Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Kush te do, ai/ajo qe te fshin lotet apo ai/ajo qe te le te lotosh? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Kush te do, ai/ajo qe te fshin lotet apo ai/ajo qe te le te lotosh? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Kush te do, ai/ajo qe te fshin lotet apo ai/ajo qe te le te lotosh? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Kush te do, ai/ajo qe te fshin lotet apo ai/ajo qe te le te lotosh? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Kush te do, ai/ajo qe te fshin lotet apo ai/ajo qe te le te lotosh? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Kush te do, ai/ajo qe te fshin lotet apo ai/ajo qe te le te lotosh? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Kush te do, ai/ajo qe te fshin lotet apo ai/ajo qe te le te lotosh? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Kush te do, ai/ajo qe te fshin lotet apo ai/ajo qe te le te lotosh? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Kush te do, ai/ajo qe te fshin lotet apo ai/ajo qe te le te lotosh? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Kush te do, ai/ajo qe te fshin lotet apo ai/ajo qe te le te lotosh? - Faqe 2 I_vote_lcap17%Kush te do, ai/ajo qe te fshin lotet apo ai/ajo qe te le te lotosh? - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Kush te do, ai/ajo qe te fshin lotet apo ai/ajo qe te le te lotosh? - Faqe 2 I_vote_lcap29%Kush te do, ai/ajo qe te fshin lotet apo ai/ajo qe te le te lotosh? - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Kush te do, ai/ajo qe te fshin lotet apo ai/ajo qe te le te lotosh? - Faqe 2 I_vote_lcap31%Kush te do, ai/ajo qe te fshin lotet apo ai/ajo qe te le te lotosh? - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Kush te do, ai/ajo qe te fshin lotet apo ai/ajo qe te le te lotosh? - Faqe 2 I_vote_lcap23%Kush te do, ai/ajo qe te fshin lotet apo ai/ajo qe te le te lotosh? - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Kush te do, ai/ajo qe te fshin lotet apo ai/ajo qe te le te lotosh? - Faqe 2 I_vote_lcapKush te do, ai/ajo qe te fshin lotet apo ai/ajo qe te le te lotosh? - Faqe 2 I_voting_barKush te do, ai/ajo qe te fshin lotet apo ai/ajo qe te le te lotosh? - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
Kush te do, ai/ajo qe te fshin lotet apo ai/ajo qe te le te lotosh? - Faqe 2 I_vote_lcapKush te do, ai/ajo qe te fshin lotet apo ai/ajo qe te le te lotosh? - Faqe 2 I_voting_barKush te do, ai/ajo qe te fshin lotet apo ai/ajo qe te le te lotosh? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
Kush te do, ai/ajo qe te fshin lotet apo ai/ajo qe te le te lotosh? - Faqe 2 I_vote_lcapKush te do, ai/ajo qe te fshin lotet apo ai/ajo qe te le te lotosh? - Faqe 2 I_voting_barKush te do, ai/ajo qe te fshin lotet apo ai/ajo qe te le te lotosh? - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
Kush te do, ai/ajo qe te fshin lotet apo ai/ajo qe te le te lotosh? - Faqe 2 I_vote_lcapKush te do, ai/ajo qe te fshin lotet apo ai/ajo qe te le te lotosh? - Faqe 2 I_voting_barKush te do, ai/ajo qe te fshin lotet apo ai/ajo qe te le te lotosh? - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Kush te do, ai/ajo qe te fshin lotet apo ai/ajo qe te le te lotosh? - Faqe 2 I_vote_lcapKush te do, ai/ajo qe te fshin lotet apo ai/ajo qe te le te lotosh? - Faqe 2 I_voting_barKush te do, ai/ajo qe te fshin lotet apo ai/ajo qe te le te lotosh? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
Kush te do, ai/ajo qe te fshin lotet apo ai/ajo qe te le te lotosh? - Faqe 2 I_vote_lcapKush te do, ai/ajo qe te fshin lotet apo ai/ajo qe te le te lotosh? - Faqe 2 I_voting_barKush te do, ai/ajo qe te fshin lotet apo ai/ajo qe te le te lotosh? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Kush te do, ai/ajo qe te fshin lotet apo ai/ajo qe te le te lotosh? - Faqe 2 I_vote_lcapKush te do, ai/ajo qe te fshin lotet apo ai/ajo qe te le te lotosh? - Faqe 2 I_voting_barKush te do, ai/ajo qe te fshin lotet apo ai/ajo qe te le te lotosh? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Kush te do, ai/ajo qe te fshin lotet apo ai/ajo qe te le te lotosh? - Faqe 2 I_vote_lcapKush te do, ai/ajo qe te fshin lotet apo ai/ajo qe te le te lotosh? - Faqe 2 I_voting_barKush te do, ai/ajo qe te fshin lotet apo ai/ajo qe te le te lotosh? - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
Kush te do, ai/ajo qe te fshin lotet apo ai/ajo qe te le te lotosh? - Faqe 2 I_vote_lcapKush te do, ai/ajo qe te fshin lotet apo ai/ajo qe te le te lotosh? - Faqe 2 I_voting_barKush te do, ai/ajo qe te fshin lotet apo ai/ajo qe te le te lotosh? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
Kush te do, ai/ajo qe te fshin lotet apo ai/ajo qe te le te lotosh? - Faqe 2 I_vote_lcapKush te do, ai/ajo qe te fshin lotet apo ai/ajo qe te le te lotosh? - Faqe 2 I_voting_barKush te do, ai/ajo qe te fshin lotet apo ai/ajo qe te le te lotosh? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri Njerez shoqeria fate
December 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Kush te do, ai/ajo qe te fshin lotet apo ai/ajo qe te le te lotosh?

Shko poshtė 
+16
*...BE YOURSELF...*
Lacuna_Coil
from_sweet_fire
dj jero
hot_spicy
metallica_death
Mars
Blue Paradise
Child In Time
don corleone
LaLuC-I
rapper_girl
odise
3bla
elbasanlli-puro
vdekja_eshte_mundesia
20 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Nightmare


Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 27
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

Kush te do, ai/ajo qe te fshin lotet apo ai/ajo qe te le te lotosh? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush te do, ai/ajo qe te fshin lotet apo ai/ajo qe te le te lotosh?   Kush te do, ai/ajo qe te fshin lotet apo ai/ajo qe te le te lotosh? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Mar 06, 2009 12:54 am

Child In Time shkruajti:
ska gje me te bukur se te te fshijn lotet dhe te t thon "qesh tlutem, dua te tshof gjithmon te qeshur" awww believe me njerez SmileSmileSmile

i belive you Wink :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

Kush te do, ai/ajo qe te fshin lotet apo ai/ajo qe te le te lotosh? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush te do, ai/ajo qe te fshin lotet apo ai/ajo qe te le te lotosh?   Kush te do, ai/ajo qe te fshin lotet apo ai/ajo qe te le te lotosh? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Mar 17, 2009 8:10 pm

ajo qe te fshin lotet e qe te thote ki besim githshka do behet mire Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
0014 Sex De Fer
Adoleshent
Adoleshent
0014 Sex De Fer


Male
Numri i postimeve : 67
Mosha : 35
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 60
Data e regjistrimit : 18/02/2009

Kush te do, ai/ajo qe te fshin lotet apo ai/ajo qe te le te lotosh? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush te do, ai/ajo qe te fshin lotet apo ai/ajo qe te le te lotosh?   Kush te do, ai/ajo qe te fshin lotet apo ai/ajo qe te le te lotosh? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Mar 18, 2009 7:01 pm

te do ajo qe srefuzon as i kerkes taten
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Kush te do, ai/ajo qe te fshin lotet apo ai/ajo qe te le te lotosh? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush te do, ai/ajo qe te fshin lotet apo ai/ajo qe te le te lotosh?   Kush te do, ai/ajo qe te fshin lotet apo ai/ajo qe te le te lotosh? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Aug 07, 2009 9:15 pm

AI QE ME LE TE QAJ
VDEKJA IME KUR ME THONE MOS QAJ
KUR QAJ ME VJEN PER TQARE
NUK QAJ KOT
NEJSE...ME PELQEN ME SHUME AI QE THOTE QAJ MBESHTETUR TEK UNE
ESHTE ME MIRE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Kush te do, ai/ajo qe te fshin lotet apo ai/ajo qe te le te lotosh? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush te do, ai/ajo qe te fshin lotet apo ai/ajo qe te le te lotosh?   Kush te do, ai/ajo qe te fshin lotet apo ai/ajo qe te le te lotosh? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Aug 08, 2009 1:22 am

0014 Sex De Fer shkruajti:
te do ajo qe srefuzon as i kerkes taten

right Cool e njejta gje vlen dhe per meshkujt

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Kush te do, ai/ajo qe te fshin lotet apo ai/ajo qe te le te lotosh? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush te do, ai/ajo qe te fshin lotet apo ai/ajo qe te le te lotosh?   Kush te do, ai/ajo qe te fshin lotet apo ai/ajo qe te le te lotosh? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Aug 08, 2009 1:22 pm

ooo nuk jam dakort me sex de ferin...Shocked
ska kuptim ta kuptosh dashurine nga plotesimi i kerkesave
sinqerisht nqs do mi plotesonte te gjitha do ndihesha egoiste do mesohesha keq
do me dukej vetja shfrytezuese
pastaj ne rastin e femrave ka kaq shume kerkesa sa sja del dot kurre
nuk plotesohen te gjitha
dhe i bie qe mos te doja askush
jo jo nuk matet dashuria e plotesim kerkesash Evil or Very Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Kush te do, ai/ajo qe te fshin lotet apo ai/ajo qe te le te lotosh? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush te do, ai/ajo qe te fshin lotet apo ai/ajo qe te le te lotosh?   Kush te do, ai/ajo qe te fshin lotet apo ai/ajo qe te le te lotosh? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Aug 08, 2009 1:23 pm

ka shum te drejt shejtanja :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Kush te do, ai/ajo qe te fshin lotet apo ai/ajo qe te le te lotosh? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush te do, ai/ajo qe te fshin lotet apo ai/ajo qe te le te lotosh?   Kush te do, ai/ajo qe te fshin lotet apo ai/ajo qe te le te lotosh? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Aug 08, 2009 1:25 pm

hot spicy shkruajti:
ooo nuk jam dakort me sex de ferin...Shocked
ska kuptim ta kuptosh dashurine nga plotesimi i kerkesave
sinqerisht nqs do mi plotesonte te gjitha do ndihesha egoiste do mesohesha keq
do me dukej vetja shfrytezuese
pastaj ne rastin e femrave ka kaq shume kerkesa sa sja del dot kurre
nuk plotesohen te gjitha
dhe i bie qe mos te doja askush
jo jo nuk matet dashuria e plotesim kerkesash Evil or Very Mad

nuk do ndjeheshe egoiste nqs dhe ti do silleshe ne te njejten menyre me te. do ishit te dy happy nqs do i plotesonit kerkesat me te deshiruara njeri tjetrit.
kshu lidhja esht e kompletuar

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Kush te do, ai/ajo qe te fshin lotet apo ai/ajo qe te le te lotosh? - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Kush te do, ai/ajo qe te fshin lotet apo ai/ajo qe te le te lotosh? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush te do, ai/ajo qe te fshin lotet apo ai/ajo qe te le te lotosh?   Kush te do, ai/ajo qe te fshin lotet apo ai/ajo qe te le te lotosh? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Aug 08, 2009 1:26 pm

po sikur njeri nga parneret te kerkoi te bej sex 2 her ne dit,dhe pala tjeter te mos jet dakort Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Kush te do, ai/ajo qe te fshin lotet apo ai/ajo qe te le te lotosh? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush te do, ai/ajo qe te fshin lotet apo ai/ajo qe te le te lotosh?   Kush te do, ai/ajo qe te fshin lotet apo ai/ajo qe te le te lotosh? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Aug 08, 2009 1:28 pm

e pse mos jet dakort pala tjeter.
pastaj ktu esht e bukura qe partneret do jen msuar me njeri tjetrin dhe do kerkojn aq sa japin

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Kush te do, ai/ajo qe te fshin lotet apo ai/ajo qe te le te lotosh? - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Kush te do, ai/ajo qe te fshin lotet apo ai/ajo qe te le te lotosh? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush te do, ai/ajo qe te fshin lotet apo ai/ajo qe te le te lotosh?   Kush te do, ai/ajo qe te fshin lotet apo ai/ajo qe te le te lotosh? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Aug 08, 2009 1:29 pm

nuk esht e vertet te kerkojn as sa japin,un psh nuk bej dicka qe te shperblehem ose te me kthehet mbrapa ajo gje qe kam ba
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Kush te do, ai/ajo qe te fshin lotet apo ai/ajo qe te le te lotosh? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush te do, ai/ajo qe te fshin lotet apo ai/ajo qe te le te lotosh?   Kush te do, ai/ajo qe te fshin lotet apo ai/ajo qe te le te lotosh? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Aug 08, 2009 1:31 pm

pikerisht
po mire spo flasim vetem per rastin tend ne more djal,por ne pergjithsi Laughing

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Kush te do, ai/ajo qe te fshin lotet apo ai/ajo qe te le te lotosh? - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Kush te do, ai/ajo qe te fshin lotet apo ai/ajo qe te le te lotosh? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush te do, ai/ajo qe te fshin lotet apo ai/ajo qe te le te lotosh?   Kush te do, ai/ajo qe te fshin lotet apo ai/ajo qe te le te lotosh? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Aug 08, 2009 1:32 pm

epo ateher po dalim nga tema pra :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Kush te do, ai/ajo qe te fshin lotet apo ai/ajo qe te le te lotosh? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush te do, ai/ajo qe te fshin lotet apo ai/ajo qe te le te lotosh?   Kush te do, ai/ajo qe te fshin lotet apo ai/ajo qe te le te lotosh? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Aug 08, 2009 1:33 pm

nuk jam dakort fare qe dashuria kuptohet kur te ploteson tekat
nuk e di pse
thjesht nuk jam
mund te ti plotesoje tekat dhe nje plak qe mund te jesh martuar per para por ama nuk shfaq nai dashuri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Kush te do, ai/ajo qe te fshin lotet apo ai/ajo qe te le te lotosh? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush te do, ai/ajo qe te fshin lotet apo ai/ajo qe te le te lotosh?   Kush te do, ai/ajo qe te fshin lotet apo ai/ajo qe te le te lotosh? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Aug 08, 2009 1:34 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
epo ateher po dalim nga tema pra :D

pse po sfolem per rastin tat dalim nga tema????? Shocked Shocked Shocked

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Kush te do, ai/ajo qe te fshin lotet apo ai/ajo qe te le te lotosh? - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Kush te do, ai/ajo qe te fshin lotet apo ai/ajo qe te le te lotosh? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush te do, ai/ajo qe te fshin lotet apo ai/ajo qe te le te lotosh?   Kush te do, ai/ajo qe te fshin lotet apo ai/ajo qe te le te lotosh? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Aug 08, 2009 1:34 pm

ai qe te le qesh ne momente kur jan vertet te nevojshme qe njeriu te shfryhet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
visi durres
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestarMale
Numri i postimeve : 1
Mosha : 27
Vendndodhja : durres albania
Piket : 2
Data e regjistrimit : 23/04/2011

Kush te do, ai/ajo qe te fshin lotet apo ai/ajo qe te le te lotosh? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush te do, ai/ajo qe te fshin lotet apo ai/ajo qe te le te lotosh?   Kush te do, ai/ajo qe te fshin lotet apo ai/ajo qe te le te lotosh? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Apr 23, 2011 5:25 pm

per mua qe ti fshin lotet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
piccola perla
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
piccola perla


Female
Numri i postimeve : 416
Mosha : 28
Vendndodhja : elbasan
Hobi : muzik
Koha e lire : facebook
Piket : 366
Data e regjistrimit : 21/06/2010

Kush te do, ai/ajo qe te fshin lotet apo ai/ajo qe te le te lotosh? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush te do, ai/ajo qe te fshin lotet apo ai/ajo qe te le te lotosh?   Kush te do, ai/ajo qe te fshin lotet apo ai/ajo qe te le te lotosh? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat May 07, 2011 2:35 pm

per ai qe te rri pran dhe nese ti je duke qar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Kush te do, ai/ajo qe te fshin lotet apo ai/ajo qe te le te lotosh? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush te do, ai/ajo qe te fshin lotet apo ai/ajo qe te le te lotosh?   Kush te do, ai/ajo qe te fshin lotet apo ai/ajo qe te le te lotosh? - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kush te do, ai/ajo qe te fshin lotet apo ai/ajo qe te le te lotosh?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dashuria-
Kėrce tek: