Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Visitor messages | Profili | Statistikat | Contact

1 Messages from 7 on 7

  Faqja 1 e 1
 1. don corleone
  Sun May 17, 2009 4:41 pm
  Message nga don corleone
  ku je me?cA po ben ca ka qe spunon pm ja??? Shocked Shocked
 2. anisa
  Sat Apr 11, 2009 1:39 pm
  Message nga anisa
  e kam zemer te puth
 3. don corleone
  Tue Mar 31, 2009 4:31 pm
  Message nga don corleone
  cheers cheers cheers ku je me?
 4. *...BE YOURSELF...*
  Tue Mar 24, 2009 12:11 am
  Message nga *...BE YOURSELF...*
  eshte motla ime e vogel qe e dua shuuuuume
 5. angel boy
  Mon Mar 23, 2009 4:50 pm
  Message nga angel boy
  yessssssssssssssssss...ja po e provoj dhe une tek ty... :D :D :D :D
 6. *...BE YOURSELF...*
  Sat Mar 21, 2009 10:34 pm
  Message nga *...BE YOURSELF...*
  sa sh kohe pa fol em te Crying or Very sad
 7. Soldier Of Fortune
  Fri Mar 20, 2009 3:47 pm
  Message nga Soldier Of Fortune
  punon kjo gjeja e re, sorry se po e bej tek ty proven
  Faqja 1 e 1
Lacuna_Coil
Lacuna_Coil
Rank: Administratore
Administratore