Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Profecite! Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Profecite! Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Profecite! Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Profecite! Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Profecite! Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Profecite! Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Profecite! Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Profecite! Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Profecite! Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Profecite! I_vote_lcap17%Profecite! I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Profecite! I_vote_lcap29%Profecite! I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Profecite! I_vote_lcap31%Profecite! I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Profecite! I_vote_lcap23%Profecite! I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Profecite! I_vote_lcapProfecite! I_voting_barProfecite! I_vote_rcap 
hot_spicy
Profecite! I_vote_lcapProfecite! I_voting_barProfecite! I_vote_rcap 
Darkangel
Profecite! I_vote_lcapProfecite! I_voting_barProfecite! I_vote_rcap 
angel boy
Profecite! I_vote_lcapProfecite! I_voting_barProfecite! I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Profecite! I_vote_lcapProfecite! I_voting_barProfecite! I_vote_rcap 
Child In Time
Profecite! I_vote_lcapProfecite! I_voting_barProfecite! I_vote_rcap 
Blue Paradise
Profecite! I_vote_lcapProfecite! I_voting_barProfecite! I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Profecite! I_vote_lcapProfecite! I_voting_barProfecite! I_vote_rcap 
rapper_girl
Profecite! I_vote_lcapProfecite! I_voting_barProfecite! I_vote_rcap 
Mars
Profecite! I_vote_lcapProfecite! I_voting_barProfecite! I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri Njerez fate
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Profecite!

Shko poshtė 
+13
Glamours' Master
Child In Time
Burzgoroth
S.A.M--->2
Venus
spartaku
Endi
fefe_
Une
jurgeni
RioT
Mars
Soldier Of Fortune
17 posters
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Profecite! Empty
MesazhTitulli: Profecite!   Profecite! Icon_minitime1Tue Jul 22, 2008 1:47 pm

Jeni supersticioze dhe a besoni ne profeci?

_________________
Profecite! Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Profecite! Empty
MesazhTitulli: Re: Profecite!   Profecite! Icon_minitime1Tue Jul 22, 2008 2:35 pm

Jo shume,per te mos thene fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Profecite! Empty
MesazhTitulli: Re: Profecite!   Profecite! Icon_minitime1Wed Jul 23, 2008 9:57 pm

shum rrall,,kur me hypen,,por zakonisht,,pothujse gjithmon jo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jurgeni
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
jurgeni


Male
Numri i postimeve : 107
Mosha : 30
Vendndodhja : El
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Profecite! Empty
MesazhTitulli: Re: Profecite!   Profecite! Icon_minitime1Wed Jul 23, 2008 10:02 pm

as un nuk besoj shume ne profeci
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Une
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Une


Female
Numri i postimeve : 146
Mosha : 34
Vendndodhja : ...
Piket : 0
Data e regjistrimit : 20/07/2008

Profecite! Empty
MesazhTitulli: Re: Profecite!   Profecite! Icon_minitime1Wed Jul 23, 2008 10:45 pm

Thone qe Hitleri ka qene profeci
Dikus e kishte parashikuar qe do vinte nje njeri per te shfarosur njerezit me ngjyre ..e dicka e tille Rolling Eyes
Nqs ka qene me te vertete profeci Hitleri,epo te gjithe duhet ta besojme apo jo ?Perdiersa ai ka ekzistuar..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Profecite! Empty
MesazhTitulli: Re: Profecite!   Profecite! Icon_minitime1Wed Jul 23, 2008 11:10 pm

thone qe hitleri ka qen emo,, ahahahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jurgeni
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
jurgeni


Male
Numri i postimeve : 107
Mosha : 30
Vendndodhja : El
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Profecite! Empty
MesazhTitulli: Re: Profecite!   Profecite! Icon_minitime1Wed Jul 23, 2008 11:13 pm

hahahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Une
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Une


Female
Numri i postimeve : 146
Mosha : 34
Vendndodhja : ...
Piket : 0
Data e regjistrimit : 20/07/2008

Profecite! Empty
MesazhTitulli: Re: Profecite!   Profecite! Icon_minitime1Wed Jul 23, 2008 11:38 pm

Thone edhe qe ka qene homo Suspect
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Profecite! Empty
MesazhTitulli: Re: Profecite!   Profecite! Icon_minitime1Wed Jul 23, 2008 11:40 pm

ca emo dhe homo thoni ju ?
ti ke par ate foton qe kan ber hitlerin si emo qe thu kshu !


vetem homo qe ska qen !
ka vra shokun e ngushte se e kapi me 1 ushtarl ne krevat lol

dmth e futi ne burg , i la dhe 1 pistolete aty qe te vriste veten
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Une
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Une


Female
Numri i postimeve : 146
Mosha : 34
Vendndodhja : ...
Piket : 0
Data e regjistrimit : 20/07/2008

Profecite! Empty
MesazhTitulli: Re: Profecite!   Profecite! Icon_minitime1Wed Jul 23, 2008 11:47 pm

UNe po them ato qe kam degjuar Wink
S'ka pse te talleni pas postimit tim,keshtu eshte thene per Hitlerin,qe do vije nje njeri qe do shkaktoje fillimin e luftes se dyte boterore Wink
Apo nuk e dini cfare jane profecite?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Profecite! Empty
MesazhTitulli: Re: Profecite!   Profecite! Icon_minitime1Wed Jul 23, 2008 11:48 pm

fefe_ shkruajti:
ca emo dhe homo thoni ju ?
ti ke par ate foton qe kan ber hitlerin si emo qe thu kshu !


vetem homo qe ska qen !
ka vra shokun e ngushte se e kapi me 1 ushtarl ne krevat lol

dmth e futi ne burg , i la dhe 1 pistolete aty qe te vriste veten

Qe ka qene homo e kam lexu dhe une,po sa gjera thuhen kshu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jurgeni
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
jurgeni


Male
Numri i postimeve : 107
Mosha : 30
Vendndodhja : El
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Profecite! Empty
MesazhTitulli: Re: Profecite!   Profecite! Icon_minitime1Wed Jul 23, 2008 11:50 pm

per gjitha paske lexu ti hahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Profecite! Empty
MesazhTitulli: Re: Profecite!   Profecite! Icon_minitime1Wed Jul 23, 2008 11:54 pm

Ca ti besh,kane ardhur kohe te keqija
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jurgeni
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
jurgeni


Male
Numri i postimeve : 107
Mosha : 30
Vendndodhja : El
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Profecite! Empty
MesazhTitulli: Re: Profecite!   Profecite! Icon_minitime1Wed Jul 23, 2008 11:56 pm

e pra e
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Profecite! Empty
MesazhTitulli: Re: Profecite!   Profecite! Icon_minitime1Thu Jul 24, 2008 1:39 pm

As une nuk besoj te profecite, po jam tip qe besoj se cdo gje ndodh per nje arsye.

_________________
Profecite! Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Profecite! Empty
MesazhTitulli: Re: Profecite!   Profecite! Icon_minitime1Thu Jul 24, 2008 1:46 pm

Soldier Of Fortune shkruajti:
As une nuk besoj te profecite, po jam tip qe besoj se cdo gje ndodh per nje arsye.
nqef
Kjo eshte dicka qe i them perhere shoqerise sime,eshte si nje moto per muaCDO GJE NDODH PER NJE ARSYE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Profecite! Empty
MesazhTitulli: Re: Profecite!   Profecite! Icon_minitime1Thu Jul 24, 2008 1:48 pm

une perhere kur me prishet ndonje plan, kur ndodh ndonje gje tjeter, them ndodhi jo per rstesi, por se kshu duhet te ishte!

_________________
Profecite! Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 27
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Profecite! Empty
MesazhTitulli: Re: Profecite!   Profecite! Icon_minitime1Thu Jul 24, 2008 11:20 pm

po ca profecish thoni dhe ju!!!kush me thot nje profeci qe eshte vertetuar???atehere NDOSHTA mund ta besoj!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
spartaku
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
spartaku


Male
Numri i postimeve : 164
Mosha : 31
Vendndodhja : ruzhdi_bizhut aty ku flitet gjithmone sport..............................
Hobi : sporti
Koha e lire : vetem sport
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/07/2008

Profecite! Empty
MesazhTitulli: Re: Profecite!   Profecite! Icon_minitime1Wed Jul 30, 2008 7:42 pm

rralle
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://xat.com/ELBASANI_VRDHEBLU_JU_PRET
Venus
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Venus


Female
Numri i postimeve : 502
Mosha : 30
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2008

Profecite! Empty
MesazhTitulli: Re: Profecite!   Profecite! Icon_minitime1Wed Aug 13, 2008 10:37 am

Soldier Of Fortune shkruajti:
As une nuk besoj te profecite, po jam tip qe besoj se cdo gje ndodh per nje arsye.

Po se shikon "Lost" ti prandaj. lol!
Ka shume profeci qe jane vertetuar dhe pervecse kam qef t'i besoj, me fusin edhe friken ndonjehere, sepse nuk e di eshte rastesi apo me verte njerez te caktuar kane fuqi te parashikojne fatin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 27
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Profecite! Empty
MesazhTitulli: Re: Profecite!   Profecite! Icon_minitime1Wed Aug 13, 2008 12:08 pm

o Venus ka mundesi te me thuash 1 profeci qe eshte vertetuar?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Venus
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Venus


Female
Numri i postimeve : 502
Mosha : 30
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2008

Profecite! Empty
MesazhTitulli: Re: Profecite!   Profecite! Icon_minitime1Wed Aug 13, 2008 12:12 pm

Nuk ke degjuar per Nostradamusin ti? Ai ka gjetur per 11 shtatorin, per luften ne Irak e per gjera te tjera qe s'me vijne tani ne mendje.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Profecite! Empty
MesazhTitulli: Re: Profecite!   Profecite! Icon_minitime1Wed Aug 13, 2008 12:17 pm

Venus shkruajti:
Nuk ke degjuar per Nostradamusin ti? Ai ka gjetur per 11 shtatorin, per luften ne Irak e per gjera te tjera qe s'me vijne tani ne mendje.

E per vdekjen e ledi dajanes me duket!A nje te njohut tj se di mire!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Venus
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Venus


Female
Numri i postimeve : 502
Mosha : 30
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2008

Profecite! Empty
MesazhTitulli: Re: Profecite!   Profecite! Icon_minitime1Wed Aug 13, 2008 12:21 pm

Ate e ka parashikuar qe do zbulohet shkaku sivjet. Ka thene edhe qe ne Nentor do kaloje nje meteor a nji gje kshu. Te shofim!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
S.A.M--->2
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
S.A.M--->2


Female
Numri i postimeve : 454
Mosha : 29
Vendndodhja : S.A.M city
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Profecite! Empty
MesazhTitulli: Re: Profecite!   Profecite! Icon_minitime1Wed Aug 13, 2008 12:49 pm

eh un nuk besoj te profecite por thjesht jam shum kurioze ti di....ndoshta..nese do kishte profeci qe do vertetoheshin qe te ishin te verteta atehere do i besoja dhe un..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Profecite! Empty
MesazhTitulli: Re: Profecite!   Profecite! Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Profecite!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: