Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2019
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 Sms i fundit qe ju ka ardhur ne celular.

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19 ... 33  Next
AutoriMesazh
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 27
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: Sms i fundit qe ju ka ardhur ne celular.   Thu Sep 18, 2008 4:45 pm

o adi !kur te jem te lokali do te coj zile , ok ? puc
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ani
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
ani

Male
Numri i postimeve : 691
Mosha : 26
Vendndodhja : atje ku nuk jam!!!
Hobi : filmat
Piket : 50
Data e regjistrimit : 14/08/2008

MesazhTitulli: Re: Sms i fundit qe ju ka ardhur ne celular.   Thu Sep 18, 2008 5:23 pm

ec shpejt tek klasa se te don kujdestarja.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise

Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 27
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

MesazhTitulli: Re: Sms i fundit qe ju ka ardhur ne celular.   Thu Sep 18, 2008 5:26 pm

me transfero 100 lek se ti kethej kur te mush tel hahahahahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ani
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
ani

Male
Numri i postimeve : 691
Mosha : 26
Vendndodhja : atje ku nuk jam!!!
Hobi : filmat
Piket : 50
Data e regjistrimit : 14/08/2008

MesazhTitulli: Re: Sms i fundit qe ju ka ardhur ne celular.   Thu Sep 18, 2008 5:26 pm

kush ta shkrujt ket??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise

Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 27
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

MesazhTitulli: Re: Sms i fundit qe ju ka ardhur ne celular.   Thu Sep 18, 2008 5:33 pm

nje shoqe qe e kam pas ke ish puna.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 27
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Sms i fundit qe ju ka ardhur ne celular.   Thu Sep 18, 2008 9:26 pm

me erdhi nje sms nga S.O.F me 20e 10 min, e kam si shpiiiiiiiiiiiiirt, yll fare :D:D te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit https://www.facebook.com
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone

Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 27
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Sms i fundit qe ju ka ardhur ne celular.   Sat Sep 20, 2008 2:21 pm

hajde te shpia ime
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 27
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Sms i fundit qe ju ka ardhur ne celular.   Mon Sep 22, 2008 5:18 pm

perball kinemas po vij tani jam afer mos u largo nga aty puc

nga free spirit para ca oresh.
as pik as presje asgjeee Shocked Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 27
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: Sms i fundit qe ju ka ardhur ne celular.   Mon Sep 22, 2008 5:26 pm

dhe sms im i fundit nga free spirit ishte por spo e shkruaj ketu haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 29
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Sms i fundit qe ju ka ardhur ne celular.   Mon Sep 22, 2008 5:27 pm

se mbaj mend Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
ani
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
ani

Male
Numri i postimeve : 691
Mosha : 26
Vendndodhja : atje ku nuk jam!!!
Hobi : filmat
Piket : 50
Data e regjistrimit : 14/08/2008

MesazhTitulli: Re: Sms i fundit qe ju ka ardhur ne celular.   Mon Sep 22, 2008 5:41 pm

1 anglishte 2 letersi 3 biologji 4 matematik ,kaq kam une.hajde ja...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 27
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Sms i fundit qe ju ka ardhur ne celular.   Thu Oct 02, 2008 9:57 pm

paradite nga motla : po vij per tek shkolla, me prit, puf Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit https://www.facebook.com
Realkatil
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Realkatil

Male
Numri i postimeve : 190
Mosha : 27
Vendndodhja : Aty ku mdo mu raki
Hobi : msn
Koha e lire : msn
Piket : 3
Data e regjistrimit : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Sms i fundit qe ju ka ardhur ne celular.   Thu Oct 02, 2008 10:03 pm

AMC me ka dergo ate me marr nje audi q7... pfffff esg ka X5 ene Q7 Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.servisofti.tk
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 28
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Sms i fundit qe ju ka ardhur ne celular.   Fri Oct 03, 2008 2:22 pm

rapper_girl shkruajti:
paradite nga motla : po vij per tek shkolla, me prit, puf Smile

ahahahahahahahahh thuj shyqyr qe ste shkrujts ndonje llaf tjeter nga ato tmiat, e di vet ti Laughing
sms i fundit esht sms I love you

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Sms i fundit qe ju ka ardhur ne celular.   Fri Oct 03, 2008 2:29 pm

ky eshte numri im 068.......
mesazh leshi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 27
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: Sms i fundit qe ju ka ardhur ne celular.   Fri Oct 03, 2008 9:58 pm

jo i bukur !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Sms i fundit qe ju ka ardhur ne celular.   Fri Oct 03, 2008 11:57 pm

shpirti futu pak ne msn.puth fort. opppppppppppppppssssssssssss e dashura Embarassed lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 27
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: Sms i fundit qe ju ka ardhur ne celular.   Sat Oct 04, 2008 12:02 am

Nuk thuhet!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone

Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 27
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Sms i fundit qe ju ka ardhur ne celular.   Sat Oct 04, 2008 8:25 pm

toni montana:ec te divino
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 27
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Sms i fundit qe ju ka ardhur ne celular.   Sat Oct 04, 2008 8:57 pm

sms i fundit qe me ka ardh eshte nga S.O.F Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit https://www.facebook.com
mel-L
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
mel-L

Female
Numri i postimeve : 112
Mosha : 26
Vendndodhja : ne natyre
Hobi : futbolli
Koha e lire : bej detyrat
Piket : 1
Data e regjistrimit : 02/08/2008

MesazhTitulli: Re: Sms i fundit qe ju ka ardhur ne celular.   Sun Oct 05, 2008 12:55 pm

melin,leje fare per neser,hajt naten
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 27
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Sms i fundit qe ju ka ardhur ne celular.   Mon Oct 13, 2008 9:41 pm

sot ne mengjes nga Mars Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit https://www.facebook.com
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 25
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

MesazhTitulli: Re: Sms i fundit qe ju ka ardhur ne celular.   Mon Oct 13, 2008 9:43 pm

hajde te trriniti nje lokal ketu ne dr
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise

Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 27
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

MesazhTitulli: Re: Sms i fundit qe ju ka ardhur ne celular.   Mon Oct 13, 2008 9:44 pm

17 tetor,dita boterore kunder urise.kryqi i kuq shqiptar dhe amc ju fotn te kontriboni me ndonje kile gros ose makarona hahahahahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Sms i fundit qe ju ka ardhur ne celular.   Mon Oct 13, 2008 9:51 pm

odise shkruajti:
17 tetor,dita boterore kunder urise.kryqi i kuq shqiptar dhe amc ju fotn te kontriboni me ndonje kile gros ose makarona hahahahahah

edhe mu kjo me ka ardh sot paradite
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Sms i fundit qe ju ka ardhur ne celular.   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Sms i fundit qe ju ka ardhur ne celular.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 5 e 33Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19 ... 33  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: