Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2019
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 Ankohuni ketu

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4 ... 15 ... 28  Next
AutoriMesazh
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 27
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Fri Aug 08, 2008 3:23 pm

angel boy shkruajti:
moj goc rapar ..po nuk te foli njeri ty moj,,permenda emer une....
une skam ndermend te debatoj me asnje ketu..
thjesht thashe ankesen time...................................
kujdes se je me nerva prandaj nuk po ti marr shume per baze replikat e tua..

ok ok flm Razz

p.s le te me vene sh mire pff sme intereson fare
tpakten do bej cik pushim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit https://www.facebook.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 27
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Fri Aug 08, 2008 3:23 pm

Mire e ka ky lart,edhe per punen e ban se kishte keq mgjs mua sme pelq ti bej khu gjerat,ju merrni vesh me fj besoj si gjithe njerezit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise

Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 28
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Fri Aug 08, 2008 3:24 pm

Mars shkruajti:
S.A.M--->2 shkruajti:
ok un nuk kam ndermend me ndenj ktu po dal
gjithsesi shum flm qe e kishit me kaq qejf me u zi me rob te rinj te ky forumi se faktiksht un skam shum qe jam fut ktu nejse mo mesa duket sju kam pelqy pavarsisht se sme keni njof fare :pfffffffff Sad bye

Ti e di vete ca ben,po mos nxirr perfundime vetem per rastin qe te ndodhi me rapper girl!
o marsi un se kuptoj pse merzitet
kjo nuk esht se esht fut tani bile esht para meje
un me rappergirl nuk esht se e tham per tu zi
po qe puna per ashtu mos te ishte fare tema ankohuni dhe te gjith do dilnin nga forumi nese merziten per kshu budalliqesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Fri Aug 08, 2008 3:25 pm

Blue Paradise shkruajti:
Mars shkruajti:
S.A.M--->2 shkruajti:
ok un nuk kam ndermend me ndenj ktu po dal
gjithsesi shum flm qe e kishit me kaq qejf me u zi me rob te rinj te ky forumi se faktiksht un skam shum qe jam fut ktu nejse mo mesa duket sju kam pelqy pavarsisht se sme keni njof fare :pfffffffff Sad bye

Ti e di vete ca ben,po mos nxirr perfundime vetem per rastin qe te ndodhi me rapper girl!
o marsi un se kuptoj pse merzitet
kjo nuk esht se esht fut tani bile esht para meje
un me rappergirl nuk esht se e tham per tu zi
po qe puna per ashtu mos te ishte fare tema ankohuni dhe te gjith do dilnin nga forumi nese merziten per kshu budalliqesh


O LALI MIR E KA QE AKOMA SNA NJEF SE NQS SE DO NA NJIFSHIT SDO FOLSHIT DHE NE NRM QE MUND TE DUKEMI NJESOJ SE JEMI MOTRA...DHE NE FOTOGRAFI NGJAJM BINJAKE...PO VARJA TENEQEN CA THONI JU
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 27
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Fri Aug 08, 2008 3:26 pm

Ta dini qe sdo le asnje replike qe ska lidhje me temen!Ok blue paradise jam dakort me ty,po rapper girl e eproi icik me thene te drejten
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Fri Aug 08, 2008 3:28 pm

SHYQYR QE E PRANOVE QE E TEPROI SE NA RAN HALLET NE TU NA VEN GJITH PROBLEMET MBI NE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
S.A.M--->2
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
S.A.M--->2

Female
Numri i postimeve : 454
Mosha : 26
Vendndodhja : S.A.M city
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Fri Aug 08, 2008 3:29 pm

hej ti blue paradise ta thash pra mo qe sbone gabim qe the ate qe mendoje...
por ajo repa e teproji icik... dhe un sja pertoj shum per kto gjona ok??? edhe me falni goca per ndonje gje qe kam shkrujt por ajo me nxehu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Fri Aug 08, 2008 3:30 pm

BEJ ANKES QE CA GOCA TE FORUMIT E NXEFEN KEQ SABRINEN SAQE MA FUTI 1 SHPULL
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
S.A.M--->2
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
S.A.M--->2

Female
Numri i postimeve : 454
Mosha : 26
Vendndodhja : S.A.M city
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Fri Aug 08, 2008 3:33 pm

hej milk te flasim seriozisht... tani e kam radhen un te bej ankes...
per ate reper girl qe perdori fjal banale kundrejt meje
kte se toleroj dot un po besoj se dhe ktu ne forum nuk lejohen gjona te tilla
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 27
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Fri Aug 08, 2008 3:35 pm

o MARS sa gje yllo fshiji te kuptoj uen ty
puuc foort yllo se je njiish :D ;
respekte per ty
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit https://www.facebook.com
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Fri Aug 08, 2008 3:35 pm

ehe ke te drejt...po prap shpullen se meritoja Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
S.A.M--->2
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
S.A.M--->2

Female
Numri i postimeve : 454
Mosha : 26
Vendndodhja : S.A.M city
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Fri Aug 08, 2008 3:41 pm

hej nuk eshte mir ti fshish ato qe thuhen ok????
nqse doni te shmangni sherret fshijani dhe asaj direkte mir???? se un skisha then ndonje gje thjesht isha kunderpergjigj... besoj se te mbrosh veten eshte mese e lejueshme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 27
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Fri Aug 08, 2008 3:42 pm

S.A.M--->2 shkruajti:
hej nuk eshte mir ti fshish ato qe thuhen ok????
nqse doni te shmangni sherret i beni terapi private asaj reperes ose fshijani dhe asaj direkte mir???? se un skisha then ndonje gje thjesht isha kunderpergjigj... besoj se te mbrosh veten eshte mese e lejueshme

Ate kam bere dhe po bej akoma,shif dhe njehere,po kaq sa shkruani ju spo ia dal dot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
S.A.M--->2
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
S.A.M--->2

Female
Numri i postimeve : 454
Mosha : 26
Vendndodhja : S.A.M city
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Fri Aug 08, 2008 3:45 pm

eh po nejse mi nuk do shkruj me un ok???
jo per gje po nuk e prisja te kapej dikush me gjera koti se mu duken icik pa lidhje nejse me mir mos u lodh me se un sdo shkruj me se u ben biseda bajate..

klm Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 27
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Fri Aug 08, 2008 3:50 pm

S.A.M--->2 shkruajti:
eh po nejse mi nuk do shkruj me un ok???
jo per gje po nuk e prisja te kapej dikush me gjera koti se mu duken icik pa lidhje nejse me mir mos u lodh me se un sdo shkruj me se u ben biseda bajate..

klm Smile

Ca te them me une,se nuk e ndryshoj dot sjelljen e tjetres,une bera sa munda dhe i fshiva postimet me qellim te mire qe sherri mos te merrte permasa me te medha se pastaj do detyrohesha per ndonje ban.Shpresoj te me kesh kuptuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
S.A.M--->2
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
S.A.M--->2

Female
Numri i postimeve : 454
Mosha : 26
Vendndodhja : S.A.M city
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Fri Aug 08, 2008 3:54 pm

po po te kuptoj shum mir Smile mos e vrit mendjen

duhet te mesohemi te ndeshemi me lloj njerzish.. :/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Sun Aug 24, 2008 9:51 pm

UN ANKOHEM QE ANETARI uran A SI E KA EMRIN AIME KA OFENDUAR KOT PER ARSYEN QE NUK I KTHEVA XGJIGJE NE MP... Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 27
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Sun Aug 24, 2008 9:52 pm

vetem nje here ka ndodhur kjo gje apo eshte veprim i perseritur?

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Sun Aug 24, 2008 9:54 pm

1her por thjesht ka munci vec ti thoni te mos me shkruaj ne mp plzzz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 27
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Sun Aug 24, 2008 9:58 pm

sigurisht

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Sun Aug 24, 2008 9:58 pm

rrofsh :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 27
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Tue Aug 26, 2008 4:29 pm

pse e mbylle ate temen jam pendu per ...
pa lidhje mbyllja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 27
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Tue Aug 26, 2008 4:34 pm

Hajd pra ti hapim te gjitha temat me mesazh "fuck the rest"? E kuptoj qe eshte shprehje, por duhet te kete pak me teper seriozitet, te pakten ne repliken e pare te temes, spse eshte ajo qe jep sqarimin mbi temen. Nuk eshte e hijshme!

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 28
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Tue Aug 26, 2008 4:35 pm

Mendoj se postimi i pare mund te ishte edituar per arsyen qe dhe ti Soldier Of Fortune, por jo te mbyllej tema se nuk kishte asgje kundra rregullave dhe nuk ekziston asnje tem tjeter si ajo Wink
Pastaj ju e dini vet Smile

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 27
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   Tue Aug 26, 2008 4:36 pm

MU MPELQENTE AJO.
PO NEJSE .....

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Ankohuni ketu   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ankohuni ketu
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 28Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4 ... 15 ... 28  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Njohje Prezantime Pershendetje Urime :: Rregullorja, Stafi, Lajmerimet, Sygjerimet, Ankesat, Ndihme.-
Kėrce tek: