Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
shiu! Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
shiu! Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
shiu! Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
shiu! Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
shiu! Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
shiu! Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
shiu! Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
shiu! Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
shiu! Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
shiu! I_vote_lcap17%shiu! I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
shiu! I_vote_lcap29%shiu! I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
shiu! I_vote_lcap31%shiu! I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
shiu! I_vote_lcap23%shiu! I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
shiu! I_vote_lcapshiu! I_voting_barshiu! I_vote_rcap 
hot_spicy
shiu! I_vote_lcapshiu! I_voting_barshiu! I_vote_rcap 
Darkangel
shiu! I_vote_lcapshiu! I_voting_barshiu! I_vote_rcap 
angel boy
shiu! I_vote_lcapshiu! I_voting_barshiu! I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
shiu! I_vote_lcapshiu! I_voting_barshiu! I_vote_rcap 
Child In Time
shiu! I_vote_lcapshiu! I_voting_barshiu! I_vote_rcap 
Blue Paradise
shiu! I_vote_lcapshiu! I_voting_barshiu! I_vote_rcap 
Child Of Darkness
shiu! I_vote_lcapshiu! I_voting_barshiu! I_vote_rcap 
rapper_girl
shiu! I_vote_lcapshiu! I_voting_barshiu! I_vote_rcap 
Mars
shiu! I_vote_lcapshiu! I_voting_barshiu! I_vote_rcap 
Keywords
Njerez dashuri fate shoqeria
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 shiu!

Shko poshtė 
+9
Child In Time
hot_spicy
don corleone
rapper_girl
AURORA BOREALIS
Child Of Darkness
fefe_
Mars
Soldier Of Fortune
13 posters
AutoriMesazh
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

shiu! Empty
MesazhTitulli: shiu!   shiu! Icon_minitime1Sat Dec 06, 2008 10:22 pm

ju pelqen shiu, sepse une personalisht e kam qef, me pelqen zhurma qe ben kur bie dhe ndonjehere kam nje deshire te dal dhe te behem qull ne shi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

shiu! Empty
MesazhTitulli: Re: shiu!   shiu! Icon_minitime1Sat Dec 06, 2008 10:26 pm

Uaaa vetem per shiun mos me fol se vdes fare.Edhe une mbaroooj te dal mes shiut te qullem nga koka te kembet! Smile
Kurse keto kohe qe ka rene shi shkrihem me shoqen time pasi dalim nga shkolla,zbresim aty te oborri shkolles e si hapim cadrat e themi po lahemi nga notat e keqija Razz si ne rastin kur thuhet po lahemi nga mekatet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

shiu! Empty
MesazhTitulli: Re: shiu!   shiu! Icon_minitime1Sat Dec 06, 2008 10:28 pm

me ke nga shoqetm sec kam nje ide qe mund te jete bojana.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

shiu! Empty
MesazhTitulli: Re: shiu!   shiu! Icon_minitime1Sat Dec 06, 2008 10:29 pm

jo jo me redin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 32
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

shiu! Empty
MesazhTitulli: Re: shiu!   shiu! Icon_minitime1Sat Dec 06, 2008 10:41 pm

ma gja koti
te lagen atletet dhe nuk rrin rehat fare
gjeja e mir eshte qe 2 dit u ben oret e shkurtuara en shkoll prej shiut !
line pastaj kur je me motorr , te gjan pika shiut si bresher
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 27
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

shiu! Empty
MesazhTitulli: Re: shiu!   shiu! Icon_minitime1Sun Dec 07, 2008 2:04 am

edhe une e urrej,te acaron
te lagen conversat,ftohesh nga nga kembet,ueee Mad No
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
AURORA BOREALIS
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
AURORA BOREALIS


Female
Numri i postimeve : 257
Mosha : 30
Vendndodhja : ne shtepi............................HELP ME GET OUT OF HERE
Hobi : MUSIC MAKES ME LOSE CONTROLE
Koha e lire : music makes my day....ps:reading lovestory books too lol ;D
Piket : 61
Data e regjistrimit : 23/10/2008

shiu! Empty
MesazhTitulli: Re: shiu!   shiu! Icon_minitime1Sun Dec 07, 2008 4:16 am

e adhuroj shiun............prane pallatit tim ndodhet nje shtepi perdhese me cati dhe sa here bie shi.......te krijohet ndjesia se je ne nje bote tjeter, ku koha ecen ngadale,ku vetmia nuk eshte ajo ndjenje e mallkuar qe te rrethon cdo moment......por nje ndjenje reflektimi...........sa here bie shi nuk e vras mendjen per asgje........duket sikur clorohem nga cdo zinxhir qe me mban te lidhur me kete bote.............
per me teper sic tha edhe fefe pak me lart fale shiut kemi bere ore te shkurtuara.pikerisht kur kishim gjeografi me driten dhe un do ngrihesha....................... Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
shiu! Empty
MesazhTitulli: Re: shiu!   shiu! Icon_minitime1Sun Dec 07, 2008 9:58 am

dikur po duke filluar qe nga sot jo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

shiu! Empty
MesazhTitulli: Re: shiu!   shiu! Icon_minitime1Sun Dec 07, 2008 1:05 pm

shiu sme pelqen fare, e kam vdekje kur qullem Mad
ma shpifin ditet me shi, dite te cilat te vene ne gjume, ka lezet kur del dielli Smile
sdel dot robi ne dite te tilla ( e kam per ne pergjithesi)
ne ditet me shi te shpifet dhe ne autobuz Mad se ka shume njerez + qe robt me cadra kshu qe qullesh edhe prej cadrave Mad
shkurt mhb se kam qejf hiiic
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 31
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

shiu! Empty
MesazhTitulli: Re: shiu!   shiu! Icon_minitime1Sun Dec 07, 2008 1:40 pm

ca me pelqen re jo sme pelqen se me prish floket e na smun
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
shiu! Empty
MesazhTitulli: Re: shiu!   shiu! Icon_minitime1Sun Dec 07, 2008 1:58 pm

nuk me plqen fare kur bie shi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

shiu! Empty
MesazhTitulli: Re: shiu!   shiu! Icon_minitime1Sun Dec 07, 2008 2:10 pm

vdes fare......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

shiu! Empty
MesazhTitulli: Re: shiu!   shiu! Icon_minitime1Sun Dec 07, 2008 2:11 pm

hot spicy shkruajti:
vdes fare......

tkeqen mos vdis Laughing

mu mpelqen shum shiu, ka raste qe se hap cadren vetem qe te lagem :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

shiu! Empty
MesazhTitulli: Re: shiu!   shiu! Icon_minitime1Sun Dec 07, 2008 2:12 pm

ntok te vet bie
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
elbasanlli-puro
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
elbasanlli-puro


Male
Numri i postimeve : 273
Mosha : 30
Vendndodhja : elbasan
Hobi : noti~basketbolli~boksi
Koha e lire : perhere
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/11/2008

shiu! Empty
MesazhTitulli: Re: shiu!   shiu! Icon_minitime1Sun Dec 07, 2008 2:13 pm

te lag... :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 32
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

shiu! Empty
MesazhTitulli: Re: shiu!   shiu! Icon_minitime1Sun Dec 07, 2008 2:13 pm

ii te kujtohet ate dit qe ishim te ETC dhe ra shiiii,sa qef ishte,
un shiun e kam qef vetem kur jam ne shpi se te ze gjumi rehat :D
kurse kur jam ne rrug e kam inat se gjithmon lagm pvsh se kam cader Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

shiu! Empty
MesazhTitulli: Re: shiu!   shiu! Icon_minitime1Fri Jun 26, 2009 11:25 pm

ue plako e kam fiksim shiun..mpelqe shum atmosfera qe krijon..bubullimat..zhurma shiut qe kercet te dritarja..aroma tokes..cdo detaj Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 32
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

shiu! Empty
MesazhTitulli: Re: shiu!   shiu! Icon_minitime1Fri Jun 26, 2009 11:26 pm

3 tema i kam kushtu kto dit me titull " me cave trapin"
se nuk dilet me motorr , mir qe ben ftoht dhe kur ka pushu , por dhe lagesh !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

shiu! Empty
MesazhTitulli: Re: shiu!   shiu! Icon_minitime1Thu Jul 02, 2009 10:48 am

me pelqen shume
mbi te gjitha kur bie naten me shume zhurma dhe jam rehat ne krevat E MBROJTUR
NDERSA KUR BIE DITEN KAM QEF TE VRAPOJ NE MES TE SHIUT TBOHEM QULL SI PULE E LAGUR..... Laughing Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

shiu! Empty
MesazhTitulli: Re: shiu!   shiu! Icon_minitime1Sun Aug 09, 2009 9:58 pm

bie ne tok te vet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

shiu! Empty
MesazhTitulli: Re: shiu!   shiu! Icon_minitime1Sun Aug 09, 2009 9:59 pm

me ben te mendoj gjthm
dhe me ben te fle rehat Cool
e kam enderruar a rain kiss I love you
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

shiu! Empty
MesazhTitulli: Re: shiu!   shiu! Icon_minitime1Sun Aug 09, 2009 9:59 pm

me pelqen era e tij dhe melut gjithashtu :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anisa
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
anisa


Female
Numri i postimeve : 1337
Mosha : 30
Vendndodhja : ne te njejtin vend me maria gracian
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 705
Data e regjistrimit : 27/01/2009

shiu! Empty
MesazhTitulli: Re: shiu!   shiu! Icon_minitime1Sun Aug 09, 2009 10:00 pm

me pelqen shume te eci ne shi :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

shiu! Empty
MesazhTitulli: Re: shiu!   shiu! Icon_minitime1Sun Aug 23, 2009 12:57 pm

mka marr malli per te
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

shiu! Empty
MesazhTitulli: Re: shiu!   shiu! Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
shiu!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: