Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Profecite! - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Profecite! - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Profecite! - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Profecite! - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Profecite! - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Profecite! - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Profecite! - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Profecite! - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Profecite! - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Profecite! - Faqe 2 I_vote_lcap17%Profecite! - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Profecite! - Faqe 2 I_vote_lcap29%Profecite! - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Profecite! - Faqe 2 I_vote_lcap31%Profecite! - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Profecite! - Faqe 2 I_vote_lcap23%Profecite! - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Profecite! - Faqe 2 I_vote_lcapProfecite! - Faqe 2 I_voting_barProfecite! - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
Profecite! - Faqe 2 I_vote_lcapProfecite! - Faqe 2 I_voting_barProfecite! - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
Profecite! - Faqe 2 I_vote_lcapProfecite! - Faqe 2 I_voting_barProfecite! - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
Profecite! - Faqe 2 I_vote_lcapProfecite! - Faqe 2 I_voting_barProfecite! - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Profecite! - Faqe 2 I_vote_lcapProfecite! - Faqe 2 I_voting_barProfecite! - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
Profecite! - Faqe 2 I_vote_lcapProfecite! - Faqe 2 I_voting_barProfecite! - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Profecite! - Faqe 2 I_vote_lcapProfecite! - Faqe 2 I_voting_barProfecite! - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Profecite! - Faqe 2 I_vote_lcapProfecite! - Faqe 2 I_voting_barProfecite! - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
Profecite! - Faqe 2 I_vote_lcapProfecite! - Faqe 2 I_voting_barProfecite! - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
Profecite! - Faqe 2 I_vote_lcapProfecite! - Faqe 2 I_voting_barProfecite! - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
fate dashuri shoqeria Njerez
August 2022
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Profecite!

Shko poshtė 
+13
Glamours' Master
Child In Time
Burzgoroth
S.A.M--->2
Venus
spartaku
Endi
fefe_
Une
jurgeni
RioT
Mars
Soldier Of Fortune
17 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
Burzgoroth
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Burzgoroth


Female
Numri i postimeve : 906
Mosha : 29
Vendndodhja : Far away in the dark... Bergen,NORWAY
Hobi : Black metal
Koha e lire : Erblicket die tochter des firmaments
Piket : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2008

Profecite! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Profecite!   Profecite! - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Aug 14, 2008 6:16 pm

shum rralle mund te tregohem supersticioze
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Profecite! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Profecite!   Profecite! - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Nov 29, 2008 1:43 pm

Une shkruajti:
Thone qe Hitleri ka qene profeci
Dikus e kishte parashikuar qe do vinte nje njeri per te shfarosur njerezit me ngjyre ..e dicka e tille Rolling Eyes
Nqs ka qene me te vertete profeci Hitleri,epo te gjithe duhet ta besojme apo jo ?Perdiersa ai ka ekzistuar..

me verte, se dija kte un
DHE AVASHNI ICIK TGJITH JU QE KENI PERDHOS FIGUREN E HITLERIT ME ATO POSTIMET TUAJA SE E KEN KEQ ME MU Evil or Very Mad Twisted Evil
Hitler the king king (meqe ishim ktu)

sa per temen tani, sjam supersticioze, i urrej kto gjera te tipit, jo horoskop, jo fallxhore a ca dreqin jan
kurse per profecite...hmm kam ngju edhe un shum qe jan vertetuar...strange e Neutral

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Profecite! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Profecite!   Profecite! - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Dec 04, 2008 12:13 am

nuk besoj fare po jane ca aty tek klasa qe bejne si ateista te medhenj e ketej "O ZOT ISHALLA MUNGON ZYSHA" cdo ore lere pastaj kur lidhin gishtat per mos me u ngrit ne mesim. pike e zeze une sa here qe i lidh gishtat ngrihem ne mesim!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Glamours' Master
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Glamours' Master


Male
Numri i postimeve : 410
Mosha : 36
Vendndodhja : Ne zemren e dikujt!
Piket : 210
Data e regjistrimit : 06/02/2009

Profecite! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Profecite!   Profecite! - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Apr 01, 2009 11:25 pm

Besoj se po...Njerezit po shpikin makinen e se ardhmes!Pse te mos mendojme qe ka qene edhe nje here tjeter me pare...
Teoria relativitetit ndikon ne cdo fushe!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Profecite! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Profecite!   Profecite! - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Apr 01, 2009 11:30 pm

po qe nje person pas lindjes se krishtit nga viti 1002-1003 me emrin nostradamus ka thene qe 2 zogj metalike do te perplasen me 2 majat me te larta edhe ndodhi(kullat binjake).ka thene edhe qe nje njeri me ngjyre do te vihet ne krye te botes.edhe kjo ndodhi(obama).
un nuk i besoj kto gjera po thjesht i shkruajta per ato qe i besojne.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Profecite! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Profecite!   Profecite! - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Apr 01, 2009 11:32 pm

there with out me shkruajti:
po qe nje person pas lindjes se krishtit nga viti 1002-1003 me emrin nostradamus ka thene qe 2 zogj metalike do te perplasen me 2 majat me te larta edhe ndodhi(kullat binjake).ka thene edhe qe nje njeri me ngjyre do te vihet ne krye te botes.edhe kjo ndodhi(obama).
un nuk i besoj kto gjera po thjesht i shkruajta per ato qe i besojne.

e di, ky tipi ka parashikuar edhe pas sa vitesh do jet lufta boterore e rradhes dhe shkaktarrja ka per te qen feja

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Profecite! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Profecite!   Profecite! - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Apr 02, 2009 9:01 pm

Child In Time shkruajti:
there with out me shkruajti:
po qe nje person pas lindjes se krishtit nga viti 1002-1003 me emrin nostradamus ka thene qe 2 zogj metalike do te perplasen me 2 majat me te larta edhe ndodhi(kullat binjake).ka thene edhe qe nje njeri me ngjyre do te vihet ne krye te botes.edhe kjo ndodhi(obama).
un nuk i besoj kto gjera po thjesht i shkruajta per ato qe i besojne.

e di, ky tipi ka parashikuar edhe pas sa vitesh do jet lufta boterore e rradhes dhe shkaktarrja ka per te qen feja


dhe nuk do luftohet me arm por me gura dhe shkopinj (kte e msova nga fefe Razz)

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Profecite! - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Profecite! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Profecite!   Profecite! - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Apr 02, 2009 10:06 pm

po pra po, po gjith ky zhviillim,bomba qe reja qe jan shpik,apo forcimi i ushtris qe ka fillu tpraktiokojn vendet si rusia kto koh..nuk jetojm me ne epoken e gurit Laughing

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Profecite! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Profecite!   Profecite! - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 3:26 pm

Child In Time shkruajti:
po pra po, po gjith ky zhviillim,bomba qe reja qe jan shpik,apo forcimi i ushtris qe ka fillu tpraktiokojn vendet si rusia kto koh..nuk jetojm me ne epoken e gurit Laughing

se di une, pyt fefen ai e gjeti kte inf.

por mendohet qe gjat luftes se III e IV ekonomia boterore do bi aq shum aq shum, sa do jet kriz e rende per buken e gojes dhe as nuk mendohet te prodhohen bomba apo arme te tjera

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Profecite! - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Profecite! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Profecite!   Profecite! - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 3:28 pm

asaj si dihet juxhen..njerzit ne kohe lufte gjithmon ne kriz per buke kan qen, dhe prap kan prodhu bomba dhe arme te rejaa
it's still we, the people right (ca tkujton kjo lol)

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Profecite! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Profecite!   Profecite! - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 3:35 pm

Child In Time shkruajti:
asaj si dihet juxhen..njerzit ne kohe lufte gjithmon ne kriz per buke kan qen, dhe prap kan prodhu bomba dhe arme te rejaa
it's still we, the people right (ca tkujton kjo lol)

kjo mkujton rock-un e viteve 80 mu... Razz kaq per momentin

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Profecite! - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Profecite! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Profecite!   Profecite! - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 3:39 pm

kurse mu m`kujton nje fragment nga kenga peace sells e Megadeth Razz

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Profecite! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Profecite!   Profecite! - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 3:50 pm

Child In Time shkruajti:
kurse mu m`kujton nje fragment nga kenga peace sells e Megadeth Razz

hahaaha po ke drejt. Razz
qyqa si harrova,esht dhe nje nga albumet ne nam

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Profecite! - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Profecite! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Profecite!   Profecite! - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 4:09 pm

si besoj fare...jan ca rop qe bejn si te zgjut per tmarr ca lek..kaq Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Profecite! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Profecite!   Profecite! - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 4:10 pm

e pat ate qe doli te topi :D e delenisen fare ate.ajo ishte gjenaf per vete
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Profecite! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Profecite!   Profecite! - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 4:18 pm

ju ngaterroni profetet shqiptare qe shohin filxhanat me te vertetet,njerez qe i ka pesh fjala

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Profecite! - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 31
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Profecite! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Profecite!   Profecite! - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jul 24, 2009 8:54 pm

ka ca qe jan kot fare por ka ca qe jan shum te frikshme..
psh mun te lexoni DIVINE PRINCIPLE nga Rev.Sun Myung Moon ne te cilin po ta studiosh me kujdes vihet re nje perseritje e ngjerjeve ne periudha kohore te ndryshme...
me ka bere shum pershtypje perfundimi qe nxirret dhe profecia qe ai jep..

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Sponsored content

Profecite! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Profecite!   Profecite! - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Profecite!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: