Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Visitor messages | Profili | Statistikat | Contact

1 Messages from 2 on 2

  Faqja 1 e 1
 1. Lacuna_Coil
  Tue Mar 31, 2009 4:55 pm
  Message nga Lacuna_Coil
  o zemla ime,po ku je mi,ke humbur fare Crying or Very sad dhe une pas teje
 2. Child In Time
  Sat Mar 21, 2009 11:17 pm
  Message nga Child In Time
  hihi reeeeeez, tkam shum shum xhan sunny
  Faqja 1 e 1
*...BE YOURSELF...*
*...BE YOURSELF...*
Rank: Adoleshent energjik
Adoleshent energjik