Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2019
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 Sygjerimet tuaja

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
AutoriMesazh
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 24
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Mon Sep 01, 2008 3:16 pm

Po kjo ben qe antaret te lidhen me shume em njeri tjetrin,afron ato njerez qe jan ne te njejtin qytet,pastaj merr zakone dhe gjera te ndryshme nga sofrat e tjera!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 24
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Fri Sep 05, 2008 10:03 pm

Do ishte mire te hapej nje teme sharjesh,,ku vetem aty mund te shahet,,shfryhen antaret aty,,lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 27
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Fri Sep 05, 2008 10:10 pm

Nje teme e tille u hap dhe u dergua ne arkive. Ne forume do shfryhen njerezit?

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 29
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Fri Sep 05, 2008 10:29 pm

RioT shkruajti:
Kam nje sygjerim!
Tek forumi zone e lire,te hapim nje nenforume me teme "sofrat" dhe tek ky forum te hapim tema psh Sofra e Elbasanit, Sofra e Tiranes, Sofra e Vlores, Sofra e Durresit etj,,

nje teme e tille duhet sepse cdo forum i mire e ka
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 27
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Fri Sep 05, 2008 10:31 pm

Me fal per ate qe po them, por eshte vetem nje shembull, mos e keqkupto! Po sikur un te shaj ty nga familja ne ate teme si do ndjeheshe? E shikon pra qe nje teme e tille nuk eshte e nevojshme?

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 29
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Fri Sep 05, 2008 10:40 pm

o soldier sme more vesh e la nuk thash per ate temen por per temen sofra e elbasanit edhe me radhe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 24
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sat Sep 06, 2008 6:38 pm

Hey eshte e mundur te veni nje chat box?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 27
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sun Sep 07, 2008 12:16 am

ju suregjoj te degjoni kte kengen te gjith
gjith diten e kam degju ja 30 her
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 28
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sun Sep 07, 2008 12:17 am

o ftyre, te sygjeroj te futesh urgjent ne msn se po erdha edhe iher ne elbasan do te te rraf
Na falni stafi per daljen, por ky cuni lart e ka tepru !!!

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 27
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sun Sep 07, 2008 12:18 am

RioT shkruajti:
Hey eshte e mundur te veni nje chat box?

Edhe mund ta veme!Ta diskutojme njehere me gjithe stafin! Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 27
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sun Sep 07, 2008 12:18 am

Child In Time shkruajti:
o ftyre, te sygjeroj te futesh urgjent ne msn se po erdha edhe iher ne elbasan do te te rraf
Na falni stafi per daljen, por ky cuni lart e ka tepru !!!

Ja fute friken me duket se hyri direkt! Razz Te sygjeroj qe keshtu te jesh me gjithe meshkujt! Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 27
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sun Sep 07, 2008 12:21 am

hahaha
kot kjo lart
un hyra para se ta lexoja kte se ashtu skisha hy fare Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 27
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sun Sep 07, 2008 12:23 am

fefe_ shkruajti:
hahaha
kot kjo lart
un hyra para se ta lexoja kte se ashtu skisha hy fare Razz Razz

Kshu thua tani ti!Ku e di une! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 27
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sun Sep 07, 2008 12:27 am

Mars shkruajti:
fefe_ shkruajti:
hahaha
kot kjo lart
un hyra para se ta lexoja kte se ashtu skisha hy fare Razz Razz

Kshu thua tani ti!Ku e di une! lol!

mir mir
po ta fal se paske ven kte foton e bukur si avatar :D :D :D
mos na ofendo me haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 27
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sun Sep 07, 2008 12:30 am

fefe_ shkruajti:
Mars shkruajti:
fefe_ shkruajti:
hahaha
kot kjo lart
un hyra para se ta lexoja kte se ashtu skisha hy fare Razz Razz

Kshu thua tani ti!Ku e di une! lol!

mir mir
po ta fal se paske ven kte foton e bukur si avatar :D :D :D
mos na ofendo me haha

U po kjo fotoja! :D I sugjeroj vetes mos dal me nga tema! Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Venus
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Venus

Female
Numri i postimeve : 502
Mosha : 27
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sun Sep 07, 2008 12:31 am

Mos sygjeroni me kshu gjerash te kjo tema. Le te jete i cik serioze.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 24
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Fri Sep 19, 2008 7:24 pm

Sygjeroj te vehen disa emotions te reja,,psh une do doja nje emotion me futje duresh haahah,,e kam shume qejf kete ikonen,,me ka ngel fixim nga nje forum tjeter.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 27
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Fri Sep 19, 2008 7:30 pm

kte do e kem un parasysh, do i them S.O.F po jo nje te tille sic thua ti ylli No
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit https://www.facebook.com
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 24
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Fri Sep 19, 2008 7:35 pm

hahaha mire ska gje,,anyway po e deshet ja ku eshte Photobucket
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 27
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Fri Sep 19, 2008 9:12 pm

Ja u shtova figurinen qe deshet

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 27
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Fri Sep 19, 2008 9:14 pm

:yeah:

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 24
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sat Sep 20, 2008 10:45 am

:yeah: hihihi thnx je i madh!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit

Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 26
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sat Sep 20, 2008 10:56 am

una nuk kam na nji sugjerim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 24
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sat Sep 20, 2008 11:25 am

thuje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 27
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sun Sep 28, 2008 12:54 pm

kam nje sygjerim o lal :
tek ajo tema "parfumi qe perdorni" te mos jet me tem me sondazh pasi anetaret sperdorin vetem ato parfume qe ka permendur don corleone, dmth ta heq si sondazh, te jet tem e thjesht, mendimi im ky, ti si thua ? Smile
flm per mirekuptimin :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit https://www.facebook.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Sygjerimet tuaja
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 11Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Njohje Prezantime Pershendetje Urime :: Rregullorja, Stafi, Lajmerimet, Sygjerimet, Ankesat, Ndihme.-
Kėrce tek: