Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
befasia e dites. Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
befasia e dites. Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
befasia e dites. Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
befasia e dites. Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
befasia e dites. Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
befasia e dites. Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
befasia e dites. Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
befasia e dites. Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
befasia e dites. Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
befasia e dites. I_vote_lcap17%befasia e dites. I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
befasia e dites. I_vote_lcap29%befasia e dites. I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
befasia e dites. I_vote_lcap31%befasia e dites. I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
befasia e dites. I_vote_lcap23%befasia e dites. I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
befasia e dites. I_vote_lcapbefasia e dites. I_voting_barbefasia e dites. I_vote_rcap 
hot_spicy
befasia e dites. I_vote_lcapbefasia e dites. I_voting_barbefasia e dites. I_vote_rcap 
Darkangel
befasia e dites. I_vote_lcapbefasia e dites. I_voting_barbefasia e dites. I_vote_rcap 
angel boy
befasia e dites. I_vote_lcapbefasia e dites. I_voting_barbefasia e dites. I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
befasia e dites. I_vote_lcapbefasia e dites. I_voting_barbefasia e dites. I_vote_rcap 
Child In Time
befasia e dites. I_vote_lcapbefasia e dites. I_voting_barbefasia e dites. I_vote_rcap 
Blue Paradise
befasia e dites. I_vote_lcapbefasia e dites. I_voting_barbefasia e dites. I_vote_rcap 
Child Of Darkness
befasia e dites. I_vote_lcapbefasia e dites. I_voting_barbefasia e dites. I_vote_rcap 
rapper_girl
befasia e dites. I_vote_lcapbefasia e dites. I_voting_barbefasia e dites. I_vote_rcap 
Mars
befasia e dites. I_vote_lcapbefasia e dites. I_voting_barbefasia e dites. I_vote_rcap 
Keywords
dashuri fate Njerez shoqeria
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 befasia e dites.

Shko poshtė 
+28
Mrs.perfect
alex_anto
*...BE YOURSELF...*
Nightmare
Glamours' Master
anisa
Ernesto_Guevara
123bla returns
Burzgoroth
sweet_girl
Lacuna_Coil
rapper_girl
Joker
LaLuC-I
angel boy
bituku85
Child Of Darkness
enio
Blue Paradise
Mars
Darkangel
Child In Time
roxy
fefe_
hot_spicy
vdekja_eshte_mundesia
elbasanlli-puro
don corleone
32 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next
AutoriMesazh
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

befasia e dites. Empty
MesazhTitulli: befasia e dites.   befasia e dites. Icon_minitime1Sun Dec 07, 2008 2:01 pm

cfare ka ndodhur ndonje gje sot qe nuk e prisnit ne qytet?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
elbasanlli-puro
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
elbasanlli-puro


Male
Numri i postimeve : 273
Mosha : 29
Vendndodhja : elbasan
Hobi : noti~basketbolli~boksi
Koha e lire : perhere
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/11/2008

befasia e dites. Empty
MesazhTitulli: Re: befasia e dites.   befasia e dites. Icon_minitime1Sun Dec 07, 2008 2:22 pm

hangu macja miun.. :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

befasia e dites. Empty
MesazhTitulli: Re: befasia e dites.   befasia e dites. Icon_minitime1Sun Dec 07, 2008 2:29 pm

pash dike qe e dua shum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

befasia e dites. Empty
MesazhTitulli: Re: befasia e dites.   befasia e dites. Icon_minitime1Sun Dec 07, 2008 5:26 pm

dikush qe e dua shum iku se e perzura un.me pa,po nuk e pash
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

befasia e dites. Empty
MesazhTitulli: Re: befasia e dites.   befasia e dites. Icon_minitime1Sun Dec 07, 2008 5:30 pm

ndodh nje her ne jet kjo qe me ndodhi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

befasia e dites. Empty
MesazhTitulli: Re: befasia e dites.   befasia e dites. Icon_minitime1Sun Dec 07, 2008 5:34 pm

nuk e di ca ka ndodh.di vetem qe un nuk e doja te ndodhte...isha e lumtur.................... Sad Sad SadSadSadSadSadSadSad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

befasia e dites. Empty
MesazhTitulli: Re: befasia e dites.   befasia e dites. Icon_minitime1Sun Dec 07, 2008 5:42 pm

cdo gje ndodh per nje arsyeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

befasia e dites. Empty
MesazhTitulli: Re: befasia e dites.   befasia e dites. Icon_minitime1Sun Dec 07, 2008 5:43 pm

do ishte befasi sikur te me binte telefoni me emrin mizerja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

befasia e dites. Empty
MesazhTitulli: Re: befasia e dites.   befasia e dites. Icon_minitime1Sun Dec 07, 2008 7:27 pm

takova 1 shok qe kisha kohe pa e taku
sapo me tha motra per 1 gje tani ne tel , yes
tjeter
humbi nec , nga 1 me 0 pjesen e 1 , 1 me 2 ! dhe ma rrasi se te tjerat i kisha kap ne itali
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
roxy
Adoleshent
Adoleshent
roxy


Female
Numri i postimeve : 63
Mosha : 29
Vendndodhja : A town called hipocrisy
Hobi : kick +@#č
Koha e lire : I just stay THIRTY SECONDS TO MARS
Piket : 0
Data e regjistrimit : 11/10/2008

befasia e dites. Empty
MesazhTitulli: Re: befasia e dites.   befasia e dites. Icon_minitime1Sun Dec 07, 2008 7:44 pm

po ja: kishim dale per t'i ber dhurate per ditlindie nje goceje te mrekullueshme, dhe ne vend qe t'i blinim 1 dhurat te zakonshme (tip xhinsi apo bluze apo kshu gjerash), i bene dhurate 1 propozim per tu futur si vokaliste me nje grup:!: .......rastesisht.

...dhe keshtu qe si simbol, neve, i bleme 1 mikrofon :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

befasia e dites. Empty
MesazhTitulli: Re: befasia e dites.   befasia e dites. Icon_minitime1Sun Dec 07, 2008 7:45 pm

ky antari i ri end of an era me njifka Shocked
se kush esht se marr vesh

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
befasia e dites. Empty
MesazhTitulli: Re: befasia e dites.   befasia e dites. Icon_minitime1Sun Dec 07, 2008 8:00 pm

eshte perplass nje shperndares picash me motorr me nje makine tjeter prane spitalit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

befasia e dites. Empty
MesazhTitulli: Re: befasia e dites.   befasia e dites. Icon_minitime1Sun Dec 07, 2008 8:04 pm

cfare befasie dua me un mos kap asnje lloto sikur me ka mallku zoti pupupupupuppu del feinordi me nac braden 2
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

befasia e dites. Empty
MesazhTitulli: Re: befasia e dites.   befasia e dites. Icon_minitime1Sun Dec 07, 2008 8:09 pm

roxy shkruajti:
po ja: kishim dale per t'i ber dhurate per ditlindie nje goceje te mrekullueshme, dhe ne vend qe t'i blinim 1 dhurat te zakonshme (tip xhinsi apo bluze apo kshu gjerash), i bene dhurate 1 propozim per tu futur si vokaliste me nje grup:!: .......rastesisht.

...dhe keshtu qe si simbol, neve, i bleme 1 mikrofon :D

E mire mire :D isha dhe une ketu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
befasia e dites. Empty
MesazhTitulli: Re: befasia e dites.   befasia e dites. Icon_minitime1Sun Dec 07, 2008 8:10 pm

Darkangel shkruajti:
cfare befasie dua me un mos kap asnje lloto sikur me ka mallku zoti pupupupupuppu del feinordi me nac braden 2
per mua befasi eshte te kap lloto kurse ky thote mos te kap
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

befasia e dites. Empty
MesazhTitulli: Re: befasia e dites.   befasia e dites. Icon_minitime1Sun Dec 07, 2008 8:13 pm

lexoje re mir
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Vizitor
Vizitor
befasia e dites. Empty
MesazhTitulli: Re: befasia e dites.   befasia e dites. Icon_minitime1Sun Dec 07, 2008 8:15 pm

shpjegoje icik ti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

befasia e dites. Empty
MesazhTitulli: Re: befasia e dites.   befasia e dites. Icon_minitime1Wed Dec 17, 2008 7:45 pm

u bojkotu msmi
beri kolegium kimia Sad Sad Sad Sad Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

befasia e dites. Empty
MesazhTitulli: Re: befasia e dites.   befasia e dites. Icon_minitime1Thu Dec 18, 2008 12:01 am

Blue Paradise shkruajti:
u bojkotu msmiberi kolegium kimia Sad Sad Sad Sad Sad

kjo po qe ishte befasi

ti me siguri se ke be kolegiumin Laughing

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

befasia e dites. Empty
MesazhTitulli: Re: befasia e dites.   befasia e dites. Icon_minitime1Thu Dec 18, 2008 12:11 am

Child In Time shkruajti:
Blue Paradise shkruajti:
u bojkotu msmiberi kolegium kimia Sad Sad Sad Sad Sad

kjo po qe ishte befasi

ti me siguri se ke be kolegiumin Laughing
ehe Sad Sad se ika qe me raft pika ishalla Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

befasia e dites. Empty
MesazhTitulli: Re: befasia e dites.   befasia e dites. Icon_minitime1Thu Dec 18, 2008 12:13 am

mir e ke bo mi
ce vret trunin

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

befasia e dites. Empty
MesazhTitulli: Re: befasia e dites.   befasia e dites. Icon_minitime1Thu Dec 18, 2008 12:14 am

befasia ishte se nga klasa jon ishin vetem 7 veta dhe ajo e beri provimin Shocked
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

befasia e dites. Empty
MesazhTitulli: Re: befasia e dites.   befasia e dites. Icon_minitime1Fri Dec 19, 2008 4:06 pm

sot kishte shume
por gjithsesi presim me shum ne darke lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

befasia e dites. Empty
MesazhTitulli: Re: befasia e dites.   befasia e dites. Icon_minitime1Fri Dec 19, 2008 7:47 pm

erdhi child in time te shpia ime Razz te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

befasia e dites. Empty
MesazhTitulli: Re: befasia e dites.   befasia e dites. Icon_minitime1Fri Dec 19, 2008 7:51 pm

ah po edhe nje befasi tjeter
NUK IKA NE EL lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

befasia e dites. Empty
MesazhTitulli: Re: befasia e dites.   befasia e dites. Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
befasia e dites.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 11Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: