Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
June 2018
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ???

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 26
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ???   Mon Nov 17, 2008 4:06 pm

Te gjitheve na pret nje e ardhme si baba ose nene, po a e keni menduar ndonjehere veten ne ate rol dhe si ju duket?

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ???   Mon Nov 17, 2008 4:11 pm

mendoj se eshte nje rol me te vertet shume i veshtire pasi duhet te rrisim femijet tane, ti edukojme ata e shume e shume gjera te tjera por te jem e sinqert do i trajtoj ne menyren me te mire te mundshme femijet e mi( gjtihmon nese do kem) e jo ti trajtoj si kafshe pasi me dhimbsen dhe do mundohesha te beja me te miren per ta me aq sa te mundja Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
total overdose1
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1938
Mosha : 26
Vendndodhja : Shtepi ose Alkimi!!!!
Hobi : Piktur
Koha e lire : Alkimi!!!
Piket : 87
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ???   Mon Nov 17, 2008 4:16 pm

Jo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Come As You Are
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Female
Numri i postimeve : 53
Mosha : 28
Vendndodhja : Pezull ne fillin e jetes!
Hobi : Fotografia
Piket : 0
Data e regjistrimit : 01/09/2008

MesazhTitulli: Re: E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ???   Mon Nov 17, 2008 5:36 pm

ua ua, cfare teme. ndonjehere femijet me acarojne
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 28
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

MesazhTitulli: Re: E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ???   Mon Nov 17, 2008 9:14 pm

un nuk e imagjinoj dot veten me beb ne krah confused
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 24
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ???   Mon Nov 17, 2008 9:47 pm

ne fakt duhet menduar,por jooooooooooooo,,i urrej kalamajt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ???   Tue Nov 18, 2008 2:12 pm

Po...pasi si urrej kalamajt dhe per arsyen se shkoj mir me kalamajt e vegjel pasi kam eksperienc Laughing
Kshuqe nuk besoj se do jet e veshtire per mua...dhe do mundohem qe ata te ken gjithcka qe un se kisha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 25
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

MesazhTitulli: Re: E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ???   Tue Nov 18, 2008 5:07 pm

jo asnjihere
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ???   Tue Nov 18, 2008 7:09 pm

ooooooo asiher, largqofte, i urrej kalamajat, bebat boh me acaroooj o zottt

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 23
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ???   Tue Nov 18, 2008 8:20 pm

Child In Time shkruajti:
ooooooo asiher, largqofte, i urrej kalamajat, bebat boh me acaroooj o zottt


KTU MKE PELQU EDHE UNE I URREJ FEMIJET DHE NORMALISH AS QE KAM NDERMEND TE BEHEM NENE
LINDJA E NJE FEMIJE ESHTE "VETVRASJE "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elbasanlli-puro
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 273
Mosha : 25
Vendndodhja : elbasan
Hobi : noti~basketbolli~boksi
Koha e lire : perhere
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/11/2008

MesazhTitulli: Re: E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ???   Tue Nov 18, 2008 10:11 pm

femijet jane gjeja me e bukur por jo kur jane tuajet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 27
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ???   Tue Nov 18, 2008 10:38 pm

po te jet si mbesa ime kalamani , e rris vet , 24 ore me ate rri
te jet ndonje tjeter ... 2 gjyshet ne shtepi gjith diten rrin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
the doctor 2000
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 519
Mosha : 26
Vendndodhja : elbasan
Hobi : gjumi,basketball
Koha e lire : dal me shoket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 03/08/2008

MesazhTitulli: Re: E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ???   Tue Nov 18, 2008 10:45 pm

ndonjeher
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 23
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ???   Wed Nov 19, 2008 10:43 pm

jo nuk e mendoj se jam akoma e vogel po ama kalamajt e vegjel bebat i kam shuuuum qejf!!(varet edhe ca lloj kalamani eshte hahahha)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 27
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ???   Fri Nov 21, 2008 10:08 pm

JO po rralhere kam thene kalamajve te mi do i bej kshu,sdo jene kshu etj etj,zakonisht kur sme pelq ca gjera te ca femije apo sjelljet e tj kundrejt tyre gjera te ketij tipi dmth bej supozime
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ???   Fri Nov 21, 2008 10:11 pm

e kam mendu nji her ne dark sikur isha baba.pupu car gjerqash me vinin ne mendje,nga emri i femijes e gjer ke universitti qe do donte femija im te vazhdonte.edhe me e keqe ishjte se kto qe menova me dolen ne enderr.nje makth i vertete
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 26
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ???   Sat Nov 22, 2008 12:24 am

PO PO SHUM HER MADJE KEM ARRITUR TE GJEJ DHE EMRIN QE DO TI VE CUNIT TIME-LORIN
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Stratovarius
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 73
Mosha : 27
Vendndodhja : In The Hell!
Hobi : Muzika dhe Arti
Koha e lire : N`Pc
Piket : 0
Data e regjistrimit : 17/11/2008

MesazhTitulli: Re: E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ???   Sat Nov 22, 2008 7:01 am

Kurr Smile jam i ri more nuk i mendoj ato gjera iha ka koh sa te duash per tu ber BABA :$
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 26
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ???   Sat Nov 22, 2008 4:21 pm

po po cdo nate.me pelqen familja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ???   Sat Nov 22, 2008 5:14 pm

vdes per femijet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
3bla
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 665
Mosha : 29
Vendndodhja : ne itali
Hobi : ska.....
Koha e lire : ska kohe te lire per asgje pervec internetit
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/09/2008

MesazhTitulli: Re: E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ???   Sat Nov 22, 2008 5:16 pm

po
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bituku85
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 311
Mosha : 26
Vendndodhja : elbasan
Piket : -33
Data e regjistrimit : 23/11/2008

MesazhTitulli: Re: E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ???   Sun Nov 23, 2008 7:36 pm

jooooooo me menu qe tashi....kur tbohemi me kalamoj do na duket vetja si gjyshaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
alex_anto
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 468
Mosha : 23
Vendndodhja : elbasan
Hobi : kercimi, interneti, kalerimi
Piket : 54
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ???   Sat Dec 13, 2008 2:59 pm

po shume here Endrra ime me e bukur "eshte te kem nje familje super te bukur me vajzen time super super te bukur"
Vdes per femijet e vegjel. i DUA SHUME.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 23
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

MesazhTitulli: Re: E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ???   Sat Dec 13, 2008 3:03 pm

uuuuuuu qyqa as1her
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 26
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ???   Sat Dec 13, 2008 3:03 pm

fareeeeeeeeee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ???   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ???
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 4Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» [Opsioni tė Re] Hashtag # nė forumėt tuaj

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: