Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Ēfare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Ēfare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Ēfare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Ēfare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Ēfare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Ēfare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Ēfare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Ēfare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Ēfare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Ēfare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 I_vote_lcap17%Ēfare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Ēfare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 I_vote_lcap29%Ēfare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Ēfare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 I_vote_lcap31%Ēfare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Ēfare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 I_vote_lcap23%Ēfare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Ēfare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 I_vote_lcapĒfare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 I_voting_barĒfare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
Ēfare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 I_vote_lcapĒfare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 I_voting_barĒfare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
Ēfare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 I_vote_lcapĒfare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 I_voting_barĒfare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
Ēfare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 I_vote_lcapĒfare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 I_voting_barĒfare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Ēfare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 I_vote_lcapĒfare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 I_voting_barĒfare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
Ēfare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 I_vote_lcapĒfare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 I_voting_barĒfare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Ēfare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 I_vote_lcapĒfare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 I_voting_barĒfare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Ēfare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 I_vote_lcapĒfare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 I_voting_barĒfare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
Ēfare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 I_vote_lcapĒfare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 I_voting_barĒfare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
Ēfare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 I_vote_lcapĒfare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 I_voting_barĒfare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
July 2019
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share
 

 Ēfare ju ben pershtypje te antaret e forumit?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
ida94
Adoleshent
Adoleshent
ida94

Female
Numri i postimeve : 38
Mosha : 24
Vendndodhja : tirane
Hobi : pc
Koha e lire : duke lexuar dhe fb e msn
Piket : 100
Data e regjistrimit : 02/01/2010

Ēfare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ēfare ju ben pershtypje te antaret e forumit?   Ēfare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jan 15, 2010 9:37 pm

athere un kam sh pak qe jam fut ketu po gjeja e vetme qe kam ven re eshte se nuk ka aktivitet.on ne dit mund te futen vetm 2 persona(1 nga te cilet jam un)x vete nuk me shafqe fare interes deri tani me duket si nje gje pasive dhe jo interesante dhe argetuese sic duhet te ishte.kam qen edhe ne forume te tjer ky si forum ka nje emer sh te mri dhe tema sh te mira po nuk ka njohje nuk ka sh antare.dhe ata qe jan kot qe jan se gje nuk shkruajne .hope te ndryshoj se xndryshe kot sa jam lodhur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Smack-u El
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Smack-u El

Male
Numri i postimeve : 100
Mosha : 25
Vendndodhja : diku rrugve
Hobi : qefi
Koha e lire : kafe dhe net
Piket : 79
Data e regjistrimit : 06/07/2009

Ēfare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ēfare ju ben pershtypje te antaret e forumit?   Ēfare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jan 15, 2010 11:35 pm

Qenkan shtuar shum dhe me behet qefi per kte. Smile
Edhe per veteranet Razz me behet qefi qe e frekuentojn kte forum edhe pse vetem pak.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 29
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Ēfare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ēfare ju ben pershtypje te antaret e forumit?   Ēfare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Feb 28, 2010 5:49 pm

21 vizitore, asnje anetar on scratch

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 28
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Ēfare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ēfare ju ben pershtypje te antaret e forumit?   Ēfare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Mar 09, 2010 5:40 pm

antaret e vjeter jan zhduk fare, sidomos stafi vjeter Question Question Question

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss

Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 26
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

Ēfare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ēfare ju ben pershtypje te antaret e forumit?   Ēfare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jun 25, 2010 5:47 pm

disa paskan ndrryshu shum fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
piccola perla
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
piccola perla

Female
Numri i postimeve : 416
Mosha : 26
Vendndodhja : elbasan
Hobi : muzik
Koha e lire : facebook
Piket : 366
Data e regjistrimit : 21/06/2010

Ēfare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ēfare ju ben pershtypje te antaret e forumit?   Ēfare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jun 25, 2010 5:48 pm

po normale qe do ndryshojn
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss

Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 26
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

Ēfare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ēfare ju ben pershtypje te antaret e forumit?   Ēfare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jun 25, 2010 5:54 pm

kan rreshkit pak fare nuk kuptoj as i gjo mo............ Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
piccola perla
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
piccola perla

Female
Numri i postimeve : 416
Mosha : 26
Vendndodhja : elbasan
Hobi : muzik
Koha e lire : facebook
Piket : 366
Data e regjistrimit : 21/06/2010

Ēfare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ēfare ju ben pershtypje te antaret e forumit?   Ēfare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jun 25, 2010 5:55 pm

qe jan sh te mir
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
Ēfare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ēfare ju ben pershtypje te antaret e forumit?   Ēfare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ēfare ju ben pershtypje te antaret e forumit?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: