Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Besoni ne Zot ?! - Faqe 9 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Besoni ne Zot ?! - Faqe 9 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Besoni ne Zot ?! - Faqe 9 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Besoni ne Zot ?! - Faqe 9 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Besoni ne Zot ?! - Faqe 9 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Besoni ne Zot ?! - Faqe 9 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Besoni ne Zot ?! - Faqe 9 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Besoni ne Zot ?! - Faqe 9 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Besoni ne Zot ?! - Faqe 9 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Besoni ne Zot ?! - Faqe 9 I_vote_lcap17%Besoni ne Zot ?! - Faqe 9 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Besoni ne Zot ?! - Faqe 9 I_vote_lcap29%Besoni ne Zot ?! - Faqe 9 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Besoni ne Zot ?! - Faqe 9 I_vote_lcap31%Besoni ne Zot ?! - Faqe 9 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Besoni ne Zot ?! - Faqe 9 I_vote_lcap23%Besoni ne Zot ?! - Faqe 9 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Besoni ne Zot ?! - Faqe 9 I_vote_lcapBesoni ne Zot ?! - Faqe 9 I_voting_barBesoni ne Zot ?! - Faqe 9 I_vote_rcap 
hot_spicy
Besoni ne Zot ?! - Faqe 9 I_vote_lcapBesoni ne Zot ?! - Faqe 9 I_voting_barBesoni ne Zot ?! - Faqe 9 I_vote_rcap 
Darkangel
Besoni ne Zot ?! - Faqe 9 I_vote_lcapBesoni ne Zot ?! - Faqe 9 I_voting_barBesoni ne Zot ?! - Faqe 9 I_vote_rcap 
angel boy
Besoni ne Zot ?! - Faqe 9 I_vote_lcapBesoni ne Zot ?! - Faqe 9 I_voting_barBesoni ne Zot ?! - Faqe 9 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Besoni ne Zot ?! - Faqe 9 I_vote_lcapBesoni ne Zot ?! - Faqe 9 I_voting_barBesoni ne Zot ?! - Faqe 9 I_vote_rcap 
Child In Time
Besoni ne Zot ?! - Faqe 9 I_vote_lcapBesoni ne Zot ?! - Faqe 9 I_voting_barBesoni ne Zot ?! - Faqe 9 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Besoni ne Zot ?! - Faqe 9 I_vote_lcapBesoni ne Zot ?! - Faqe 9 I_voting_barBesoni ne Zot ?! - Faqe 9 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Besoni ne Zot ?! - Faqe 9 I_vote_lcapBesoni ne Zot ?! - Faqe 9 I_voting_barBesoni ne Zot ?! - Faqe 9 I_vote_rcap 
rapper_girl
Besoni ne Zot ?! - Faqe 9 I_vote_lcapBesoni ne Zot ?! - Faqe 9 I_voting_barBesoni ne Zot ?! - Faqe 9 I_vote_rcap 
Mars
Besoni ne Zot ?! - Faqe 9 I_vote_lcapBesoni ne Zot ?! - Faqe 9 I_voting_barBesoni ne Zot ?! - Faqe 9 I_vote_rcap 
Keywords
February 2020
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share
 

 Besoni ne Zot ?!

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 12 ... 16  Next
AutoriMesazh
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Nightmare

Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 25
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

Besoni ne Zot ?! - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 9 Icon_minitime1Wed Apr 08, 2009 3:24 pm

un personalisht asiher skam besuar.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Llokumja
Adoleshent
Adoleshent
Llokumja

Female
Numri i postimeve : 36
Mosha : 26
Vendndodhja : shkup
Hobi : Muzikee
Koha e lire : Lexoj
Piket : 108
Data e regjistrimit : 09/04/2009

Besoni ne Zot ?! - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 9 Icon_minitime1Thu Apr 09, 2009 9:15 pm

EroldCeka shkruajti:
JO
Hmmm pse nuk beson ne zott po te mos ishte zoti ti tani nuk do egzistoje pasi qe ai te ka krijuarrr a te shkon mendja ndonjeher se nga kush je krijuar apo mos do te thoje se mami dhe babi te kan krijuar mos me keqkupto
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 29
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Besoni ne Zot ?! - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 9 Icon_minitime1Thu Apr 09, 2009 9:59 pm

kto jan faktet qe na jep per tna bind te zoti ekzistoka Laughing
sjan t`mjaftushme dhe jan pa pik llogjike

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Llokumja
Adoleshent
Adoleshent
Llokumja

Female
Numri i postimeve : 36
Mosha : 26
Vendndodhja : shkup
Hobi : Muzikee
Koha e lire : Lexoj
Piket : 108
Data e regjistrimit : 09/04/2009

Besoni ne Zot ?! - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 9 Icon_minitime1Thu Apr 09, 2009 11:25 pm

Po mu pergjgij ne ket pytje pasi qe sdi saher te parashtrova ket pytje Child In Time
Kush te ka krujuar ty ?????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 29
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Besoni ne Zot ?! - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 9 Icon_minitime1Thu Apr 09, 2009 11:27 pm

i dont give a shit

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 28
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Besoni ne Zot ?! - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 9 Icon_minitime1Thu Apr 09, 2009 11:29 pm

dikush sot me beri te reflektoj mbi kete cshtje

_________________
Besoni ne Zot ?! - Faqe 9 Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Llokumja
Adoleshent
Adoleshent
Llokumja

Female
Numri i postimeve : 36
Mosha : 26
Vendndodhja : shkup
Hobi : Muzikee
Koha e lire : Lexoj
Piket : 108
Data e regjistrimit : 09/04/2009

Besoni ne Zot ?! - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 9 Icon_minitime1Thu Apr 09, 2009 11:29 pm

Pergjigjuuuuuuuuuuuuuu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 28
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Besoni ne Zot ?! - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 9 Icon_minitime1Thu Apr 09, 2009 11:31 pm

Llokumja shkruajti:
Pergjigjuuuuuuuuuuuuuu


Question
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Llokumja
Adoleshent
Adoleshent
Llokumja

Female
Numri i postimeve : 36
Mosha : 26
Vendndodhja : shkup
Hobi : Muzikee
Koha e lire : Lexoj
Piket : 108
Data e regjistrimit : 09/04/2009

Besoni ne Zot ?! - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 9 Icon_minitime1Thu Apr 09, 2009 11:31 pm

Dhe bej pytjen per te gjith ju antare qe nuk besoni ne ZOT :
Kush ju ka krijuar ????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Llokumja
Adoleshent
Adoleshent
Llokumja

Female
Numri i postimeve : 36
Mosha : 26
Vendndodhja : shkup
Hobi : Muzikee
Koha e lire : Lexoj
Piket : 108
Data e regjistrimit : 09/04/2009

Besoni ne Zot ?! - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 9 Icon_minitime1Thu Apr 09, 2009 11:34 pm

Soldier Of Fortune shkruajti:
Llokumja shkruajti:
Pergjigjuuuuuuuuuuuuuu


Question


jojo ty nuk tu drejtova ty por Child In Time e cila u sill me nje sjellje arogante mirpo tregoj Karakterin e saj dhe kulturen familjare mirpo nje femer qe eshte mislimane nuk edukohet keshtu por kjo sigurisht eshte epa fe dhe un sa di ata te cilet jan te pa fe sillen keshtuu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 29
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Besoni ne Zot ?! - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 9 Icon_minitime1Thu Apr 09, 2009 11:40 pm

Llokumja shkruajti:
Soldier Of Fortune shkruajti:
Llokumja shkruajti:
Pergjigjuuuuuuuuuuuuuu


Question


jojo ty nuk tu drejtova ty por Child In Time e cila u sill me nje sjellje arogante mirpo tregoj Karakterin e saj dhe kulturen familjare mirpo nje femer qe eshte mislimane nuk edukohet keshtu por kjo sigurisht eshte epa fe dhe un sa di ata te cilet jan te pa fe sillen keshtuu

po sikur mos me cash koken ti goce, ste mjaftun ato pm qe folem e dhe mundsisht merre sa me qetsisht mos na i zgjat shum ato shkronjat
dhe ca jam un pun per mua, ti je ASKUSHI qe tme gjykosh mua bazuar te besimi im qe cdokush esht i lire ta ket si te doje
po tregon sjelljen tipike te nje besimtari (qe un si duroj dot iher) qe na tregoni sa te keqinj jemi ne qe sbesojm dhe sa gabim e kemi
sdu mi t`besoj, lexoje mire, sdua!!
dhe me ler rehat dhe vazhdo bej naj gje me tdobishme ta thash iher

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Llokumja
Adoleshent
Adoleshent
Llokumja

Female
Numri i postimeve : 36
Mosha : 26
Vendndodhja : shkup
Hobi : Muzikee
Koha e lire : Lexoj
Piket : 108
Data e regjistrimit : 09/04/2009

Besoni ne Zot ?! - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 9 Icon_minitime1Thu Apr 09, 2009 11:45 pm

Child In Time shkruajti:
Llokumja shkruajti:
Soldier Of Fortune shkruajti:
Llokumja shkruajti:
Pergjigjuuuuuuuuuuuuuu


Question


jojo ty nuk tu drejtova ty por Child In Time e cila u sill me nje sjellje arogante mirpo tregoj Karakterin e saj dhe kulturen familjare mirpo nje femer qe eshte mislimane nuk edukohet keshtu por kjo sigurisht eshte epa fe dhe un sa di ata te cilet jan te pa fe sillen keshtuu

po sikur mos me cash koken ti goce, ste mjaftun ato pm qe folem e dhe mundsisht merre sa me qetsisht mos na i zgjat shum ato shkronjat
dhe ca jam un pun per mua, ti je ASKUSHI qe tme gjykosh mua bazuar te besimi im qe cdokush esht i lire ta ket si te doje
po tregon sjelljen tipike te nje besimtari (qe un si duroj dot iher) qe na tregoni sa te keqinj jemi ne qe sbesojm dhe sa gabim e kemi
sdu mi t`besoj, lexoje mire, sdua!!
dhe me ler rehat dhe vazhdo bej naj gje me tdobishme ta thash iherahahhahahaahahahahahahahahahahhahahhhahaahahahhahahahahahahhahahahahahah edhe mua tani me bere per te qesh por ti je ajo qe ma pranove se prinderit e tu jan besimtar musliman e nje nene qe lind nje femi edhe aj duhet te shkoj ne hapat e prinderve por me sa e shoh ti nuk i ngjan si kkur se te ket lind nje nene besimtare por e drejta jote eshte normal se cfar ben e tek ben e ne ketu bejm vetem debate e jo te nevrikosemi okk tani te prsh klm caoo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 29
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Besoni ne Zot ?! - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 9 Icon_minitime1Thu Apr 09, 2009 11:46 pm

e dashur jam un ajo qe qesh me budalliqet qe thua ti, tkan ber shum brain-wash Laughing

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Llokumja
Adoleshent
Adoleshent
Llokumja

Female
Numri i postimeve : 36
Mosha : 26
Vendndodhja : shkup
Hobi : Muzikee
Koha e lire : Lexoj
Piket : 108
Data e regjistrimit : 09/04/2009

Besoni ne Zot ?! - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 9 Icon_minitime1Thu Apr 09, 2009 11:59 pm

auhauhauhuahuahauhauhauhauhuhauhauhauhuahuahau

Ti je nje e paftyre dhe nuk ke nevoj te perdorish fjal ne gjuhen angleze thujai ne gjuhen tende ne gjuhen shqipe pasi qe ti ate fjal vec se e thua un krenohem qe kam dituri per fen time dhe i flm ZOTIT qe me ka dhen ket fe pasi qe vetem kjo fe eshte me e dashur tek ZOTI
dhe pse nuk mu pergjigje ne at pytje ? por kuptphet se pse nuk pergjigjesh pasi qe e vetmja pergjigje eshte se ti je ekrijuar nga ZOTI edhe pse ste le ndergjegj'ja ta pranosh
por edhe pse je ateiste sdin 2 fjal te thuash per fen tende edhe pse sdi sa pytje te kam parashtruar e pergjigj'ja yte ishte :Me ler te qete nga mos dituria jote
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 28
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Besoni ne Zot ?! - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 9 Icon_minitime1Fri Apr 10, 2009 12:02 am

ju lutem mos e coni debatin ne nivele te nxehta ku mund te perfshini dhe sharjet. Lereni ketu!

_________________
Besoni ne Zot ?! - Faqe 9 Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 29
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Besoni ne Zot ?! - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 9 Icon_minitime1Fri Apr 10, 2009 12:04 am

Llokumja shkruajti:
auhauhauhuahuahauhauhauhauhuhauhauhauhuahuahau

Ti je nje e paftyre dhe nuk ke nevoj te perdorish fjal ne gjuhen angleze thujai ne gjuhen tende ne gjuhen shqipe pasi qe ti ate fjal vec se e thua un krenohem qe kam dituri per fen time dhe i flm ZOTIT qe me ka dhen ket fe pasi qe vetem kjo fe eshte me e dashur tek ZOTI
dhe pse nuk mu pergjigje ne at pytje ? por kuptphet se pse nuk pergjigjesh pasi qe e vetmja pergjigje eshte se ti je ekrijuar nga ZOTI edhe pse ste le ndergjegj'ja ta pranosh
por edhe pse je ateiste sdin 2 fjal te thuash per fen tende edhe pse sdi sa pytje te kam parashtruar e pergjigj'ja yte ishte :Me ler te qete nga mos dituria jote

shko thuaj plakes tate kshu, k@re femer
harrove qe te denon zoti per kte Laughing
po ik mi pirdhu se skam ndermend te harxhoj kohe nga jeta ime per tmendu per kshu gjerash dhe per tu lut dhe fal i gjeje qe sekziston

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Llokumja
Adoleshent
Adoleshent
Llokumja

Female
Numri i postimeve : 36
Mosha : 26
Vendndodhja : shkup
Hobi : Muzikee
Koha e lire : Lexoj
Piket : 108
Data e regjistrimit : 09/04/2009

Besoni ne Zot ?! - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 9 Icon_minitime1Fri Apr 10, 2009 12:05 am

Soldier Of Fortune shkruajti:
ju lutem mos e coni debatin ne nivele te nxehta ku mund te perfshini dhe sharjet. Lereni ketu!


Jo un ketu nuk kam hyre te bej debate dhe ti nevrikosi njerezit por hyra thjesht te bisedoj e kjo vajza pse nevrikoset menjher un nuk i kam faj fare edhe ajo ishte e para qe filloj sharrjet me vjen keq per kete qe po ndodh por skam cfar te bej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Llokumja
Adoleshent
Adoleshent
Llokumja

Female
Numri i postimeve : 36
Mosha : 26
Vendndodhja : shkup
Hobi : Muzikee
Koha e lire : Lexoj
Piket : 108
Data e regjistrimit : 09/04/2009

Besoni ne Zot ?! - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 9 Icon_minitime1Fri Apr 10, 2009 12:07 am

Child In Time shkruajti:
Llokumja shkruajti:
auhauhauhuahuahauhauhauhauhuhauhauhauhuahuahau

Ti je nje e paftyre dhe nuk ke nevoj te perdorish fjal ne gjuhen angleze thujai ne gjuhen tende ne gjuhen shqipe pasi qe ti ate fjal vec se e thua un krenohem qe kam dituri per fen time dhe i flm ZOTIT qe me ka dhen ket fe pasi qe vetem kjo fe eshte me e dashur tek ZOTI
dhe pse nuk mu pergjigje ne at pytje ? por kuptphet se pse nuk pergjigjesh pasi qe e vetmja pergjigje eshte se ti je ekrijuar nga ZOTI edhe pse ste le ndergjegj'ja ta pranosh
por edhe pse je ateiste sdin 2 fjal te thuash per fen tende edhe pse sdi sa pytje te kam parashtruar e pergjigj'ja yte ishte :Me ler te qete nga mos dituria jote

shko thuaj plakes tate kshu, k@re femer
harrove qe te denon zoti per kte Laughing
po ik mi pirdhu se skam ndermend te harxhoj kohe nga jeta ime per tmendu per kshu gjerash dhe per tu lut dhe fal i gjeje qe sekziston
Okk Okk mendo cfar te duash vec 1 te them se ti asnjeher nuk dot jepet mundesia te dalish nga zjarri pas vdekjes okk klm tanii ne vazhdimm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 29
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Besoni ne Zot ?! - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 9 Icon_minitime1Fri Apr 10, 2009 12:07 am

o goce ti fillove e para me sharje, sikur ca qenke ti s ebeson ne zot, remember icik qe ti erdhe vet me fole me pm dhe u tregova shum tolerante me ty, un skam aps asiher naj gje me robt qe besojn, as nuk i kam share asigje, ju besimtaret jeni shum ekstremista, un jam teper liberale per tfol me ty
pirdhu tani Smile

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Llokumja
Adoleshent
Adoleshent
Llokumja

Female
Numri i postimeve : 36
Mosha : 26
Vendndodhja : shkup
Hobi : Muzikee
Koha e lire : Lexoj
Piket : 108
Data e regjistrimit : 09/04/2009

Besoni ne Zot ?! - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 9 Icon_minitime1Fri Apr 10, 2009 12:11 am

Child In Time shkruajti:
o goce ti fillove e para me sharje, sikur ca qenke ti s ebeson ne zot, remember icik qe ti erdhe vet me fole me pm dhe u tregova shum tolerante me ty, un skam aps asiher naj gje me robt qe besojn, as nuk i kam share asigje, ju besimtaret jeni shum ekstremista, un jam teper liberale per tfol me ty
pirdhu tani Smileheehehhehe edhe un normal te parashtrova pytje por ti pse sdin te besh debate ajo osht problemi ytt okk e sa per sharje un nuk te kam ofenduar asgjee :D:D okk dhe me parashtrove shum pytje ishe kureshtare te dish per fen time dhe un tu pergjigjaa ne pytje e un 1 te parashtrove 1 pytje shum te thjesht dhe ne ate nuk dite te me pergjigjesh po okk ska gje mytuuuuuuuuuuuuuuuuuu ..................
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 29
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Besoni ne Zot ?! - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 9 Icon_minitime1Fri Apr 10, 2009 12:17 am

po ca pytje mi aman, 1 pytje per te cilen sdu tja di dhe as kam per ta vra najher trunin
edhe un t`pyta ty: kur thoni qe zoti e paska te shkruar jaten e nje robi, ju pse luteni/faleni qe te ndryshojn gjerat?
po hec mo aman, se marr vesh pse u kape me mu iher
i repeat : sdu t`besoj, se ndjej.


Cito :
asnjeher nuk dot jepet mundesia te dalish nga zjarri pas vdekjes

ue ca paniku mka zen Laughing

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Llokumja
Adoleshent
Adoleshent
Llokumja

Female
Numri i postimeve : 36
Mosha : 26
Vendndodhja : shkup
Hobi : Muzikee
Koha e lire : Lexoj
Piket : 108
Data e regjistrimit : 09/04/2009

Besoni ne Zot ?! - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 9 Icon_minitime1Fri Apr 10, 2009 12:22 am

Ja kush e ka kundershtuar ZOTIN shikoni se cfar i ka bere ZOTI nje manekenes e cila ka pasur nenen muslimane dhe ka shkelur librin e shenjt KURANI dhe ja shikoni denimin nga ZOTI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
che tartuf junior
Adoleshent
Adoleshent
che tartuf junior

Male
Numri i postimeve : 79
Mosha : 109
Vendndodhja : somewhere else, not here , 2b sure
Piket : 124
Data e regjistrimit : 17/03/2009

Besoni ne Zot ?! - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 9 Icon_minitime1Fri Apr 10, 2009 12:26 am

e kam pare dhe une kete videon. eshte magjepsese por prap se di, se cka nje gje qe sma mbush mendjen.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Llokumja
Adoleshent
Adoleshent
Llokumja

Female
Numri i postimeve : 36
Mosha : 26
Vendndodhja : shkup
Hobi : Muzikee
Koha e lire : Lexoj
Piket : 108
Data e regjistrimit : 09/04/2009

Besoni ne Zot ?! - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 9 Icon_minitime1Fri Apr 10, 2009 12:29 am

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Llokumja
Adoleshent
Adoleshent
Llokumja

Female
Numri i postimeve : 36
Mosha : 26
Vendndodhja : shkup
Hobi : Muzikee
Koha e lire : Lexoj
Piket : 108
Data e regjistrimit : 09/04/2009

Besoni ne Zot ?! - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 9 Icon_minitime1Fri Apr 10, 2009 12:37 am

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Besoni ne Zot ?! - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 9 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Besoni ne Zot ?!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 9 e 16Shko tek faqja : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 12 ... 16  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: