Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
befasia e dites. - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
befasia e dites. - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
befasia e dites. - Faqe 4 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
befasia e dites. - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
befasia e dites. - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
befasia e dites. - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
befasia e dites. - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
befasia e dites. - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
befasia e dites. - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
befasia e dites. - Faqe 4 I_vote_lcap17%befasia e dites. - Faqe 4 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
befasia e dites. - Faqe 4 I_vote_lcap29%befasia e dites. - Faqe 4 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
befasia e dites. - Faqe 4 I_vote_lcap31%befasia e dites. - Faqe 4 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
befasia e dites. - Faqe 4 I_vote_lcap23%befasia e dites. - Faqe 4 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
befasia e dites. - Faqe 4 I_vote_lcapbefasia e dites. - Faqe 4 I_voting_barbefasia e dites. - Faqe 4 I_vote_rcap 
hot_spicy
befasia e dites. - Faqe 4 I_vote_lcapbefasia e dites. - Faqe 4 I_voting_barbefasia e dites. - Faqe 4 I_vote_rcap 
Darkangel
befasia e dites. - Faqe 4 I_vote_lcapbefasia e dites. - Faqe 4 I_voting_barbefasia e dites. - Faqe 4 I_vote_rcap 
angel boy
befasia e dites. - Faqe 4 I_vote_lcapbefasia e dites. - Faqe 4 I_voting_barbefasia e dites. - Faqe 4 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
befasia e dites. - Faqe 4 I_vote_lcapbefasia e dites. - Faqe 4 I_voting_barbefasia e dites. - Faqe 4 I_vote_rcap 
Child In Time
befasia e dites. - Faqe 4 I_vote_lcapbefasia e dites. - Faqe 4 I_voting_barbefasia e dites. - Faqe 4 I_vote_rcap 
Blue Paradise
befasia e dites. - Faqe 4 I_vote_lcapbefasia e dites. - Faqe 4 I_voting_barbefasia e dites. - Faqe 4 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
befasia e dites. - Faqe 4 I_vote_lcapbefasia e dites. - Faqe 4 I_voting_barbefasia e dites. - Faqe 4 I_vote_rcap 
rapper_girl
befasia e dites. - Faqe 4 I_vote_lcapbefasia e dites. - Faqe 4 I_voting_barbefasia e dites. - Faqe 4 I_vote_rcap 
Mars
befasia e dites. - Faqe 4 I_vote_lcapbefasia e dites. - Faqe 4 I_voting_barbefasia e dites. - Faqe 4 I_vote_rcap 
Keywords
Njerez dashuri fate shoqeria
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 befasia e dites.

Shko poshtė 
+28
Mrs.perfect
alex_anto
*...BE YOURSELF...*
Nightmare
Glamours' Master
anisa
Ernesto_Guevara
123bla returns
Burzgoroth
sweet_girl
Lacuna_Coil
rapper_girl
Joker
LaLuC-I
angel boy
bituku85
Child Of Darkness
enio
Blue Paradise
Mars
Darkangel
Child In Time
roxy
fefe_
hot_spicy
vdekja_eshte_mundesia
elbasanlli-puro
don corleone
32 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next
AutoriMesazh
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

befasia e dites. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: befasia e dites.   befasia e dites. - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Mar 11, 2009 11:11 pm

takova njerez qe sma merrte mendja sa do i takoja :D pluus qe jam knaq shuuuume :D :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Nightmare


Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 27
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

befasia e dites. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: befasia e dites.   befasia e dites. - Faqe 4 Icon_minitime1Fri Mar 13, 2009 12:47 am

ne mengjes zgjohem per te ikur ne shkoll,por pata nje problem te vogel dhe te parendesishme nuk ngrihesha dot. kisha ca dhimbje qe ...... se di ca me kapi Question
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

befasia e dites. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: befasia e dites.   befasia e dites. - Faqe 4 Icon_minitime1Fri Mar 13, 2009 12:57 am

Nightmare shkruajti:
ne mengjes zgjohem per te ikur ne shkoll,por pata nje problem te vogel dhe te parendesishme nuk ngrihesha dot. kisha ca dhimbje qe ...... se di ca me kapi Question

kan qen vetem dhimbje muskulare,pa merak Wink

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
befasia e dites. - Faqe 4 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Nightmare


Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 27
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

befasia e dites. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: befasia e dites.   befasia e dites. - Faqe 4 Icon_minitime1Fri Mar 13, 2009 1:01 am

Lacuna_Coil shkruajti:
Nightmare shkruajti:
ne mengjes zgjohem per te ikur ne shkoll,por pata nje problem te vogel dhe te parendesishme nuk ngrihesha dot. kisha ca dhimbje qe ...... se di ca me kapi Question

kan qen vetem dhimbje muskulare,pa merak Wink
kisha dhimbje koke dhe dhimbje qafe. No se kuptova as vet nga i erdhi kokes time Question
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

befasia e dites. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: befasia e dites.   befasia e dites. - Faqe 4 Icon_minitime1Fri Mar 13, 2009 1:05 am

Nightmare shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
Nightmare shkruajti:
ne mengjes zgjohem per te ikur ne shkoll,por pata nje problem te vogel dhe te parendesishme nuk ngrihesha dot. kisha ca dhimbje qe ...... se di ca me kapi Question

kan qen vetem dhimbje muskulare,pa merak Wink
kisha dhimbje koke dhe dhimbje qafe. No se kuptova as vet nga i erdhi kokes time Question

eehh varet nga do ajo qe tvi,nga do ajo tkapi

nejse..

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
befasia e dites. - Faqe 4 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
123bla returns


Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 33
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

befasia e dites. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: befasia e dites.   befasia e dites. - Faqe 4 Icon_minitime1Fri Mar 13, 2009 12:37 pm

nuk eshte se nuk ka ndodhur here tjeter ...fjeta ne oren 5.20 dhe u zgjova ne 9.00
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

befasia e dites. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: befasia e dites.   befasia e dites. - Faqe 4 Icon_minitime1Fri Mar 13, 2009 9:32 pm

ahah huh sot ka qen dit ulerimeeeee :D

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 31
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

befasia e dites. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: befasia e dites.   befasia e dites. - Faqe 4 Icon_minitime1Fri Mar 13, 2009 9:50 pm

Child In Time shkruajti:
ahah huh sot ka qen dit ulerimeeeee :D
edhe per mua..kam qeshur pafund :D :D Smile Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

befasia e dites. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: befasia e dites.   befasia e dites. - Faqe 4 Icon_minitime1Fri Mar 13, 2009 9:51 pm

dolem me 5 ore duke dite qe kishim provim ne matematik jo vetem qe nuk bam po as mat sbam hic
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

befasia e dites. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: befasia e dites.   befasia e dites. - Faqe 4 Icon_minitime1Fri Mar 13, 2009 9:56 pm

*...BE YOURSELF...* shkruajti:
Child In Time shkruajti:
ahah huh sot ka qen dit ulerimeeeee :D
edhe per mua..kam qeshur pafund :D :D Smile Smile

kujt i thuuu ahah sa jam argetuu, sa k@rlliqe kemi be o zot lol!
perfundimisht jam Twisted Evil

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 31
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

befasia e dites. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: befasia e dites.   befasia e dites. - Faqe 4 Icon_minitime1Fri Mar 13, 2009 10:01 pm

Child In Time shkruajti:
*...BE YOURSELF...* shkruajti:
Child In Time shkruajti:
ahah huh sot ka qen dit ulerimeeeee :D
edhe per mua..kam qeshur pafund :D :D Smile Smile

kujt i thuuu ahah sa jam argetuu, sa k@rlliqe kemi be o zot lol!
perfundimisht jam Twisted Evil
hahha po me ke i bere eee???? Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

befasia e dites. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: befasia e dites.   befasia e dites. - Faqe 4 Icon_minitime1Fri Mar 13, 2009 10:03 pm

me shoqnin normale, yyyyy 7 kundra 1 Twisted Evil
unfair eee, po kshu esht jeta Laughing

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 31
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

befasia e dites. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: befasia e dites.   befasia e dites. - Faqe 4 Icon_minitime1Fri Mar 13, 2009 10:04 pm

Child In Time shkruajti:
me shoqnin normale, yyyyy 7 kundra 1 Twisted Evil
unfair eee, po kshu esht jeta Laughing
tyi i bie te ishe ajo nje???? Mad Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

befasia e dites. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: befasia e dites.   befasia e dites. - Faqe 4 Icon_minitime1Fri Mar 13, 2009 10:07 pm

jo jo, un isha te 7 dhe isha robi qe u argetu me shuum SmileSmile
kshu great day si perfundim, se prisja

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

befasia e dites. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: befasia e dites.   befasia e dites. - Faqe 4 Icon_minitime1Fri Mar 13, 2009 10:19 pm

dhe per mua ishte dit e papareeee fareeeeeeeeeeee,uhhh gallat,sa erdha ne shpi,avancova dhe dieten me Rezin me akullore dhe cokollat... Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
befasia e dites. - Faqe 4 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 31
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

befasia e dites. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: befasia e dites.   befasia e dites. - Faqe 4 Icon_minitime1Fri Mar 13, 2009 10:20 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
dhe per mua ishte dit e papareeee fareeeeeeeeeeee,uhhh gallat,sa erdha ne shpi,avancova dhe dieten me Rezin me akullore dhe cokollat... Razz
ua cfare kemi ngrene sot
befasi edhe kjo Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

befasia e dites. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: befasia e dites.   befasia e dites. - Faqe 4 Icon_minitime1Fri Mar 13, 2009 10:21 pm

*...BE YOURSELF...* shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
dhe per mua ishte dit e papareeee fareeeeeeeeeeee,uhhh gallat,sa erdha ne shpi,avancova dhe dieten me Rezin me akullore dhe cokollat... Razz
ua cfare kemi ngrene sot
befasi edhe kjo Razz Razz Razz


ahahaha ajo perzjerja jote njher,pupuup vetem duke e par te dukej e 'mire' Razz


befasia e dites,brodha ne panair dhe dola me 100 gjera te blera :D

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
befasia e dites. - Faqe 4 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Glamours' Master
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Glamours' Master


Male
Numri i postimeve : 410
Mosha : 36
Vendndodhja : Ne zemren e dikujt!
Piket : 210
Data e regjistrimit : 06/02/2009

befasia e dites. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: befasia e dites.   befasia e dites. - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 14, 2009 5:12 pm

Nje mori sms urimi per diten e veres...
Telefonate per nje dreke gati!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
alex_anto
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
alex_anto


Female
Numri i postimeve : 468
Mosha : 26
Vendndodhja : elbasan
Hobi : kercimi, interneti, kalerimi
Piket : 54
Data e regjistrimit : 05/08/2008

befasia e dites. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: befasia e dites.   befasia e dites. - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 14, 2009 5:22 pm

kot un u acarova sot......... dola per 1 xhiro por u ktheva mprapsht per shpi se kishte shume njerez ne rruge.......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

befasia e dites. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: befasia e dites.   befasia e dites. - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 14, 2009 7:31 pm

ja futa me shoqnine anej nga labinoti qef o qef aaaaaaaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Nightmare


Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 27
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

befasia e dites. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: befasia e dites.   befasia e dites. - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 14, 2009 7:57 pm

motra smure
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
123bla returns


Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 33
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

befasia e dites. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: befasia e dites.   befasia e dites. - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 14, 2009 8:02 pm

Nightmare shkruajti:
motra smure

te shkume dhe....si perhere...(te fala Smile )
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Nightmare


Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 27
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

befasia e dites. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: befasia e dites.   befasia e dites. - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 14, 2009 8:09 pm

123bla returns shkruajti:
Nightmare shkruajti:
motra smure

te shkume dhe....si perhere...(te fala Smile )
flm flm po esht fabi smur ,jo greta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
123bla returns


Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 33
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

befasia e dites. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: befasia e dites.   befasia e dites. - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 14, 2009 8:13 pm

Nightmare shkruajti:
123bla returns shkruajti:
Nightmare shkruajti:
motra smure

te shkume dhe....si perhere...(te fala Smile )
flm flm po esht fabi smur ,jo greta

te shkumet qendrojne ... edhe te falat...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Nightmare


Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 27
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

befasia e dites. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: befasia e dites.   befasia e dites. - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 14, 2009 8:31 pm

123bla returns shkruajti:
Nightmare shkruajti:
123bla returns shkruajti:
Nightmare shkruajti:
motra smure

te shkume dhe....si perhere...(te fala Smile )
flm flm po esht fabi smur ,jo greta

te shkumet qendrojne ... edhe te falat...
Wink Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

befasia e dites. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: befasia e dites.   befasia e dites. - Faqe 4 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
befasia e dites.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 4 e 11Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: