoku kujton ti se nuk do e gjeje dot,ne rradhe te pare ato qe ia japin mund t`ia japin free,edhe po ia dhane me leke do beje si do beje do gjeje leke ta garantoj,ne rastin me te keq mund edhe ta marri veresi ose ne kembim te ndonje favori,me pak fjal te behet shperndares ordiner per te perfituar dozen e vet...
Morali i fabules po i hyre asaj rruge zor se i del i gjalle,vetem nqs ke ndonje karakter te hekurt dhe te vendosur(dhe per kete te fundit prape dyshoj se ai sport te degradon edhe karakterin...)
ja vuri kapakun temes Cool Cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ernesto_Guevara
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Ernesto_Guevara


Male
Numri i postimeve : 333
Mosha : 32
Vendndodhja : at the world ends
Hobi : cybernetic
Piket : 2
Data e regjistrimit : 26/09/2008

Si mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge? Empty
MesazhTitulli: Re: Si mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge?   Si mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge? Icon_minitime1Sat Dec 20, 2008 1:07 am

Po e the ti i vdiq nana atij "muhabeseti"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
3bla
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
3bla


Male
Numri i postimeve : 665
Mosha : 34
Vendndodhja : ne itali
Hobi : ska.....
Koha e lire : ska kohe te lire per asgje pervec internetit
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/09/2008

Si mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge? Empty
MesazhTitulli: Re: Si mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge?   Si mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge? Icon_minitime1Sat Dec 20, 2008 4:41 pm

po tashi varet ca droge merr...
nje te ri qe pi cigare hashah mund ti bejme shoqeri duke bere vete ndonje pompe sepse vetem nuk shtyhet!
nje te ri i cili perdor heroine(te bardhe) mund ti japim ndonje lek se eshte shume shtrenjte!
nje te ri qe perdor te kuqe mund ti fusim plumbin se vdes rehat , pa vuajtje dhe me shpejt se sa e kishte parashikuar ai!!
sbesoj se ka ndonjeri ndonje kundershtim!!!
shnet&pare!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ernesto_Guevara
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Ernesto_Guevara


Male
Numri i postimeve : 333
Mosha : 32
Vendndodhja : at the world ends
Hobi : cybernetic
Piket : 2
Data e regjistrimit : 26/09/2008

Si mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge? Empty
MesazhTitulli: Re: Si mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge?   Si mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge? Icon_minitime1Sat Dec 20, 2008 4:44 pm

3bla shkruajti:
po tashi varet ca droge merr...
nje te ri qe pi cigare hashah mund ti bejme shoqeri duke bere vete ndonje pompe sepse vetem nuk shtyhet!
nje te ri i cili perdor heroine(te bardhe) mund ti japim ndonje lek se eshte shume shtrenjte!
nje te ri qe perdor te kuqe mund ti fusim plumbin se vdes rehat , pa vuajtje dhe me shpejt se sa e kishte parashikuar ai!!
sbesoj se ka ndonjeri ndonje kundershtim!!!
shnet&pare!!!!!

Harrove nje qe mund te pi te bardhe(coca) qe te bie "pak" mbas qafe(ka vajtur 95 euro grami dhe jo e cilesise pare) mund ti ndani shpenzimet pergjysem,nje qe mund te pije ekstaze ti gjesh ndonje kurve me pak shpenzime...po pertoj te permend te tjera Cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Si mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge? Empty
MesazhTitulli: Re: Si mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge?   Si mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge? Icon_minitime1Sat Dec 20, 2008 4:45 pm

SJA KAM IDEN SE NUK KAM PAS SHOQERI ME NDONJI QE TA NDIHMOJ.....PFFFF SE DI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ernesto_Guevara
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Ernesto_Guevara


Male
Numri i postimeve : 333
Mosha : 32
Vendndodhja : at the world ends
Hobi : cybernetic
Piket : 2
Data e regjistrimit : 26/09/2008

Si mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge? Empty
MesazhTitulli: Re: Si mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge?   Si mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge? Icon_minitime1Sat Dec 20, 2008 4:46 pm

s`ia ke idene se c`ke humb Cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Rej
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Rej


Male
Numri i postimeve : 488
Mosha : 30
Vendndodhja : Up and Up
Hobi : StreetBall
Koha e lire : StreetBall, Music, Net, PC, Pub
Piket : 3
Data e regjistrimit : 22/11/2008

Si mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge? Empty
MesazhTitulli: Re: Si mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge?   Si mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge? Icon_minitime1Sat Dec 20, 2008 4:54 pm

Ti fus 1 shqelm b***ve dhe ti them mos pi ma
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ernesto_Guevara
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Ernesto_Guevara


Male
Numri i postimeve : 333
Mosha : 32
Vendndodhja : at the world ends
Hobi : cybernetic
Piket : 2
Data e regjistrimit : 26/09/2008

Si mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge? Empty
MesazhTitulli: Re: Si mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge?   Si mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge? Icon_minitime1Sat Dec 20, 2008 4:55 pm

Rej shkruajti:
Ti fus 1 shqelm b***ve dhe ti them mos pi ma

Kjo po qe eshte zgjidhje... Cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
3bla
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
3bla


Male
Numri i postimeve : 665
Mosha : 34
Vendndodhja : ne itali
Hobi : ska.....
Koha e lire : ska kohe te lire per asgje pervec internetit
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/09/2008

Si mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge? Empty
MesazhTitulli: Re: Si mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge?   Si mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge? Icon_minitime1Sat Dec 20, 2008 4:58 pm

ore njerez ! akoma se keni kuptuar se dhuna nuk eshte zgjidhja???
nuk eshte mire ti fusesh te tjereve shqelma b****, me mire futja plumbin aty ku do i fusje shqelmin dhe ta them un qe me siguri do i vijn mendte. :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ernesto_Guevara
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Ernesto_Guevara


Male
Numri i postimeve : 333
Mosha : 32
Vendndodhja : at the world ends
Hobi : cybernetic
Piket : 2
Data e regjistrimit : 26/09/2008

Si mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge? Empty
MesazhTitulli: Re: Si mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge?   Si mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge? Icon_minitime1Sat Dec 20, 2008 5:00 pm

Se di mu per vete mu duk zgjidhja me e mire e atij cunit siper teje... Cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Si mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge? Empty
MesazhTitulli: Re: Si mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge?   Si mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge? Icon_minitime1Wed Sep 02, 2009 6:19 am

ta ndihmosh me 1 teke ose vize tjeter ne rast nevoje Si mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge? RisatonaSi mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge? Risatona
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Si mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge? Empty
MesazhTitulli: Re: Si mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge?   Si mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Si mund te ndihmojme nje te ri qe merr droge?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» keni provuar ndonjeher ndonje lloj droge
» jeni takuar ndonjehere me ndojne drogaxhi dhe ju kan ofruar droge per te pire??
» nuk mund te rri pa..
» mund te me ndihmoni???

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: