Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
befasia e dites. - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
befasia e dites. - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
befasia e dites. - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
befasia e dites. - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
befasia e dites. - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
befasia e dites. - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
befasia e dites. - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
befasia e dites. - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
befasia e dites. - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
befasia e dites. - Faqe 2 I_vote_lcap17%befasia e dites. - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
befasia e dites. - Faqe 2 I_vote_lcap29%befasia e dites. - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
befasia e dites. - Faqe 2 I_vote_lcap31%befasia e dites. - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
befasia e dites. - Faqe 2 I_vote_lcap23%befasia e dites. - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
befasia e dites. - Faqe 2 I_vote_lcapbefasia e dites. - Faqe 2 I_voting_barbefasia e dites. - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
befasia e dites. - Faqe 2 I_vote_lcapbefasia e dites. - Faqe 2 I_voting_barbefasia e dites. - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
befasia e dites. - Faqe 2 I_vote_lcapbefasia e dites. - Faqe 2 I_voting_barbefasia e dites. - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
befasia e dites. - Faqe 2 I_vote_lcapbefasia e dites. - Faqe 2 I_voting_barbefasia e dites. - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
befasia e dites. - Faqe 2 I_vote_lcapbefasia e dites. - Faqe 2 I_voting_barbefasia e dites. - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
befasia e dites. - Faqe 2 I_vote_lcapbefasia e dites. - Faqe 2 I_voting_barbefasia e dites. - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
befasia e dites. - Faqe 2 I_vote_lcapbefasia e dites. - Faqe 2 I_voting_barbefasia e dites. - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
befasia e dites. - Faqe 2 I_vote_lcapbefasia e dites. - Faqe 2 I_voting_barbefasia e dites. - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
befasia e dites. - Faqe 2 I_vote_lcapbefasia e dites. - Faqe 2 I_voting_barbefasia e dites. - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
befasia e dites. - Faqe 2 I_vote_lcapbefasia e dites. - Faqe 2 I_voting_barbefasia e dites. - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri
September 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 befasia e dites.

Shko poshtė 
+28
Mrs.perfect
alex_anto
*...BE YOURSELF...*
Nightmare
Glamours' Master
anisa
Ernesto_Guevara
123bla returns
Burzgoroth
sweet_girl
Lacuna_Coil
rapper_girl
Joker
LaLuC-I
angel boy
bituku85
Child Of Darkness
enio
Blue Paradise
Mars
Darkangel
Child In Time
roxy
fefe_
hot_spicy
vdekja_eshte_mundesia
elbasanlli-puro
don corleone
32 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
AutoriMesazh
enio
Adoleshent
Adoleshent
enio

Male
Numri i postimeve : 64
Mosha : 27
Vendndodhja : gjithanej neper Elbasan
Hobi : Basketbolli,muzika,futbolli
Koha e lire : muzike,internet
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/11/2008

befasia e dites. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: befasia e dites.   befasia e dites. - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Dec 19, 2008 7:54 pm

bam provim ne informatik Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitorbefasia e dites. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: befasia e dites.   befasia e dites. - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Dec 19, 2008 7:56 pm

S'pat ardh ne shkoll ai Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

befasia e dites. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: befasia e dites.   befasia e dites. - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Dec 19, 2008 7:58 pm

Blue Paradise shkruajti:
erdhi child in time te shpia ime Razz te puth

haha lene mos e pyt Razz te puth

befasia me e madhe, takum nje shoqe te gjimnazit qe kujtonim se ishte ne gjermani, do ikte pas vitit te ri :D

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitorbefasia e dites. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: befasia e dites.   befasia e dites. - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Dec 19, 2008 8:04 pm

ne shkoll u zhvilluan shum olimpjanda per i her,
nuk po vendosja ku te merrja pjese, dhe ne fund vendosa mos te marr pjese ne asnjeren :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
Administratore


Female
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

befasia e dites. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: befasia e dites.   befasia e dites. - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Dec 19, 2008 8:13 pm

odeta shkruajti:
ne shkoll u zhvilluan shum olimpjanda per i her,
nuk po vendosja ku te merrja pjese, dhe ne fund vendosa mos te marr pjese ne asnjeren :D

olimpiada? Suspect
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitorbefasia e dites. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: befasia e dites.   befasia e dites. - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Dec 19, 2008 8:14 pm

Child Of Darkness shkruajti:
odeta shkruajti:
ne shkoll u zhvilluan shum olimpjanda per i her,
nuk po vendosja ku te merrja pjese, dhe ne fund vendosa mos te marr pjese ne asnjeren :D

olimpiada? Suspect
po mi po per klasat e nenta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
Administratore


Female
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

befasia e dites. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: befasia e dites.   befasia e dites. - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Dec 19, 2008 8:15 pm

odeta shkruajti:
Child Of Darkness shkruajti:
odeta shkruajti:
ne shkoll u zhvilluan shum olimpjanda per i her,
nuk po vendosja ku te merrja pjese, dhe ne fund vendosa mos te marr pjese ne asnjeren :D

olimpiada? Suspect
po mi po per klasat e nenta
ahaa
po thuaj ti mi se ishin konkurse jo olimpiada se thash un me vete ca po thote kjo Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitorbefasia e dites. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: befasia e dites.   befasia e dites. - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Dec 19, 2008 8:21 pm

Child Of Darkness shkruajti:
odeta shkruajti:
Child Of Darkness shkruajti:
odeta shkruajti:
ne shkoll u zhvilluan shum olimpjanda per i her,
nuk po vendosja ku te merrja pjese, dhe ne fund vendosa mos te marr pjese ne asnjeren :D

olimpiada? Suspect
po mi po per klasat e nenta
ahaa
po thuaj ti mi se ishin konkurse jo olimpiada se thash un me vete ca po thote kjo Smile
olimpjada me than,olimpjada po them,me gjate nuk di un...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bituku85
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
bituku85

Male
Numri i postimeve : 311
Mosha : 29
Vendndodhja : elbasan
Piket : -33
Data e regjistrimit : 23/11/2008

befasia e dites. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: befasia e dites.   befasia e dites. - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Dec 19, 2008 8:28 pm

Qe do mari vllai makin tjeter
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

befasia e dites. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: befasia e dites.   befasia e dites. - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Dec 20, 2008 7:31 pm

edhe sot kishte shume
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

befasia e dites. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: befasia e dites.   befasia e dites. - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Dec 20, 2008 7:32 pm

sot asgje e re..te shohim tani nga darka mos ka nanji gjo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 28
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

befasia e dites. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: befasia e dites.   befasia e dites. - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Dec 20, 2008 7:33 pm

befasija e dites si u rraf teuta nga kavaj shiten neshjen keto te teutes sa inat pppppppppffffffffffff
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Joker
Adoleshent
Adoleshent


Male
Numri i postimeve : 38
Mosha : 31
Vendndodhja : elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 08/12/2008

befasia e dites. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: befasia e dites.   befasia e dites. - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Dec 21, 2008 12:59 pm

qe nuk mka cu njeri sms qe ne 9 per te pi kafe te fontana
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

befasia e dites. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: befasia e dites.   befasia e dites. - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Jan 07, 2009 5:54 pm

kjo qe paska ndodh sot tek shkolla Ahmet Dakli
ueueueueuueeueuee Mad:x
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

befasia e dites. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: befasia e dites.   befasia e dites. - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Jan 07, 2009 5:56 pm

po sa e vret mendjen ti o goc. drejtoresha se ka pas me qellim te keq.ka menduar e shkreta qe i ftohti i rrit dhe i ben me te forte fmit. Razz
po faj kan kto qe nuk bojkotojn per ta perzen,megjithse e di qe skan shum shance jo

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
befasia e dites. - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

befasia e dites. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: befasia e dites.   befasia e dites. - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Jan 07, 2009 5:58 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
po sa e vret mendjen ti o goc. drejtoresha se ka pas me qellim te keq.ka menduar e shkreta qe i ftohti i rrit dhe i ben me te forte fmit. Razz
po faj kan kto qe nuk bojkotojn per ta perzen,megjithse e di qe skan shum shance jo

jo mi se eshte me verte me tfiksu, mos ja qr per zotin
ke te drejt, te bojkojne per heqjen e asaj verkus megjthse kush do i degjoj mer aman Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

befasia e dites. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: befasia e dites.   befasia e dites. - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jan 30, 2009 10:51 am

ishalla futet naj lloto se na nderon per zotin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone

Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

befasia e dites. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: befasia e dites.   befasia e dites. - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jan 30, 2009 7:32 pm

smorem mungesa sot dhe pse lam oret
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
sweet_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
sweet_girl

Female
Numri i postimeve : 1111
Mosha : 28
Vendndodhja : Shqiperi Etnike...!!
Hobi : mos e mbaj mendjen aty..:)
Koha e lire : rri kot
Piket : 131
Data e regjistrimit : 22/01/2009

befasia e dites. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: befasia e dites.   befasia e dites. - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jan 30, 2009 7:39 pm

sot u puthen 2 nxenes ne mes te shkolles...perpara zyshes kujdestare..u be nami. Surprised
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Burzgoroth
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Burzgoroth

Female
Numri i postimeve : 906
Mosha : 28
Vendndodhja : Far away in the dark... Bergen,NORWAY
Hobi : Black metal
Koha e lire : Erblicket die tochter des firmaments
Piket : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2008

befasia e dites. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: befasia e dites.   befasia e dites. - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jan 30, 2009 8:09 pm

ska ndodh ndonje befasi sot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
123bla returns

Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 32
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

befasia e dites. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: befasia e dites.   befasia e dites. - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jan 30, 2009 8:14 pm

per here te pare hyra ne psiqiatri sot ne oren e praktikes....eeee..hiq ate aromen e keqe ne pergjithesi nuk eshte aq keq sa e bejne(eshte shume me keeeeeeeeeeeq.. Razz).
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

befasia e dites. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: befasia e dites.   befasia e dites. - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jan 30, 2009 8:57 pm

sot erdhi policia ne shkolle.kemi nejt 20 min me der mbyll se sna e hapte roja Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

befasia e dites. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: befasia e dites.   befasia e dites. - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jan 30, 2009 11:24 pm

Zysha i gjente nuse 2-3 nxenesve te saj te preferuar Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ernesto_Guevara
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Ernesto_Guevara

Male
Numri i postimeve : 333
Mosha : 31
Vendndodhja : at the world ends
Hobi : cybernetic
Piket : 2
Data e regjistrimit : 26/09/2008

befasia e dites. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: befasia e dites.   befasia e dites. - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jan 30, 2009 11:29 pm

mora ca leke si kot e kot... Cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
sweet_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
sweet_girl

Female
Numri i postimeve : 1111
Mosha : 28
Vendndodhja : Shqiperi Etnike...!!
Hobi : mos e mbaj mendjen aty..:)
Koha e lire : rri kot
Piket : 131
Data e regjistrimit : 22/01/2009

befasia e dites. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: befasia e dites.   befasia e dites. - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jan 30, 2009 11:31 pm

pffff edhe sot beme msim qe eshte dita fundit e semestrit,,,,kto zyshat jan si vampire.. Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
befasia e dites. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: befasia e dites.   befasia e dites. - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
befasia e dites.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 11Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: